Zasto su svi svingeri sretni? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Hej, a otkud vam to da su svi oni sretni?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Baciste me u razmisljanje...vratio sam film i skontah da sam do sada u svojoj dugackoj karijeri lutanja po svetu naleteo samo na dva svingerska para.Jesu delovali opustenije,sretnije...ne znam,ostali su mi u secanju kao vedri ljudi.Jednog para se dobro secam,mladji ljudi,on je vlasnik neke gradjevinske kompanije,jako zgodna zena,proveli smo jedan vikend zajedno,on je trzao na jednu moju drugaricu,a ni ja ne bi oprostio njegovoj zeni pa umalo nismo napravili cetvorku.Mada bi se ja slozio i sa dvojkom.Nesto i nemislim da generalno ako si svinger moras biti sretniji od ostalih.Sto bi rekli u mom kraju-Koj si kako voli!Sto se mene tice,valjda samo stupanje u vezu sa partnerom znaci zadovoljavanje obostranih ljubavnih,seksualnih ili materijalnih(ima nas raznih) potreba tako da ako je toj vezi potrebna i treca strana,nesto je i ne smatram vezom.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #18

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Paaa... valjda zato sto je to jedini jazz pravac koji ne moZ da se slusa bez vrckanja gOOzom.

    ______________

    Sorry, nisam mogla da odolEm!

    Never confuse movement with action.

  4. #19

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zasto su svi svingeri sretni?
    eh da mi je neke da upoznam te da ih pitam a i jos ponesto

  5. #20

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Ne znam da li su sretni pošto ne poznajem ni jednog svingera. Pretpostavljam da se muškarci uglavnom opredeljuju zbog toga što im je mrsko da krešu rođene žene, pa su srećni ako ih neko odmeni u tom poslu, a pri tome mogu i da se okoriste o neku zgodniju svingerku.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Paaa... valjda zato sto je to jedini jazz pravac koji ne moZ da se slusa bez vrckanja gOOzom.

    ______________

    Sorry, nisam mogla da odolEm!

    Ni ja nisam odolela

    Može srećice itekako! Verovala ili ne, ne mogu da se setim iz cuga koji beše film u pitanju ( neki trash, ali ... a nije xxx ), ali ponovljeno pravolinijsko kretanje, zid, neMrd ... ajme, naći ću film, pa prosleđujem. A sreća i svingeRaj?
    Od toliko radosti ko može da bude tužan?

  7. #22

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Ko ne bi bio srećan da ima budalu koja se šatro pali kada gleda kada je neko bolje 'ebava od njega,a u obrnutom slučaju idealna prilika da izjebeš sve,a to ne moraš da pravdaš niti dovodiš legitimnost činjenja u pitanje...

    Kada nemaš sreće da te neko ispuni onako kako ti i treba onda pomenute sklonosti i nisu loše rešenje,umrete utešeni oboje,osim ako ne pomislite da je i to neka vrsta kompromisa koju neko trpi...jer bar u polovini slučajeva jedno od dvoje ide linijom manjeg otpora i pristaje na želje onog drugog...

    Što se tiče ljubavi,to sa istom nema veze,ali je važno da izgovor nikada nije teško naći,pa i u tome o čemu je već reč...

  8. #23

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Moja zena i ja zelimo sving ali se ne usudjujemo
    Ponudite savet

  9. #24

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Evo neko ko je kompetentan da odgovori na pitanje... Tj bice..
    Upoznala sam neke swingere, i cini mi se, kao i nekima, da su skladniji..
    Mozda zato sto su u vezi preskocili sitne lazi, ne kriju mastarije i sve svo rade.
    Mozda, ne znam, mada lepse je kad partneru mozete da kazete i najcrnje fantazije a da ne budete osudjeni.. Jos i ako se ispune... Uh, eto srece.
    Mada su takve stvari postale pomodarstvo u poslednje vreme, pa mozda i taj indirektni pritisak doprinosi da razmislimo o tome, kako bi bilo, sta bi bilo... Blaza varijanta je neka trojka.. Za pocetak valjda, ko zna..
    Licno nisam ni malo odusevljena, cak sam jednom cula razmisljanje da su to ljudi kojima se smucio partner pa... I od tad, ne mogu da pomislim na takvu situaciju a da ne mislim da bi to znacilo da sam se ja nekome smucila..Glupo zvuci, ali mi je usadjeno u podsvest i kraj.

    A kolika je verovatnoca da se i meni svidi neki muskarac i mom partneru neka zena u isto vreme, i da su oni zajedno i raspolozeni za tako nesto...
    Ma nema sanse. do se ne desava, neko trpi sigurno ili se postavi da mu/joj je sve jedno..

  10. #25

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Citat Pilence:) kaže: Pogledaj poruku
    Evo neko ko je kompetentan da odgovori na pitanje... Tj bice..
    Upoznala sam neke swingere, i cini mi se, kao i nekima, da su skladniji..
    Mozda zato sto su u vezi preskocili sitne lazi, ne kriju mastarije i sve svo rade.
    Mozda, ne znam, mada lepse je kad partneru mozete da kazete i najcrnje fantazije a da ne budete osudjeni.. Jos i ako se ispune... Uh, eto srece.
    Mada su takve stvari postale pomodarstvo u poslednje vreme, pa mozda i taj indirektni pritisak doprinosi da razmislimo o tome, kako bi bilo, sta bi bilo... Blaza varijanta je neka trojka.. Za pocetak valjda, ko zna..
    Licno nisam ni malo odusevljena, cak sam jednom cula razmisljanje da su to ljudi kojima se smucio partner pa... I od tad, ne mogu da pomislim na takvu situaciju a da ne mislim da bi to znacilo da sam se ja nekome smucila..Glupo zvuci, ali mi je usadjeno u podsvest i kraj.

    A kolika je verovatnoca da se i meni svidi neki muskarac i mom partneru neka zena u isto vreme, i da su oni zajedno i raspolozeni za tako nesto...
    Ma nema sanse. do se ne desava, neko trpi sigurno ili se postavi da mu/joj je sve jedno..
    Smatram da u iskrenoj vezi ne sme se sakrivati nista. Ni sitno, ni krupno, poverenje treba da je potpuno.

    Zato smatram da partner treba da zna i sve seksualne zelje i mastanja, pa cak i onda kada je za njega to delimicno ili potpuno neprihvatljivo. Kada se o tome prica otvoreno, poverenje para postane puno vece. Odvoje se ljubav i seks u smislu da se gubi nesigurnost iz veze. Apsolutno poverenje ne zahteva konvencionalno/konzervativno zahtevanje potpune vernosti jer ako to i ne cinimo telom, svako je ponekad neveran bar mislima.

    U slucaju kada nas partner potpuno prihvata, sa svim nasim zeljama i snovima, pitanje, da li imamo akt sa nekim trecim licem postaje trivijalno jer to nikako ne izaziva ljubomoru. Ljubomora je ipak nesigurnost partnera u samog sebe (zar ne uspevam da ga/je zadrzim, njemu/njoj je bolje s drugom/drugim???), a kada partner zna da nasu bezuslovnu ljubav i dalje ima, pa ne vidim problem u tome.

    Sa druge strane druzenje drugim osobama obogacuje nasu dusu u emotivnom smislu. Nestajanjem granice tog druzenja, moze doci do seksualnog kontakta koje obogacuje emotivno stanje pojedinca (sigurnost u sebe, radost prihvatanja,...). Emotivno stanje pojedinca koje sve deli sa partnerom utice pozitivno na vezu.

    Bio sam u polozalju da ``oprostim`` partnerovu prevaru, doziveo sam to kao naglasak na njenoj nesavrsenosti, saplela se u jednom neocekivanom slucaju...
    Oprostiti bez trunke ljubomore nije tesko a znaci i to da seksualna dimenzija prevare se svodi na nulu... U takvoj vezi dobije se kasnije mnogo vise nazad od ulozenog...

    Da, verujem da su swingeri srecni, uglavnom srecniji od prosecnih ljudi... Retko koji par je toliko savrsen u dusevno/seksualnom smislu da nemaju bas nikakve druge potrebe (snova ili avanture) i to tokom ceog zivota... A sve zadovoljene potrebe, nepostojanje otvorenih pitanja usrecuje coveka...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Huh...jesu li srećniji ili je to samo još jedan od stereotipa...
    U Budimpešti sam pre dve, tri godine upoznala jako prijatnu ženicu, naše gore list, udata za Irca, žive u Pešti, imaju ćerkicu 15 godina...
    Kako sam često sa one strane granice u tom gradu na Dunavu, vidjam tu porodicu povremeno. Ono standardno, klopicu, šetnja, malo se ispričamo...i sasvim regularna porodica, ima svoje dobre I loše dane, probleme I problemčiće, osmehe i radosti...jednog koker španijela oko koga se stalno cimaju čiji je red da ga šeta, ko je poslednji pakovao prljavo sudje u mašinu, da li je novi dečko dovoljno dobar za njihovu mezimicu...ma sve što porodica suštunski predstavlja...
    Mislim negde oko prošlog uskrsa sam saznala da su svingeri 😄
    Pitali me ljudi da li još radi onaj klub u Srbiji I znam li nešto o tome? Onako opušteno, kao što me pre pet minuta pitaše hoću li dodatnog kečapa na pizzu?
    Eto...da se vratim na početak...za mene je to samo stereotip...parovi kao I svi drugi...

  12. #27

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Tema zastarela a odlicna...
    Daaa, oni jesu srecni - budite sigurni 100% u to.
    Da li ste se nekada zapitali zasto su ti brakovi najstabilniji?
    Sve iskreno, otvoreno, transparentno, uzbudljivo, nista iza ledja...pa ljubav i veza samo time jacaju.

    Neee, sigurno je bolje da ti neko taslaci zenu, svi znaju - svi ti se smeju, a ti naivko o tom' pojma nemas.
    To sto je ovo Balkan - citaj konzervativa, pa vecina poludebilno gleda na sve to, to je neka druga tema.

  13. #28

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Da sei ja pridruzim onom gore pitanju'otkud vam to da su svi sretni?samo zbog toga sto su svingeri?Pa,ako je samo to potrebno za srecu,stvarno ne vidim razloge da se propagiranje ne pojaca,ionako spadamo medju prilicno nesrecnu naciju.Licno,mene ne bi usrecilo,ali,ajde,ja bih verovatno bila u nekom zanemarljivom procentu,ono,uvek ima smaraca..
    Ne mogu protiv sebe,jednostavno,meni to nije brak..neko druzenje u potrazi za partnerima sa strane,samo za seks,olaksano time da se u odredjenom klubu skupe istomisljenici.Nije mi takav sklop licnost,sta da radim,konzerva..

  14. #29

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Pa valjda što jebe ko koga stigne a nema muke u osvajanju ...nisam u tim šemama uopšte

  15. #30

    Odgovor: Zasto su svi svingeri sretni?

    Ne znam da li su svi svingeri sećni. Llično poprilično sumnjam da je svingeraj toliko potreban uslov da se postigne stanje uma i duha koje se zove sreća. Pošto ne znam niti jednog jedinog svingera, moraću da kalkulišem i zapitam se: ako je to već tako, što se onda ne zapate u nekom masovnijem broju, ili što neki par, koji je konačno pronašao sreću na ovom svetu zahvaljujući masovnom i nepredvidivom "kokaknju", ne napiše knjigu o tome, čime bi nama neveselima, možda i dali neku nadu u treženju tog skrivenog putića koji vodi do naše predstave o sreći.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto....?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 03.09.2013, 07:50
  2. Zasto bas taj avatar
    Autor Mind_reset u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 01:16
  3. Zasto umetnik stvara...?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.03.2011, 12:45
  4. Zasto - Zato
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 10.10.2010, 22:12
  5. Zasto pantalone?
    Autor Gospod u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 09.10.2006, 22:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •