Danasnji vic - Strana 3
Strana 3 od 208 PrvaPrva 123451353103 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #31

    Odgovor: Danasnji vic

    Kreno chovek u shvaleraciju i kao shto to biva u sred posla zachu se zvono na vratima.

    -Iju to je moj muzz! Vratio se pre vremena!

    Gleda baja gde ce shta ce nema kud nego kroz prozor.. Oklizne se sa simsa i krene da pada sa 10 sprata.

    -Bozze! Znam da nisam nikad bio vernik, ali ako ovo prezzivim ici cu u crkvu dva puta dnevno, nikad vishe necu ni pomisliti a kamoli prevariti zenu ili bilo shta slichno, samo ako ovo prezzivim..

    U tom naidjoshe kola sa senom i baja se prizemlji meko..
    Ustaje, otresa prashinu ...

    -Au ..ala ja svashta serem kad se uplashim ..!

  2. #32

    Odgovor: Danasnji vic

    Umru Srbin i Hrvat, te dodju do sv. Petra.
    Odakle ste vi, momci? - pita ih on.
    Srbija.
    Hrvatska.
    Auuuuuu... ma ne morate ništa da mi kažete, vi ste nevernici, grešnici,... idete u pakao obojica. Samo, Balkan je malo nedefinisano područje, pa imate izbor, hoćete li u zapadnoevropski ili istočnoevropski pakao?
    Kakva je razlika?
    Pa u zapadnoevropskom ujutru pojedeš kašiku govana, i posle si slobodan, a u istočnoevropskom isto to samo što je hrana na kante.
    Ja sam vazda bio zapadno orijentisan, ja ću na zapadni - kaže Hrvat.
    Ma, ja neću na taj zapad, majke im ga spalim; daj istok - kaže Srbin.
    I odu oni tako, tek, sreću se posle godinu dana.
    Pa, kako je? - pita Srbin
    Ma nije loše, onako, ujutru pojedeš ono... Jedva se guta, nije lepo,... al' šta ćeš, to ti je što ti je. Ma, dan i nekako, al' kad pomislim šta me ujutru čeka... A kod tebe?
    Ma, šta da ti pričam, istočna Evropa k'o istočna Evropa. Nekad nema govana, nekad kasni kamion, nekad nema kanti, nekad štrajkuju ovi što dovoze... Nisam ih dosad ni probao.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #33

    Odgovor: Danasnji vic

    Umro zagriženi igrač igrica na kompu i završio u Paklu.
    Nakon nedelju dana, došao đavo kod Boga da mu se žali:
    -Kakvu si mi ono spodobu od čoveka poslao? Za tri dana mi je polupao sve kotlove, pogasi sve vatre, pobio sve đavolčiće i već 4 dana juri kao sumanut i viče: Gde je prelaz na sledeći nivo?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #34

    11 Odgovor: Danasnji vic

    upecao mujo zlatnu ribicu i ona mu kaze da ce mu ispuniti tri zelje ako je pusti natrag u vodu. i mujo kaze: zelim da budem bogat, poznat i da me zena voli.
    ribica kaze: ok, a sada idi kuci. ode mujo kuci, kad ono njegova stracara se pretvorila u dvorac, sluge trce oko njega, zena mu super dotjerana, ljubi ga i cmace, sve obigrava oko njega, vecera kao za kralja, legao on da spava sav sretan.
    kad ujutro, budi ga fata: ferdinande, ajde ustaj, treba ic za sarajevo...
    nattydread is coming to dinner

  5. #35

    Odgovor: Danasnji vic

    Dovela majka svog sinčića kod poznatog psihijatra Sigmunda Frojda i žali mu se:
    Doktore, moj sin se potpuno promenio u poslednje vreme. Tuče drugu decu i muči životinje. Znate, ubio je našeg psa koji je bio kao član porodice i sve ribice iz akvarijuma je nabio na čačkalice. Doktore, pomozite mi, što da radim s njim?
    Frojd pregleda maloga, postavi mu par pitanja i reče:
    Dečko je na pragu puberteta, a to često dovede do nasilnog ponašanja. Ubrzo će ga to u potpunosti proći. Gospođo Hitler, nemate nikakvog razloga za brigu.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #36

    Odgovor: Danasnji vic

    Q: Sta je vrhunski zajeb?
    A: Kada Ratko Mladic otvori Coca-Colu i helikopter dodje po njega.

  7. #37

    Odgovor: Danasnji vic

    Finale svetskog prvenstva, jedan muskarac sedi na rasprodatom stadionu i pored sebe vidi jedno slobodno mesto. Iritiran i iznenaden pita coveka s druge strane tog praznog mesta da li to slobodno mesto nekom pripada.

    Ovaj mu odgovori:

    "Ne, to mesto je jednostavno slobodno."

    "Ali to nije moguće, ko to ima kartu za finale svetskog prvenstva u fudbalu, za tu najvecu moguću sportsku predstavu, i na kraju tu kartu ne iskoristi?", kaze prvi.

    Ovaj drugi mu odgovori:

    "Pa to mesto pripada meni, moja zena je htela da krene sa mnom, ali ona je nedavno umrla. Ovo je prvo finale svetskog prvenstva koje gledam sam,bez nje."

    "Oh, meni je stvarno veoma zao! Ali zar niko od vase rodbine ili poznanika nije hteo da dodje umesto nje, ipak je ovo finale?"

    Drugi odgovori:

    "Ne, svi su na sahrani..."


  8. #38

    Odgovor: Kratki vicevi

    Razgovaraju Srbin i Crnogorac i pita Crnogorac Srbina:

    >>Gdje ces na ljetovanje ove godine?

    >>U Tursku.

    >>Zasto u Tursku?, Crnogorac ce pomalo uvrijedjeno.

    >>Imaju lepse more i plaze,povoljnije su cene,a i duze smo bili u zajednici.
    Gogic Predrag DR. Gric

  9. #39

    Odgovor: Danasnji vic

    Otvorili Mujo i Suljo lijecnicku ordinaciju. I dodje im prvi pacijent, i htio ih je zeznutt. "Doktore ne mogu omirisati nista. Nos mi je zacepljen" Mujo:"Suljo daj kantu govana". Pacijent:"uf sto smrdi" rece i pobjeze. Mujo:"Suljo pisi izlijecen"

  10. #40

    Odgovor: Danasnji vic

    Budi se dete ujutru i ode u kuhinju, a tamo nepoznati muškarac zaviruje u frižider.
    - Zdravo, ti si novi baby sitter?
    - Ne, ja sam novi mother fucker!

    -------------------------------

    Kaze Crnogorac drugome Crnogorcu:

    - Danas sam radio!
    - Nemoj zajebavat! A dje ti je antena?

    -------------------------------

    U Parlamentu BiH ustao poslanik iz Hercegovine da se buni zasto se uvijek kaze samo Bosna, a ne i Hercegovina. Javio se neki drugi, iz Sarajeva, da mu objasni, pa kaze:
    "To ti je isto k'o kad smo mi prije rata radili u preduzecu "Vodovod i kanalizacija". I kad bi neko pit'o dje radis, vazda bi mu rekli: u "Vodovodu". Ona govna nismo ni spominjali".

    -------------------------------

    Izlazi muz iz kupaonice i pocne maziti zenu. Ona kao i uvek kaze:

    - "Nemoj dragi, boli me glava !!!"
    - "Nema problema draga" - kaze muz "bas sam ga napudrao aspirinom,
    pa mozes birati hoces li ga uzeti oralno ili kao cepic !!!"

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Danasnji vic

    Preziveli Milisav i Klaudija Sifer brodolom i dokopali se pustog ostrva. Milisav kao pravi domacin krene odmah da pravi bastu kako bi imali sta da jedu, napravi manju kucu za njih dvoje, itd.
    Vidi Klaudija kako se on fino stara o njoj i posle izvesnog vremena resi da ga proba u krevetu. Milisav se i tu pokaze kao dobar.
    Kako je vreme prolazilo primeti Klaudija da je Milisav sve neraspolozeniji i upita ga:
    -Ti se fino staras o meni, je li ima nesto sto ja mogu da uradim da ti se oduzim ? -Eeee, kad si pitala da znas da ima...Obuci moje pantalone i kosulju, taakooo, uzmi malo zemlje i napravi brkove, e tako, sad skupi kosu pod sajkacu, e bas tako..
    -Pa gde si bre kume Radosave da ti pricam kako sam jeb'o Klaudiju Sifer?!?!?!


    Poruku je izmenio starsica, 24.07.2009 u 02:42

  12. #42

    Odgovor: Danasnji vic

    Gleda tata Svetsko u fudbalu, kad u sobu utrči sin i kaže:
    Tata, tata, mamu je pregazio auto!
    A tata na to, ne skidajući pogled s televizora:
    Počni da plačeš, dolazim odmah...
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  13. #43

    Odgovor: Danasnji vic

    Ulazi crnogorac u autobus, pun crnaca. Kupuje kartu i pita vozaca:
    "A je li oe nešto gorjelo?".
    ================================================== ==

    A kako se crnogorac udvara djevojci?
    MALA JA se tebe svidjam a ti mene?

    ================================================== ==

    Kako se cnogorac udvara djevojci?
    Mala vidis ono cvijece tamo
    Vidim, ona ce uzbudjeno.
    Pa sta cekas uberi ga jadna!!!

    ================================================== ==
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #44

    Odgovor: Danasnji vic

    Jedan dan Crnogorci se sastanu na sastanku pa dodje presjednik i kaze:
    "Posto niko nista ne radi i posto imamo reputaciju kao ljencuge ja sam odlucio da cemo i mi poceti da radimo. Ovako ponedjeljak nece biti radni posto moramo da se odmorimo od vikenda. Utorak ce biti priprema za rad,
    srijeda ce biti radna. U cetvrtak - odmor od posla, a u petak ce biti priprema za vikend."

    Utom jedan covjek od ozada dize ruku i upita:
    "A je l' svaka srijeda radna?"
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #45

    Odgovor: Danasnji vic

    Ulazi žena kod pedijatra, unosi bebu i objašnjava:
    - Znate, doktore, beba ne dobija dovoljno na težini, čak je prošle nedelje izgubila 100 grama...
    - Kako se beba hrani?
    - Sisa.
    - Molim Vas svucite se do pola.
    Gospođa se svuče, i lekar počinje da joj steže dojke, da ih masira, vuče bradavice i najzad počne da "vuče" iz jedne bradavice. Najzad saopštava dijagnozu.
    - Nije ni čudo da dete gubi težinu, vi uopšte nemate mleka.
    - Naravno da nemam, to je dete moje sestre... ali ipak mi je drago što sam došla...


    Žali se Mujo kako je njegov sin otišao da živi u Srbiju, gde su mu promenili ime.
    - A kakvo su mu ime dali?
    - Urac.
    - A kako se zvao ranije?
    - Enis.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 3 od 208 PrvaPrva 123451353103 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •