Vratiće se rode - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 128 od ukupno 128
  1. #121

    Odgovor: Vratiće se rode

    Danas snimaju u Sefkerinu....

  2. #122

    Odgovor: Vratiće se rode

    Evo malo kasnim sa slikama ali nema veze.... Sve sto sam uspeo da shvatim je da deca kradu deda mrazu poklone.. I posto je scena vracana 1000 puta odustao sam od daljeg cekanja. Uspeo sam da slikam deda mraza..
    A on je.......





  3. #123

    Odgovor: Vratiće se rode

    Super su slike

    Tokom novogodišnjih praznika B92 će emitovati nastavak serije "Vratiće se rode" u vidu dvoepizodnog specijala "Rode u magli" koji ide 1. i 2. januara od 21.00.
    Ja ću da gledam
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #124

    Odgovor: Vratiće se rode

    Ja gledam seriju jos uvek po ko zna koji put i nikad ne moze da mi dosadi...Ta serija mi je bukvlano zivot promenila i mislim da cu moci vecno da je gledam iznova i iznova...

  5. #125

    Odgovor: Vratiće se rode

    Nazalost, tek pre par meseci sam odgledala seriju "Vratice se rode" i to na youtube. "Malko" izasla iz fazona gledanja serija iz zavicaja ali mi je drugarica odavde toplo preporucila. Dakle, odusevila sam se. Interesantna prica, dobri glumci, super muzika... sve pohvale. Vredelo je zuljati goozu ispred monitora
    I tako, posle roda zainteresovala sam se da odgledam jos neke po preporuci. Usledilo je gledanje "Jesen stize Dunjo moja" a sada sam pri kraju gledanja "Gorkih plodova". Prosto me strah da pitam ili pomislim da li je zaista i dalje takvo stanje kako ga u seriji prikazuju?!
    Drago mi je da su se pored Bjelogrlica, Djurickog, Srdjana Todorovica... pojavila jos neka, za mene nova glumacka lica koja su u ovim serijama zaista pokazala talenat za glumu.
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  6. #126

    Odgovor: Vratiće se rode

    Ide repriza ponedeljkom u 21.

    Svidja mi se serija i vecina glumaca je dobra ali Brstina je ovde... .. i ostali preterizmi..



    Nasla sam i slićicu: ShvabO sas mamu i ta2..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #127

    Odgovor: Vratiće se rode



    da ti operem šajbnu

    baš su dobri svi kao i serija
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  8. #128

    Odgovor: Vratiće se rode

    Gledala, svima preporuÄujem! Ona otkriva dve krajnosti, dva sveta, ono pokvareno u druÅ¡tvu i, s druge strane, ono iskonsko, neiskvareno. Samim tim Å¡alje jednu lepu poruku. O glumaÄkoj ekipi da ne priÄam, pokidali su! Ozbiljna tematika sa komiÄnim elementima, bar meni (pritom mislim na SrÄ‘ana Todorovića jer, koliko god negativnog lika glumio, uvek će mi biti smeÅ¡an :D).

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Braću ne donose rode?
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •