Vratiće se rode - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 128
  1. #91

    Odgovor: Vratiće se rode

    Cao ljudi.... gledam seriju ali nisam pretio temu. S' obzirom da sluzim civilnu vojsku a Baranda je u mojoj opstini pre par dana smo bili u Barandi i video sam Duleta pacova, vozi bicikl po selu... Slikao sam i odredjene delove koji imaju veze sa serijom pa cu postaviti slike. Izvinjavam se na losem kvalitetu, slikane su mob. telefonom.

    Jagodin grob..







    Tozin grob..






  2. #92

    Odgovor: Vratiće se rode

    Verovatno su najbitnije stvari u zivotu one koje vas pomeraju, iznutra.

    Vratice se rode je definitivno serija koja me pomera, na jednu ili drugu stranu...ne kazem da je savrshena, ali shta je na ovom svetu uopshte savrsheno?

    Mozda je meshavina smeha, tuge, gorchine i radosti najbliza tom pojmu...

  3. #93

    Odgovor: Vratiće se rode

    Preminuo glumac Ljupčo Lazareski





    BEOGRAD - Glumac Ljupčo Lazareski (47) preminuo je juče u Beogradu tokom snimanja epizode serije „Vratiće se rode“. Lazareski je preminuo oko 11.30 od posledica srčanog udara u hotelu „Moskva“ gde se snimala jedna od epizoda serije.

    Prema nezvaničnim informacijama Lazareskom, koji je u seriji tumačio lik Mikija Nosonje, pozlilo je tokom snimanja. Posle pregleda na Vojnomedicinskoj akademiji glumac se vratio u hotel, gde je kasnije i preminuo. Telo Ljupča Lazareskog prebačeno je na Vojnomedicinsku akademiju, gde će biti urađena obdukcija.
    Iako je dva dana osećao bolove u grudima, Ljupče je vojnički disciplinovan i došao je na snimanje uveravajući i sebe i druge da je u pitanju obična prehlada. Posle pola sata od dolaska na snimanje doživeo je jak srčani udar koji mu je u trenutku oduzeo život. Ekipa serije „Vratiće se rode“ nalazi se u dubokom šoku i izražava veliko žaljenje zbog gubitka dragog prijatelja i saradnika - stoji u saopštenju „Cobra filma“ koji je producent serije.
    Lazareski je u seriji „Vratiće se rode“ igrao Mikija Nosonju, kontroverznog biznismena i najvažnijeg poslovnog partnera jednog od glavnih junaka serije Duleta Pacova (Srđan Todorović).
    Ljupče je bio poznat i kao veliki navijač Partizana, često je bio i gost na njihovim evropskim utakmicama i uglavnom je bio „zadužen“ za dobru atmosferu na putovanjima.
    Lazarevski se u glumačke vode otisnu nakon penzionisanja u vojsci, gde je radio nakon diplomiranja na Vojnoj akademiji 1983. godine. Prvo je službovao u Valjevu, a zatim u Beogradu u zaštitnoj jedinici. Kasnije je u komandi Prve armije bio zadužen za sport i fizičku kulturu. I u džudou, koji je godinama trenirao u Partizanu, ostvario je velike rezultate.
    Po formiranju specijalnih jedinica Vojske SRJ, kasnije Vojske SCG, nastavlja službu u 72. Specijalnoj brigadi Vojske Srbije i Crne Gore u kojoj je u velikoj meri doprineo unapređenju obuke, a pred kraj službe radio je na razvoju, osposobljavanju i opremanju specijalnih jedinica Vojske Srbije i Crne Gore. U toku službe nekoliko puta je nagrađivan, pohvaljivan i vanredno unapređen u čin pukovnika. Nakon penzionisanja ostavio je dubok trag u Vojsci, posebno u specijalnim jedinicama Vojske. Lazareski je iza sebe ostavio dve ćerke.

    Blic
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #94

    Odgovor: Vratiće se rode

    Ne optužujem te....hteo si najbolje, ja sam pobegla....uvek sam bežala..pobegla sam od sebe...od tebe...možda sam se samo vratila...sebi...
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #95

    Odgovor: Vratiće se rode

    Jedina domaca serija - slobodno mogu da kazem da konkurenciju nema ni na filmu - gde ljubavne scene imaju smisla...i neke od njih nisu ni tragichne, ni komichne, ni tragikomichne...vec su bash onakve kakve trebaju da budu.



    Iz sasvim nekih desetih razloga ga simpatišem
    Ovo sam odavno hteo da pitam: jel' zbog EKV-a?

  6. #96

    Odgovor: Vratiće se rode

    Između ostalog
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #97

    Odgovor: Vratiće se rode

    Добро је.Личи на неке добре старе серије које се повремено репризирају.

  8. #98

    Odgovor: Vratiće se rode

    Jel bila večeras serija?
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #99

    Odgovor: Vratiće se rode

    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #100

    Odgovor: Vratiće se rode

    U kompletu,od prve,na www.crnaberza.com
    Ne volim pirateriju,ali...volim rode

  11. #101

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    eee odgledah i ja par epizoda.. i stvarno stvarno me serija odushevila ekipa vrhunskih glumaca se okupila na jednom mestu.. tema je odlichna.. slika, izgled, scenario, gluma.. ma sve me dojmilo gledam samo da nabavim i ostale epizode.. evo pochele su ovih dana da kruzhe i ovde preko bare, znachi samo da dochekam red
    Ja gledam na youtube sve ispocetka. Tata Rodoljub Svabic je u prvoj epizodi Cak mi je smesniji nego kad sam gledala prvi put.

    "Oo, gospodin govori...pa to su neke lake droge bile sinoc cim ti nisu unistile centar za govor."
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #102

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja gledam na youtube sve ispocetka.
    e nisam gledala vec neko vreme.. zadnji put kad sam gledala bash su ga zakomplikovali

    josh malo pa kraj, nije li?
    moomoo meee jooouu

  13. #103

    Odgovor: Vratiće se rode

    Dosadno do bola...zar ta serija još traje
    Poruku je izmenio silvia, 25.05.2008 u 21:33 Razlog: Bold
    I pad je let

  14. #104

    Odgovor: Vratiće se rode

    U Baradu, umesto RODA, pao ORAO.

    Sapunica se nastavlja.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  15. #105

    Odgovor: Vratiće se rode

    Ne gledam seriju. Svi je tako hvale, ali mene ni mrvicu nije zainteresovala. Možda dva puta da sam htela da pogledam epizodu ali nisam moga. Malo me i nervira taj način na koji su snimali - da u svakom kadru malo viri i neki deo tela drugog glumca.

    g fgjjjjjtttttttttttttzzzzzz zu8zzgftffffffnnnn

    (ovo vam je pozdrav od mog sina!
    mislim da je hteo reći da se slaže sa mnom )

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Braću ne donose rode?
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •