O kakvoj avanturi mastate? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    sanjam da odem sa devojkom ...pravac dominikanska republika

  2. #17

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    ...to o cemu ja mastam,i nije neka avantura....odlazak u šumu....mir...tisina...ok,moze po neka pticica da zapeva,ujutru....i u goste bi primila sve male slatke šumske zivotinjice....

  3. #18

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Carski gradovi Maroka, onda Tunis, pa noćenje u Sahari, obilazak oaza dalje u Egipat, Kairo,Piramide i ostali spomenici zaključno sa letovanjem na Crvenom moru...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #19

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Petak vece stignem na Majkin salas pored Palica...veceram napolju,pijem crno vino,palim cohibu,smrcem (kao prehladjen )

    Ustajemo u podne... bacimo se u bazen napolju,mladic sluzi osvezavajuce napitke,nigde nikog okolo... pice pliva po vodi oko nas...

    Rucamo nesto lako... Palimo i stizemo do NS skoro na Salas 137... Opet malo alkohola i curetina na americki nacin,opet sam prehladjen

    Obidjemo konje u stali,valjamo se po slami dok konji crvene od stida...

    Jos malo pijemo i poslusamo tamburase crnje od crnaca...

    Idemo na pocinak,ali u apartman sa djakuzi kadom,krevetima od kovanog gvozdja,muzikom...

    Sutra ne moram ni da se probudim... Kako sam skroman: kad god se zaljubim imam slican obred,samo sam ga sad nadogradio malo...

  5. #20

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Ehhhh možda bi bilo i konačno odredište, a ne samo avantura. Island. Volem. Do imbecilnosti.

    Pollution and crime are close to zero, traffic jams and crowds do not exist, life stress is low and everyone speaks English.
    Raj na zemlji drugim rečima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Ja 'mastam' o Spaniji... O Madridu.. O Barceloni...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #22

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Carski gradovi Maroka, onda Tunis, pa noćenje u Sahari, obilazak oaza dalje u Egipat, Kairo,Piramide i ostali spomenici zaključno sa letovanjem na Crvenom moru...

    E bas to.....Samo sto bih ja posla od Egipta, pa preko Nubije.....a zatim dalje....

    Posle toga sigurno Himalaji......i ta regija.....



    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ehhhh možda bi bilo i konačno odredište, a ne samo avantura. Island. Volem. Do imbecilnosti.



    Raj na zemlji drugim rečima
    Jedna moja prijateljica se jesenas odselila tamo....Salje stalno gomilu fotki....Kaze da joj je super.....Mogu da je pitam da li bi te primila.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #23

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Voleo bi provesti u cukama Prokletija, Durmitora ili Sar Planine 10-15 dana sa autohtonim gorstacima te uzivati u planinskim jezerima i drvecu i kamenju sprzenom od udara gromova a sve to uz autenticnu hranu i pice...
    Video sam neke scene u "Kvadratura kruga" emisiji i odusevio se prirodom i ljudima. Kao da su slike sa Aljaske...
    Back in red!

  9. #24

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    ...сасвим сигурно би путовао (са драгом особом) возом- колико је то могуће.

    кренули би... ка југу. до грчке, до метеора. скокнули би на неко мало, ненастањено острво... па оданде у турску, на босфор. пут би водио даље на исток- до чувеног арарата.

    ушли би у иран и јужним делом каспијског језера избили на границу са авганистаном.

    онда још пакистан и- коначни циљ- индија

    ...http://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%98...B8%D1%98%D0%B0

    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    ..maštam o dalekim destinacijama, Europa mi nije toliko interesantna, želim da upoznam novi narod, novu kulturu...

    neznam dal bi sebe mogla nazvat avanturistom, u svakom slučaju spremna sam prihvatiti avanturu.

  11. #26

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Kao mlada maštala sam da stavim ranac (sa vrećom za spavanje) na leđa i sa par prijatelja krenem na put oko sveta. Naravno, za moje roditelje to je predstavljalo veliki rizik i nisu mogli sebi da dozvole da dožive, cit. "neopisiv i smrtonosan stres" ako to uradim. Obzirom da sam uvek (a jedinica sam) jako vodila računa da ih nečim ne povredim, nisam tu svoju maštariju ispunila. I danas razmišljam o tome i šta sam sve mogla da doživim tokom tog neostvarenog putovanja.

    Osim toga, uvek sam imala želju da odem na Aljasku i proboravim sa Eskimima nekoliko meseci, prilagođavajući se njihovom načinu života.

    Sad mi je sve to postalo samo neostvarivo maštanje (godine i loše zdravlje su prepreka), ali zato ne propuštam priliku da mojoj deci sugerišem šta bi sve trebalo da vide i da dožive, dok su mladi i slobodni.

  12. #27

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    putovanje kroz Rusiju transibirskom zheleznicom pa do Japana
    MaleČka dok ne krenemo na putovanje moš putujemo u flešu :

    http://eng.rzd.ru/vtour/index.html

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Moja najbolja drugarica,ja i jos par njih odabranih lutamo nekom nedodjijom

  14. #29

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Pa ne znam, ja bih svugde, a nemam tri života. U poslednje vreme jako razmišljam o šetnji kroz bivše jugoslovenske republike, kroz prirodu bivših jugoslovenskih republika, i neke gradove i seoca koja ne bih smela da zaobiđem. Počela bih od severa, od Triglava na primer, pa lagano ka jugu, na Ohridu negde bih završila. Istočna Evropa, ništa nisam videla, a kažu ljudi da Bugarska i Rumunija imaju predela od kojih staje dah.
    Nešto dalje, to bi definitivno bila Afrika, bez nekih posebnih želja, od države do države, tada bi to definitivno bilo vezano za humanitarni rad, za pomoć onoj dečici, nekako, Vijetnam i Kambodža ista priča, i tako redom...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  15. #30

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Ja mastam..da odem ....u raj! Cula sam da je predivno! Kao nigde na zemlji!
    " I'm not afraid to die. I just don't want to be there when it happens. " Woody Allen

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •