Vratiće se rode - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 128
  1. #16

    Odgovor: Vratiće se rode

    заборавио сам да су вечерас роде на репертоару... јбг, нешто ме баш то и није потресло.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  2. #17

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    заборавио сам да су вечерас роде на репертоару... јбг, нешто ме баш то и није потресло.
    Biće repriza, pa možeš da pogledaš ako te zanima i dalje Rastegli su je malo, nema veze, duže će da traje i u ovu su ubacili neke interne njihove fore za zajebanciju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: Vratiće se rode

    Mislim da nikada nisam gledao domacu seriju koja je lepse snimljena. Svaka cast ovom decku, Goranu Gajicu.

  4. #19

    Odgovor: Vratiće se rode

    Bas sam pricao neki dan sa ortakom i slozili smo se apsolutno: onaj decko koji glumi Pikca (narkomana) je ili pravi narkoman ili perfektan glumac. Uverljiv je do bola, voleo bih da ga pogledam u jos nekom filmu (seriji).

  5. #20

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bas sam pricao neki dan sa ortakom i slozili smo se apsolutno: onaj decko koji glumi Pikca (narkomana) je ili pravi narkoman ili perfektan glumac. Uverljiv je do bola, voleo bih da ga pogledam u jos nekom filmu (seriji).
    Evo sad ide Jesen stiže, dunjo moja na Rts-u i tu ga ima. A sećaš ga se možda iz filma "Boomerang", tamo je bio taklsista ginekolog ako si gledao, ili iz filma "Nataša", ili vojnog murkana sa krastavčićima iz "Sivog kamiona crvene boje" itd...

    http://www.imdb.com/name/nm0227334/

    Što se tiče toga da je uverljiv, meni jeste, rekoh, a što se tiče ovog drugog... ne znam šta da ti kažem sem da je djugaj od Vudu Popaja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Vratiće se rode

    наша скво је верзирана што се тиче тих глумаца, улога, филмова... свака теби част
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #22

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    наша скво је верзирана што се тиче тих глумаца, улога, филмова... свака теби част
    Pa, kad volem A i poznadem tamo neke
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #23

    Odgovor: Vratiće se rode

    ако, ако. ваља то радити
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #24

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Evo sad ide Jesen stiže, dunjo moja na Rts-u i tu ga ima. A sećaš ga se možda iz filma "Boomerang", tamo je bio taklsista ginekolog ako si gledao, ili iz filma "Nataša", ili vojnog murkana sa krastavčićima iz "Sivog kamiona crvene boje" itd...

    http://www.imdb.com/name/nm0227334/

    Što se tiče toga da je uverljiv, meni jeste, rekoh, a što se tiče ovog drugog... ne znam šta da ti kažem sem da je djugaj od Vudu Popaja
    Jesen stize dunjo moja necu da gledam ni pod pretnjom automatskog oruzja...

    ...nisam gledao Boomerang, ni Sivi kamion crvene boje, Natasu periodicno...uopste, imam jako malo zivaca za domace filmove, potrebno je da mi ih preporuci neko u ciji ukus verujem ili da vec volim rezisera...

    ...a Woodooa obozaJem, prvi album posebno ...

  10. #25

    Odgovor: Vratiće se rode

    meni super scena.....:

    pita Branimr Brstina Dragana Bjelogrlica.....kako se vi zovete!?....Ekser!....dobro to,kako se zovete!?.....Aleksandar!.....a jel chitate neshto!?....ja!?ne....reTko!....pa da,Aleksandar bi chitao al' mu Ekser neda!!!


  11. #26

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    meni super scena.....:

    pita Branimr Brstina Dragana Bjelogrlica.....kako se vi zovete!?....Ekser!....dobro to,kako se zovete!?.....Aleksandar!.....a jel chitate neshto!?....ja!?ne....reTko!....pa da,Aleksandar bi chitao al' mu Ekser neda!!!



    Ne usudjujem se da citiram, al' mnogo volim onu kada se Brstina i Bjelogrlic prvi put srecu na klupi, u Beogradu...

    ...i sinoc, pocetak, kad Brstina prica sa svojom zenom...predivan intro...

  12. #27

    Odgovor: Vratiće se rode

    ....po meni serija je super,Brstina je kralj...,za promenu ova serija ne lici na ostale,takodje glumacka ekipa je vrh...

  13. #28

    Odgovor: Vratiće se rode

    Ono sto rece sinoc u epizodi , vlasnik lokala u kojem obitavaju , ne znam kako se zove , teseci Eksera konstatujuci da nema nikoga , pa mu je bolje i lakse nego drugima zbog toga ..... je tema za razmisljanje , skoro nesto javno nisam cuo ironicnije , a intrigantnije u isto vreme za one sa mozgom .... ne znam ko je pisao scenario , ali ima bisera i to volim kod domacih autora

  14. #29

    Odgovor: Vratiće se rode

    aneks.....

    vlasnik kafica se zove Goran Radakovic - Radak....inache,bivshi muzz Dubravke Mijatovic....

  15. #30

    Odgovor: Vratiće se rode

    Нисам гледао ниједну епизоду. Али нисам одушевљен геј пољупцима у серији која иде, ваљда, у 20ч. суботом? Па ти неки криминалци, насиље, ово, оно... то би требало да иде после поноћи!
    Стално нека социјала, стално неки лузери који су толико неуверљиви да су увреда за праве лузере, криминални миље, домаћи филмови и серије су углавном лоше приказана гомила стереотипа, бледа копија фалсификата... јој што волем да пљујем ствари које нисам гледао.
    Али сва та рекламна кампања, па још б92... како човека да не нервира...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Braću ne donose rode?
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •