Majstorice - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40

Tema: Majstorice

  1. #31

    Odgovor: Majstorice

    Ubiće me feministkinje! Puno stvari, koje bi se svrstale pod muške poslove, znam da uradim! Ali, uvek volim da ih odradi muško tj moj muž!

    ps. da budem iskrena ja se izvlačim kad god mogu! J-ga (izvinte što psujem) ja poslove delim na muške, koje ne radim i na ostale koje radimo kako stignemo muž i ja...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  2. #32

    Odgovor: Majstorice

    Joj ja obozavam da majstorisem,koliko to volim dokazuje to sto sam zamalo bila automehanicar,al jbg ko jos sa 98 boda ide tamo.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #33

    Odgovor: Majstorice

    e i ja isto, al' uglavnom mi se ne da...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  4. #34

    Odgovor: Majstorice

    Prinudjena sam puno puta da uradim neke stvari sama,najvishe iz razloga shto ne volim da pitam 5 puta a moj tata je sklon odlaganju
    menjam sijalice,premeshtam stvari,zakucavam,nameshtam osigurache i josh mnogo toga
    ako vam treba kucni majstor
    imam problem za svako reshenje

  5. #35

    Odgovor: Majstorice

    ...ja sam (jednom) zamenila gumu na renault-u 4 , jes, jes....bravo ja
    Poruku je izmenio leptirić, 28.04.2009 u 22:19
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #36

    Odgovor: Majstorice

    I volim i umem.
    Jos od malena sam se uvek gurala kod tate da mu pomazem kad god je nesto popravljao. Nije me toliko zanimalo pravljenje kolaca koliko majstorisanje (mada sam i to kasnije usavrsila )
    Najbolje je bilo kad sam pokusala sama da popravim jednu hemijsku olovku koja je imala digironski sat (doneo tata iz inostranstva) i trebale samo baterije promeniti, ali ja sam fino lepo raskomadala.
    ali sta ces, dete htelo da uci.

    E da ce od mene nesto biti shvatili su kad nije hteo video da radi. Ujak kaze - kondenzacija - prenosili iz hladne u toplu sobu i sad mora da se ostavi da stoji nekoliko sati pre neko se naravno sve osusi.
    Al nisam mogla da cekam i uzela strafciger, otvorila, obrisala sve i pustila - msilim trebali smo gledati film

    I sad nemam problema da bilo sta popravim - ali ne diram u struju , jer me strah
    sto se tice sitnih i vecih popravka u kucu zasucem rukave i sredim.
    mrzim da bespomocno cekam gosn muza da popravi


  7. #37

    Odgovor: Majstorice

    Još krajem osnovne škole sam umela popraviti utikače kad se žica izvuče,menjala osigurače,
    zato što je to isto i moja mama radila celog svog života
    Sad nema potrebe,takvi su ispali iz upotrebe.
    Znam dobro da baratam ,čekićem,šrafcigerima i još po kojim alatkama
    ..uglavnom se vodim logikom,i ide mi od ruke
    I oko kola znam ponešto da pročeprkam za prvu nuždu,nažalost..
    Ustvari,kad malo bolje razmislim,svaka savremena žena bi trebalo da bude
    između ostalog i dobra majstorica jer je svestrana,ne?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #38

    Odgovor: Majstorice

    Itekako umem i ne vidim ništa loše u tome, naprotiv. Jedina stvar oko koje se ne petljam, i nikad neću, je struja i sve vezano za istu. I kod mene generalno nema podele poslova na muške i ženske, radi ko kad šta stigne, ume i može. U šali znam da prokomentarišem da ne znam da radim samo ono što neću a u tome zapravo ima dosta i istine
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #39

    Odgovor: Majstorice

    Vecinu poslova umem da radim, i radim ih odmalena. Ne delim poslove na muske i zenske, ni moji roditelji ih nisu delili, te mi je takav sistem sasvim normalan.

  10. #40

    Odgovor: Majstorice

    Dosta stvari umem,naucio me otac,brat,smatrali su da mi je to neophodno da ne bih zavisila od drugih ili beespomocno stajala pored.Posto imam tri muskarca u kuci,retko mi dozvoljavaju da bilo sta -majstorisem-,ali me je i muz naucio par stvari iz istih pobuda kao otac i brat.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •