Internet pristup na poslu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    ...Bio je to lep period kada sam imala pristup internetu na poslu.Vreme mi je brzo prolazilo i nije bio problem raditi i duple smene.Na zalost,trenutno nemam net. Ali ... ...bice,bice
    Reci su isto sto i gomila ljudi,nije nuzno znati ih sve,odaberi za sebe samo one prave ...

  2. #17

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    nemam internet konekciju jer mi za posao nije neophodno. Kada mi zatreba, a to je nedeljno mozda dva-tri puta, da posaljem neki mail, uvek mi na raspolaganju stoji odeljenje informatičke podrške (koji ste pretpostavljam vecina vas sto tu pisete) Mogu reci da je kod njih uvek vrlo opusteno i prijatna je atmosfera. Nadje se sta i da se popije i gricne, ako do toga dodje, a uvek su svi spremni da pomognu. Zato, kompjuteraši, zivi bili, i na usluzi nama običnim smrtnicima, ostajte veseli i jedri i konektovani!

    ps. a, i ako ikada budete razmisljali o tome zasto vam vreme tako sporo prolazi, iako imate 363536 gbt, setite se da su vam i topici i forumi i goga053 i supermaca dosadili jos posle pauze za prvu jutarnju kafu. to nekad zna biti uzbudljivo, iako ne i podmazano. u svakom slucaju meni nije ni jedno ni drugo a svako zna da i lubrikanti imaju samo ograniceno dejstvo, i nikada nije istinski delotvorno.

  3. #18

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Kad sam iskukala dozvolu direktora da zatražim pristup na internet i brže bolje poslala zahtev,a oni mi javiše da nema slobodnih portova.
    Kuku mene!
    Ajd čekaću,šta ću drugo
    ...sutra je novi dan...

  4. #19

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Nemam internet konekciju jer mi za posao nije neophodno

  5. #20

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Imam neograničen pristup, a i sasvim dovoljno slobodnog vremena (na poslu) za surfovanje . Ipak, da budem iskrena, posao mi je dovoljno interesantan da ne moram da ubijam dosadu na net-u. Uđem malo, proverim poštu, pogledam po neki forum, a onda posao... Kod kuće imam dobru vezu i Flat paket, pa sam na net-u uglavnom uveče.

  6. #21

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Citat JanaZr kaže: Pogledaj poruku
    Imam neograničen pristup, a i sasvim dovoljno slobodnog vremena (na poslu) za surfovanje . Ipak, da budem iskrena, posao mi je dovoljno interesantan da ne moram da ubijam dosadu na net-u. Uđem malo, proverim poštu, pogledam po neki forum, a onda posao... Kod kuće imam dobru vezu i Flat paket, pa sam na net-u uglavnom uveče.
    Ja bih josh dodala josh da se deo mog posla zasniva na E-banking, pa onda malo i radim na net-u

  7. #22

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Pošto mi je posao vezan za računar a računar za ADSL što se mora mora se
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  8. #23

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Ма дај, какав интернет на послу!!!
    Мора да се шалиш. Ако га буде то ће бити у неком другом животу....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  9. #24

    05 Odgovor: Internet pristup na poslu

    a pitaju se zasto nam se firma raspada??? pa kad su svi na facebook-u po ceo dan

  10. #25

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    ja nemam internet na poslu imam samo kuci i dosta koristim

  11. #26

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    ja nemam internet na poslu imam samo kuci i dosta koristim
    ...e blago nama...

  12. #27

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    ja nemam internet na poslu imam samo kuci i dosta koristim
    Jebali smo čvorka kada prođe sezona zidarskih radova.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #28

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Kada ne bih imao net. mogao bih slobodno da idem kuci...i zato molim boga da se nesto pokvari. he he

  14. #29

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Moj odgovor je: imam + nemam

    A evo i objasnjenja: S obzirom da radim na dva razlicita mesta, dva razlicita posla (pola/pola radnog vremena! nemojte odmah pomisliti kakav sam radoholik :-) ), na jednom imam, sto mi naravno vrlo prija kada treba obaviti i stvari vezane za posao, ali i sitnice koje zivot znace (npr. www. vojvodinacafe.com i slicne sitnice :-) ), dok na drugom radnom mestu nemam, i stalno gnjavim svoje nadredjene da nam poprave ono sto je pokvareno, jer navodno ga imamo, ali je u kvaru, kanda godinama (al' sam ovo objasnila!)

    sve u svemu htedoh reci da imam oba iskustva i naravno da mi net nedostje, jer vise ne umem da funkcionisem bez njega!

  15. #30

    Odgovor: Internet pristup na poslu

    Da se pohvalim,svečano se javljam s posla što znači da konačno imam net,tačnije priključena pre pola sata
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lična higijena na poslu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:02
  2. Priče na poslu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:40
  3. Da li pristup internetu ima cenu?
    Autor Xivilai u forumu WWW
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 23:13
  4. Novi pristup lečenju astme
    Autor Lady S u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.08.2008, 13:39
  5. Pristup Gmail-u
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.04.2008, 22:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •