Play By Email igre...
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Play By Email igre...

    Bash me zhivo zanima da li je neko od vas igrao PBeM (Play By eMail) ili mozhda Play By Forum igrice? To su one divne igre, gde niste ogranicheni nichim, do svojom mashtom, i uglavnom nekim pravilima Game Mastera... Dakle... Igrate li, ili ste igrali?

    Ja sam igrao, uglavnom su u pitanju bile Star Trek PBeM igre, jednu sam vodio, a sad bash trazhim neku Star Trek da se ponovo malo angazhujem u razmrdavanju mashte


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #2

    Odgovor: Play By Email igre...

    Ja tebe ništa nisam razumela gde su ti te igrice sinko?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Play By Email igre...

    To se teto pre igralo preko obichne poshte (snail mail) a sad se igra preko e-maila...

    Ukucash u nasheg druga Googleta "play by email games" (na primer), ili "PBEM games", i onda ti on izbaci neke sajtove, na kojima mozhesh da nadjesh igru koja te zanima...

    Ali to nisu klasichne igre, tu nema fensi grafike, nema slika (sem na sajtovima igara - ako imaju sajt), vetj samo prepiska izmedju igracha... Sve "vizuelno" se odigrava u vashoj glavi... Vi zamishljate kako izgledaju igrachi, kako izgledaju gradovi, polja, sve... Skroz cool...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  4. #4

    Odgovor: Play By Email igre...

    Ako se to nekad igralo sad ću se praviti da sam razumela sinko. Ću se javim ponovo kad otkrijem toplu vodu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Play By Email igre...

    ja sam igrao te igrice dobro mi je poznato pozzz

  6. #6

    Odgovor: Play By Email igre...

    Citat miki15 kaže: Pogledaj poruku
    ja sam igrao te igrice dobro mi je poznato pozzz
    daa

Slične teme

  1. Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 31.03.2010, 18:54
  2. durex play
    Autor *made_of_stars* u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 18.07.2009, 16:25
  3. Moja devojka proverava email bivseg decka
    Autor srlenino u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2008, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •