Udata zena - Tabu ili izazov? - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 137
  1. #31

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Ispada, čini mi se, da je najveći izazov sačuvati svoju rođenu ženu od napasnika...



  2. #32

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    ...rođena žena...

  3. #33

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    : "rođena žena" je metafora.

    Metafora (grč. meta = promena, pherein = nositi; μεταφορά = prenos) je skraćeno poređenje. Po njoj se ostvaruje prenos značenja tako da se istakne jedna zajednička osobina iz jednog područja života i sveta koja se poveže s drugim područjem.

    Znači, nije ona tebi Lave rođaka, ali je tvoja kao da ti rod rođeni...



  4. #34

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    : "rođena žena" je metafora.

    Metafora (grč. meta = promena, pherein = nositi; μεταφορά = prenos) je skraćeno poređenje. Po njoj se ostvaruje prenos značenja tako da se istakne jedna zajednička osobina iz jednog područja života i sveta koja se poveže s drugim područjem.

    Znači, nije ona tebi Lave rođaka, ali je tvoja kao da ti rod rođeni...
    ...metafora ili ne...ali kad je neko rođen/a znači da je u bliskom srodstvu...od početka do kraja...i sa takvim je zabranjen (bar u normalnim sredinama) bilo kakav sexualni kontakt (možda je onda bivša žena rođenija od sadašnje ) ...

    ...znači žena može biti bivša , sadašnja. buduća, tuđa, komšijina, prijateljeva, predsednikova...etc...ali rođena ....

  5. #35

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    HEHEHE
    Pa zena je sama po sebi izazov, kakav tabu. A ako okrenemo stvar "ozenjen mushkarac - tabu ili izazov"
    Ljudi tacno je da ono shto radish mozesh ocekivati da se i tebi dogodi. Ako jurish tudje suknje, mozda ce i neko tvoju, normalno. E sad koliko si spreman da prihvatish to. U svakom slucaju budi spreman da ponesesh i rogove.
    Mislio sam da ce vishe biti mushkaraca na ovoj temi, ali kao da od zena nemozesh doci do reci i ovde.
    Jesam shovinista.
    Shalu u stranu, ali tabu nemoze da bude. Samo shta su one druge (neudate, razvedene, ...). Zar one nisu izazovne.
    Pa ljudi ako mogu da priushtim sebi neko zadovoljsvo, a ako josh je zadovojstvo obostrano zashto da to propustimo. Ako moze OK, i normalno ako to ostane samo izmedju nas 2 (dvoje). "O trojci postoji druga tema."
    Da ponovim sve shto radish budi spreman da neko i tebi uradi. Ako mozesh to da prihvatish onda izbor je tvoj.

  6. #36

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...metafora ili ne...ali kad je neko rođen/a znači da je u bliskom srodstvu...od početka do kraja...i sa takvim je zabranjen (bar u normalnim sredinama) bilo kakav sexualni kontakt (možda je onda bivša žena rođenija od sadašnje ) ...

    ...znači žena može biti bivša , sadašnja. buduća, tuđa, komšijina, prijateljeva, predsednikova...etc...ali rođena ....

    Dobro Lave dali si nekad čuo da je neko prevario Nerođenu ženu ?

    Nanchovski kaže: Ako jurish tudje suknje, mozda ce i neko tvoju, normalno.
    Jurio ne-jurio, tvoju će svakako neko juriti...
    a ako je takva, da niko neće da je juri, onda je najbolje pobeći od nje što dalje ili je zaključati
    u šupu da ne plaši decu po ulici
    Poruku je izmenio Uriel, 04.11.2007 u 13:14 Razlog: sve je podložno promenama

  7. #37

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Udata žena,...pre izazov nego tabu.Samo,meni jedna stvar tu nije jasna,zbog čega bi ijedan muškarac želeo da ima nešto sa ženom koja je udata?

    Obichno zato shto ne zeli da ulazi u neku trajniju vezu, a vetjina devojaka ochekuje neku trajniju vezu.
    Zato mu je lakshe da bude sa udatom koja vetj ima "stabilnu vezu" i od njega ne zahteva nishta, nikakva emocije ili bilo shta slichno..... "bezbedan je"....
    A prilichno redovan sex..... Takodje, u takve veze ulaze ljudi koji nisu sposobni ni u jednoj vezi da daju sve od sebe, pa im ova varijanta savrsheno odgovara, ne moraju mnogo da se trude osim da se oznoje s vremena na vreme.
    Do@ebnici......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #38

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Neki su postovi obrisani, i zamolila bih vas da se držite teme, kao i napomena koje napišu moderator ili supermoderator (u ovom slučaju). Na temi je ostalo i više nego što treba, za sve lično imate pp, a reputacije iznosite na temi za to, a ne na svakoj na kojoj vam se učini zgodno. Ona je govorila.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Taj tabu mi nikad nije bio naročito izazovan.

    Dosta mi je što me moja žena izaziva. Samo mi fali još i sa tuđom da se kačim.

  10. #40

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Pa... Meni se chini da je izazov... Tabu - ni u pismu...

    Shto se tiche chistote ili prljavosti... Nije to bash tako prosto... Znam na lichnom primeru... Netju iznositi ama bash ni jedan detalj, jer se na radi samo o meni, vetj i o josh jedom zhivotu, na koji ne zhelim da utichem... Ali retji tju samo da za mene to nije bio izazov, vetj iskrene emocije, a isto je bilo i sa njene strane... Ali kao shto rekoh, svet nije crn i beo, vetj ima jako puno sive izmedju... Bila je spremna da preseche, i da krene novi zhivot, ali nije se dalo... To neka vam bude dovoljno...

    Verovatno tju sad opasti nekim ljudima u ochima, ali shta je tu je, posledice snosim za svako delo koje uchinim... Za mene, ona nije bila izazov... Neki mogu misliti da se pokushavam pravdati - ne, ne radim to... Znam da je ono shto sam uchinio pogreshno, ali kao shto biter reche, jache je bilo od mene... Ljubav tera choveka da chini glupe stvari, zapamtite to... Sigurno je svako od vas barem jednu glupost uradio jednom u zhivotu, zbog ljubavi...

    Nisam tip mushkarca koji samo gleda da bocne, pa da ide dalje, nisam nikad bio, nisam sad, niti tju biti, tako da za mene, ovo nije poseban izazov... A ako ti neka zapadne za oko, i ako pochnu da se javljaju emocije, kategorije "udata" i "deca" nestaju...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  11. #41

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    ...udata ????....prava stvar za zaobići....

  12. #42

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Udate zene su mnogo vise od tabua i izazova. One su moguci najlepsi dogajaj ozenjenom i sredovecnom coveku kao sto sam ja. Za jednu grupu muskaraca su zene inace tabu, posebno udate, dok su za brojne druge muzijake zene izazov, a za one najhrabrije i sklone vrhunskom hedonizmu - vrhunski izazov...
    Niko nema razumevanja kao udata zena koja ima nezainteresovanog muza, sklonog jurcanju karijere i samougadjanju, a svesna je svojih vrednosti, svoje zenstvenosti i lepote. Najbolje su one udate zene sa izrazenim osecajem odgovornosti prema svojoj porodici, a opet su dovoljno emancipovane i hrabre da se upuste u porodicno neskodljivu avanturicu jer posto su nepogresivo shvatile da su za svog supruga samo kuvarica ili dekor bez ikakve sanse da se vrate dani uzajamne strasti i obostrane zelje...
    Obozavam zene, posebno udate. Sto je zena lepsa, vece su i sanse da je osvojite. Sto je pametnija, to je i diskretnija...

    Ali, ono najvaznije. Sve to sa udatim zenama se ponekad moze izmaci kontroli. To je i ono najlepse kod njih, jer se u korpusu trenutno udatih zena nalaze buduce savrsene supruge u drugom braku, kao najlepsem fenomenoloskom izrazu zajednice muskarca i zene....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #43

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Ne pravim druge rogatima,pa i da su mi dusmani...a i ne podnosim da neko polno opsti jos sa nekim pored mene,znaci mora samo sa mnom,a onda ce da upropasti sebi zivot i svojoj porodici...Nisam imao iskustva sa udatima,pricam sto znam,jer su mi se desavale pred kraj braka curice sa kracim i duzim vezama,sto sam nekako i mogao da prihvatim,ali uvek je taj neko bivao ostavljen i pored ovih mojih godina kao mane,a njihovih kao vrline...apokalipsa

  14. #44

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    moju (zenu) moze da firca koj godj oce.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #45

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Poenta je po meni sledeca:
    - ako to radis nadaj se i ti istome...
    - ako vara drugog sto bi ti bio izuzetak...
    - ako je jednom bila 'dobra' zena uvek ce biti...
    - ako je hrabrost biti svaciji i niciji ok to nije lako ni muskarcima,a kamoli zenama...
    - ako nije hrabrost onda je vaspitanje...tak'a joj i mama bila garant...

    - na kraju,nisam sreo varalicu i tako ludo hrabru da je pruzila neki sex za pamcenje,naprotiv...
    Poruku je izmenio goldie, 19.12.2007 u 17:25 Razlog: pročišćena poruka zbog brisaja prethodnih poruka

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  2. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  3. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  4. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  5. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •