Kviz - Volite li životinje?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Kviz - Volite li životinje?

    Naisla sam na jedan zanimljivi kviz, pa da vas cujem, koliko volite zivotinje

    1. OBOŽAVATE ŽIVOTINJE:

    a) daleko u prirodi
    b) u kavezu ili krletki
    c) u tanjuru

    2. ŽIVOTINJE NAJRADIJE:
    a) promatrate u prirodnom okružju
    b) milujete i hranite
    c) konzumirate uz bijelo vino

    3. KAD NETKO SPOMENE JANJE:
    a) raznježite se
    b) poželite ga pokloniti djeci za igru
    c) cure vam sline

    4. KAD PROLAZITE PORED MESNICE:
    a) poželite razbiti izlog
    b) mrtvo hladno prođete do salona odjeće
    c) vratite se i uđete kupiti večeru

    5. DOK VAM PRIJATELJ POKAŽE LOVAČKU PUŠKU:
    a) potrgate ju da ga onemogućite u lovu
    b) oružje vas ne zanima
    c) isprobate je na jelenima

    6. BUNDA OD ŽIVOTINJSKOG KRZNA ZA VAS JE:
    a) smrt
    b) odjevni predmet
    c) san / poklon za vašu dragu

    7. KAD NETKO TUČE PSA:
    a) žustro se suprotstavite
    b) pretpostavite da ima dobar razlog za to i ne želite se miješati
    c) savjetujete ga gdje je i kako najbolje udariti

    8. NA POMISAO O MUČENJU MAČKE:
    a) okreće vam se želudac
    b) čije mačke?
    c) bude vam se sjećanja

    9. KRENULI STE U CIRKUS, ALI AKTIVISTI ISPRED GOVORE O MUČENJU ŽIVOTINJA U TOM ISTOM CIRKUSU:

    a) pridružite im se u prosvjedu i bojkotu cirkusa
    b) ne slažete se s mučenjem, ali djeca vole cirkus...
    c) dobacite im da nađu posao i prkosno uđete

    10. ZOO JE ZA VAS:
    a) mučilište životinja
    b) gradska institucija
    c) prekrasno mjesto s puno životinja

    11. LOVCI SU:
    a) ubojice i sadisti
    b) debeli pijanci koji pucaju u sve što se miče
    c) zaštitnici prirode i životinja

    12. KAD ČUJETE DA JE NETKO VEGETARIJANAC:
    a) pohvalite ga i izmijenite recepte
    b) pitate ga za zdravlje
    c) smijete se njegovoj nezrelosti i gluposti

    13. KOŽNE CIPELE SU:
    a) nepotrebna okrutnost kad postoji toliko alternativa
    b) kvalitetne i lijepe
    c) dobivene od životinja jer te 'životinje su za to uzgojene'

    14. SAZNATE DA PROIZVOĐAČ KOZMETIKE KOJU KORISTITE TESTIRA SVOJE PROIZVODE NA ŽIVOTINJAMA:
    a) smjesta počnete bojkotirati tog i sve druge proizvođače koji testiraju proizvode na životinja i počnete kupovati samo one koji to nisu
    b) ne pazim što kupujem, više gledam na cijenu
    c) 'što bi ti da radije ljudi umiru?' - odgovor nevezan uz kozmetiku, ali zvuči tako... 'znanstveno'

    15. ILEGALNE BORBE PASA:
    a) treba sudski kažnjavati
    b) treba zabraniti ili ozakoniti
    c) odličan su mi izvor zarade i zabave

    16. NA ULICI VIDITE AKCIJU PRIJATELJA ŽIVOTINJA:
    a) oduševljeno se pridružite
    b) nezainteresirano bacite pogled dok prolazite
    c) dobacite sarkastičnu primjedbu, opsujete i najmlađoj aktivistici zaprijetite da će umrijeti od 'te zelenjave'

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%

    OSOBA S VEĆINOM B ODGOVORA - Vi mislite da su životinje ovdje da služe ljudima, ali niste za 'nepotrebnu' okrutnost prema njima pod čime podrazumijevate samo ono što vi ne volite. Drugim riječima, voljeli biste da one ne pate zbog mesa, krzna, kože, pokusa, cirkusa... ali mislite da ne možete to promijeniti pa se pravite da vas nije briga. Zapravo ste svjesni svoje licemjernosti jer volite životinje i rado ih mazite, promatrate i igrate se s njima, ali dok ih netko drugi ubija za vas vama je to u redu.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 20 - 50%

    OSOBA S VEĆINOM C ODGOVORA - Vi ste potpuno bezosjećajna osoba. Za vas su životinje objekti za ljudsko iživljavanje. Vaša savjest pod hitno treba oživljavanje, a budući se nalazite na stranici Prijatelja životinja naučit ćemo vas lekciju i zaraziti vaše računalo virusom. He he he, evo ga za koju sekundu... Šalimo se u vezi virusa, ali zaista bista se trebali osvijestiti i prihvatiti činjenicu da je uloga koju igrate nestala tijekom srednjeg vijeka. Okrutnost i zatupljenost više nisu 'in'...
    Ljubav i poštovanje prema ikom osim sebi 0%
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%






    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  3. #3

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%


  4. #4

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    Nemam komentar,nemam ocenu,za sebe necu da brinem po tom pitanju.
    Nekad bi vise voleo da sam neka zivotinjka nego covek!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #5

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%

    takva sam!
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  7. #7

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  8. #8

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%


    smesi se... sutra ce biti gore

  9. #9

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%

    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  10. #10

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%


    Ja ih prosto obozavam !
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  11. #11

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%

    Obozavam zivotinje ali nisam vegetarijanac moram biti iskrene jedem meso jer ga volim ali da sam toliki fanatik i da mi na pomen mesa cure sline to ne ali ponovicu jako volim zivotinje.........
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  12. #12

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    nisam morala da resavam ovaj test da bih znala resenje..
    takodje ispala pod A.. samo sa tri odgovora pod B i jednim pod C..
    ali posto se na ovaj test javljaju samo oni koji imaju vecinu pod A, bas bih volela da vidim one koji su pod B ili pod C..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    POD A, naravno!!! GO, GO, ANIMAL PLANET!

    P.S. A sh'o mislish da sam izabr'o ovaj avatar?
    Poruku je izmenio Jerowen, 03.11.2008 u 16:30 Razlog: P.S.

  14. #14

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM A ODGOVORA - Vi ste pravi prijatelj životinja, poštujete životinje kao bića koja imaju pravo na slobodu i na život po vlastitom izboru u prirodnom okružju. Pozivamo vas da se učlanite u našu udrugu jer bi nam bila čast imati aktiviste poput vas u našoj borbi za životinjska prava.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 100%
    "Volim te i ljubim, ako je to greh. molicu Alaha da mi te grehe nikad ne oprosti"

  15. #15

    Odgovor: Kviz - Volite li životinje?

    OSOBA S VEĆINOM B ODGOVORA - Vi mislite da su životinje ovdje da služe ljudima, ali niste za 'nepotrebnu' okrutnost prema njima pod čime podrazumijevate samo ono što vi ne volite. Drugim riječima, voljeli biste da one ne pate zbog mesa, krzna, kože, pokusa, cirkusa... ali mislite da ne možete to promijeniti pa se pravite da vas nije briga. Zapravo ste svjesni svoje licemjernosti jer volite životinje i rado ih mazite, promatrate i igrate se s njima, ali dok ih netko drugi ubija za vas vama je to u redu.
    Ljubav i poštovanje prema životinjama 20 - 50%
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Životinje od A-Z
    Autor azus u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 360
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 18:12
  2. Zašto volite životinje?
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 07:57
  3. Preparirane životinje
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.01.2014, 17:27
  4. Uvrnuti kviz :)
    Autor starsica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 25.03.2010, 11:37
  5. Životinje za maženje i životinje za klanje
    Autor Crazy Angel u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.10.2007, 21:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •