Udata zena - Tabu ili izazov? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 137
  1. #16

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A što volim da ložim one koji misle da je svaka osvojiva, a specijalno ona koja je udata, pa još i ako ima neki bračni staž, pa to je čudo. I sa takvim predrasudama u osvajanje kreću. Razne taktike primenjujem. Najviše ih boli kad ih ne primećujem, pa pokušaju tu i tamo da budu interesantni na razne načine, a sve su smešniji. Kompleksaši pravi. Što je takvih više, ja sam sve sigurnija da je moj izbor ispravan
    To!!! Potpisujem to i neka me se strelja što ih želim naučiti pameti
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Konstantna priča o nekoj moralnosti...kako je ona divna majka...dobra osoba...A sa druge strane vata se sa ljubavnikom po nekim prljavim lokalima...ili mu šalje poruke kako ga oralno zadovoljava...i druge pomalo "prljave" situacije za tako "poštenu i visokomoralnu" osobu...
    A iza svega se krije jedna velika doza griže savesti...večita strepnja...ne mogućnost opuštenog uživanja i osećanja kompletne prepuštenosti u osećanjima...i na kraju ono što se uvek desi - Odustajanje...Povratak u stari život...starim navikama...
    I čemu onda sve...
    One za koje znam da su nasle ljubavnika na netu, mogu reci da su uglavnom divne majke i divne osobe.
    Ono, potreba za prljavim ne vazi, cak naprotiv, uglavnom traze sto ``ciscu`` ljubav. Znaci jezero, hotel, itd. Nikako lokali. Idu uglavnom saljivi smsi i romanticne poruke na netu.
    O seksu preko neta ovde necu nista da napisem.

    Povratak u stari zivot, da, najcesce, mada ima i izuzetaka. Neke prelome brak, a neke zadrze ljuubavnika na dugu stazu, znaci dvojni zivot.
    Motivi: sivilo, on pije samo pivo, gleda samo utakmice, on je glava, ne daje samostalnost, nedovoljan ili los seks, nedovoljna izivljenost u mladosti, zelja da se dozivi jos nesto lepo pre klimaksa, a uvek, i uvek, zelja da se dozivi ono cega kuci nema.

    Jeste nase drustvo dvolicno. Jer ako duboko pogledamo u sebe, i ljubavno, i seksualno, cesto prizeljkujemo vise osoba.
    Pitanje je da li uci u rizik, doziveti lepo i obogatiti dusu (veliki rizik), ili odseci sve svoje zelje, i utopiti se u sve vece sivilo (odricanjem nas samih, polako ubijamo sebe).
    Poruku je izmenio biterlemon, 02.11.2007 u 18:38
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    One za koje znam da su nasle ljubavnika na netu, mogu reci da su uglavnom divne majke i divne osobe.
    ono, potreba za prljavim ne vazi, cak naprotiv, uglavnom traze sto ``ciscu`` ljubav. Znaci jezero, hotel, itd. Nikako lokali. Idu uglavnom saljivi smsi i romanticne poruke na netu.
    O seksu preko neta ovde necu nista da napisem.

    Povratak u stari zivot, da, najcesce, mada ima i izuzetaka. Neke prelome brak, a neke zadrze ljuubavnika na dugu stazu, znaci dvojni zivot.
    Motivi: sivilo, on pije samo pivo, gleda samo utakmice, on je glava, ne daje samostalnost, nedovoljan ili los seks, nedovoljna izivljenost u mladosti, zelja da se dozivi jos nesto lepo pre klimaksa, a uvek, i uvek, zelja da se dozivi ono cega kuci nema.

    Jeste nase drustvo dvolicno. Jer ako duboko pogledamo u sebe, i ljubavno, i seksualno, cesto prizeljkujemo vise osoba.
    Pitanje je da li uci u rizik, doziveti lepo i obogatiti dusu (veliki rizik), ili odseci sve svoje zelje, i utopiti se u sve vece sivilo (odricanjem nas samih, polako ubijamo sebe).
    ..vrlo zrelo i racionalno razmišljanje podržavam 200%
    bolje imati nego nemati

  4. #19

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Konstantna priča o nekoj moralnosti...kako je ona divna majka...dobra osoba...A sa druge strane vata se sa ljubavnikom po nekim prljavim lokalima...ili mu šalje poruke kako ga oralno zadovoljava...i druge pomalo "prljave" situacije za tako "poštenu i visokomoralnu" osobu...
    Meni samo jedno ne ide u glavu,kakve veze ima moral i to sto je neko majka sa sexom,tj onim sto voli da radi u krevetu ili gde voli da se sexa?
    Ono sad ja rodim dete i automatski treba da prestanem sa oralnim sexom jer je to prljavo
    I kakve veze ima to sto je ona majka,mislim i on moze biti otac pa potrazi utehu sa strane...Nema to veze s tim sto je neko roditelj,onaj ko vara moze da ima decu ili da je nema ali jedino sto se vrednuje je to sto vara i laze...


    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    One za koje znam da su nasle ljubavnika na netu, mogu reci da su uglavnom divne majke i divne osobe.
    Ne ulazim u to kakv je ko roditelj niti to smatram bitnim za ovu temu ali to da je neko divna osoba a muva se po netu je sve samo ne istina...
    Onaj ko vara i laze nikako nije divna osoba!

    Ono, potreba za prljavim ne vazi, cak naprotiv, uglavnom traze sto ``ciscu`` ljubav. Znaci jezero, hotel, itd. Nikako lokali. Idu uglavnom saljivi smsi i romanticne poruke na netu.
    Ovaj i hotel je lokal
    Kao idemo da se sexamo u jezeru da odmah voda spere nase grijehe ili idemo na jezero da se sakrijemo
    Kako uopce skirvanje i laganje moze biti cisto?Ako idete na foru platonske ljubavi to je ok ali samo kad su ljudi slobodni a ne kada varaju i lazu partnera....Kao sto rece SQUAW,razvedi se pa onda uzivaj...

    E da,a sta je to prljav sex?Mislim ti stalno pricas o nekoj prljavstini u sexu,na svakoj temi, pa me bas zanima sta je to?

    O seksu preko neta ovde necu nista da napisem.
    To je bas najcistiji vid sexa,tucamo se al ne ulazi

    Sex preko neta je isto sto i muvanje i romanticne poruke i ostali izlejvi ljubavi preko neta,ok sve dok su obje osobe slobodne,pogesno ako su jedna ili obe osobe zauzete jer to predtsvlja varanjeeeeee!


    Povratak u stari zivot, da, najcesce, mada ima i izuzetaka. Neke prelome brak, a neke zadrze ljuubavnika na dugu stazu, znaci dvojni zivot.
    Motivi: sivilo, on pije samo pivo, gleda samo utakmice, on je glava, ne daje samostalnost, nedovoljan ili los seks, nedovoljna izivljenost u mladosti, zelja da se dozivi jos nesto lepo pre klimaksa, a uvek, i uvek, zelja da se dozivi ono cega kuci nema.
    Znaci licemerje,slabost itd...
    Nema izgovora,ako ti nesto smeta i ne postoji sansa da to dobijes onda se razvedi i uzivaj s onim s kim to sve mozes imati...
    Nema sexa u braku pa ce da ga nadje na netu...Ok,onda mi objasni kakvo je to uzivanje u hot chatu ?
    To kao da uzme neko erotsko stivo pa cita i kao zadovoljena Ona bre trazi da oseti slast zadovoljstva uzivo,da oseti telo, da oseti....a ne da cita kako se on lozi na nju,kako bi je ovo ono...
    Sta god da se desava u komunikaciji je prevara jer osim sto ima potencijal da dodje do fizicke prevare ona je vec i mentalna,cak i osecajna jer obicno se te osobe vezu jedna za drugu...
    Imali ljubavnika na netu ili u RL je sasvim isto,prevara je prevara jednako gnusna i prljava....

    I cemu ziveti u lazi?

    Jeste nase drustvo dvolicno. Jer ako duboko pogledamo u sebe, i ljubavno, i seksualno, cesto prizeljkujemo vise osoba.
    Ti ako pogledas u sebe mozda vidis to ali ja ne,nisam jedina stoga ne generalizujmo...

    Pitanje je da li uci u rizik, doziveti lepo i obogatiti dusu (veliki rizik), ili odseci sve svoje zelje, i utopiti se u sve vece sivilo (odricanjem nas samih, polako ubijamo sebe).
    Obogatiti dusu prljavstinom?Wow,covece,pa nisam znala da je to moguce,mislim
    Znaci,preveranti i lazovi,licemeri,slabici su ustvari najbogatije i najcisce osobe jer oni se usudjuju da dozivljavaju ljubav gazeci preko leseva...idem odmah da nadjem prvog ozenjenog,ne cek,idem da se udam pa da varam jer samo tako mogu da osetim cistu ljubav

    Odricemo se sebe i svoje zelje,svog zivota ako i samo ako odaberemo da zivimo u braku ili vezi sa nekim ko nas ne ispunjava,da tu osobu lazemo i varamo a da zelimo drugoga...
    Prevara ne ispunjava,prevara unistava....
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Izazov da i to još kakav,mada je pitanje jednosmerno u smislu oženjen, neoženjen pa onda: Udata žena-tabu ili izazov? Ali tabu još žešći. Tabu zato što ono što ne želim sebi nemogu poželeti drugome. Sa time sam odavno rasčistio.
    Muškarce bi svrstao u tri kategorije:
    Prva-Normalno nije po kvalitetu već po neosetljivosti, to su po meni reckaroši, ubodu i odu, i služi ih ko budalu k....: njima nije ni važno staro, mlado, udato ili slobodno važno je gurni ga.
    Druga- kolebljivi, na klackalici, da ili ne, a opet u životu načeti.
    Treća- Koji imaju sve alatke kao i predhodni ali imaju dušu i osećanje, pa koriste tamo gde je to i registrovano, i nisu operisani od želje, ali je jača moralnost.
    In vinas veritas

  6. #21

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    izazov - verovatno.
    kakve to veze ima?

    spominjete prevaru. sta je prevara?

    da li je prevara ako odem na sluzbeni put i tamo provedem jedno vece sa zenom koju sam upoznao u avionu, ili je veca prevara ako svako vece lezem u krevet sa svojom zenom, a mislim na drugu?

    cesto razmisljam o tome. jos uvek nisam uspeo da odgonetnem. nekako mi to pitanje lici na ono poznato o jajetu i kokoski.

    da li je udata? ... ako ona to zeli muskarac ce da prihvati. ni to mi nije jasno zbog cega, ali hoce. muskarci ne odbijaju. valjda im je to priroda "podarila".
    zene biraju. ni to mi nije jasno zasto? statistike kazu da je zena vise nego muskaraca. po tome nisu u situaciji da biraju, ali ... biraju. neka, mozda je tako i bolje. nekako je sladje kada se moras pomuciti. kada dodjes u situaciju da pomislis da je gotovo i da nema nikakve sanse, a onda se sve preokrene i - bum-tras! bude svasta.

    jos uvek to nisam uradio. ali nije da nisam pokusao. (sada cekam reakciju kada supruga procita ovo)

    ne podrzavam one koji nemaju kod kuce nista, a jure za tudjim.
    ako ozenjen muskarac juri za "tudjim" zenama, mora biti svestan da neko juri za njegovom. isto kao sto on uspe kod neke, tako ce niko uspeti kod njegove.
    opet se sve okrece u krug.
    nigde kraja.

    moje dete lici na komsiju, a komsijino na mene. sta smo mi to radili? ko je tu "profitirao"? i da li ima pobednika?

    mislim da nikada necu saznati.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #22

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    често се у очима удате жене може ишчитати дубоко незадовољство собом и том институцијом и... жеља за неком акцијом, било каквом.
    само да се утули та тривијалност. то је бедак, то што се трпи то стање, што се тражи изговор за незадовољство у слепој оданости и пожртвовању.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #23

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Lilith, obozavam kada neko voli tako da citira i iskrivljava receno.
    To je inace odlika ovog foruma.

    Zelim ti da uzivas u seksu sa istom osobom jos bar 50 godina i da ga i posle 50 godina volis istim zarom, kao i sada, a on takodje tebe.

    Ja nazalost ne verujem u price, a ako se desi prevara, znam da je to jace od coveka i zene. Bas zato bi i oprostio svojoj zeni da to uradi.
    Jer kako neko nekad rece, necu da presecem brak zbog jedne dobre .....e.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #24

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Lilith, obozavam kada neko voli tako da citira i iskrivljava receno.
    To je inace odlika ovog foruma.
    Ne,to je odlika svih foruma da se replicira stavka po stavka ako se bas na sve zeli dati iscrpan odgovor a ne samo uopceno pisati...I nisam nista iskrivila,navedi primer sta sma ja to iskrivila!

    Zelim ti da uzivas u seksu sa istom osobom jos bar 50 godina i da ga i posle 50 godina volis istim zarom, kao i sada, a on takodje tebe.
    Hvala na lepim zeljama

    Ja nazalost ne verujem u price, a ako se desi prevara, znam da je to jace od coveka i zene. Bas zato bi i oprostio svojoj zeni da to uradi.
    Jer kako neko nekad rece, necu da presecem brak zbog jedne dobre .....e.
    Ne,ti generalizujes da su svi takvi i branis se animalnom slaboscu,da je to kao jace od nas da varamo i lazemo umesto da smo iskreni,cak bi oprostio i svojoj zeni a sve zato sto ocekujes da ona oprosti tebi jer ti to radis...

    Varaj ti mene,varam i ja tebe i svi sretni i veseli i prepuni ciste ljubavi
    Licemerje na kvadrat
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #25

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Tvoj zadni citat u prethodnom postu opet izokrece! Ni ne poznajes me a tvrdis!

    Mislim da si opterecena predrasudama u vezi drugih, a to je upravo znak tvoje slabosti, bivsih dozivljenih trauma. Naravno imas pravo na to, mozes da ih eksponiras ili mozes da ih skrivas.
    Ipak ako potpuno neutralni, pomalo saljivi zajedljivi tekst izazove neciju sujetu, tu postoje veliki problemi.

    U svakom slucaju takvu vrstu citiranja, izokretanja i ocrnjivanja sam susreo samo medju losim novinarima.

    I nije citiranje recenicu po recenicu osobina svih foruma. Ovakvo izokretanje, da bi se licni ego istakao u boljem svetlu smatram elementarnom nekulturom.
    Poruku je izmenio biterlemon, 03.11.2007 u 07:58
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Udata zena - Tabu ili izazov?

    Meni samo jedno ne ide u glavu,kakve veze ima moral i to sto je neko majka sa sexom,tj onim sto voli da radi u krevetu ili gde voli da se sexa?
    Ono sad ja rodim dete i automatski treba da prestanem sa oralnim sexom jer je to prljavo
    I kakve veze ima to sto je ona majka,mislim i on moze biti otac pa potrazi utehu sa strane...Nema to veze s tim sto je neko roditelj,onaj ko vara moze da ima decu ili da je nema ali jedino sto se vrednuje je to sto vara i laze...
    Da, skontala sam da ce se to tako protumačiti...a nije mi bila namera da se tako shvati...
    Akcenat je na prevari...To je po meni ono što osudjujem...A samim tim sve što je u toj prevari mi je "prljavo", osudjujuće...TA dvoličnost, dvostruki život...LJubavnica sam možda nekome i sjajno mi je s njim, a kuci sam majka i odana žena...A tek pred drugima...I isto važi u obrnutoj situaciji...
    A da ne pričam o tome da možda se i neki drugi brak rastura zbog takvog ponašanja...
    Ne mogu da tražim razlog da tako nešto odobrim, i nikada neću ni na koji način...
    A ne – dupe ti na sigurnom, a ovo napred umačeš.

  12. #27

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Tvoj zadni citat u prethodnom postu opet izokrece! Ni ne poznajes me a tvrdis!
    O pa ja tvrdim ono sto znam a to je ono sto si vec pisao,da si napustio neki forum zbog romanse koju si imao,u prevodu vec si varao zenu...

    Taj post se nalazi na temi Razlog odlaska s foruma post broj 25

    Otisao sam dosada samo sa 3 foruma:
    A sa foruma svog zivota sam otisao, ne zbog katastrofalnoih uslova, vec zbog ``ljubavnih jadi``.
    Pa onda u postu 28 na istoj temi opet pises

    /i ja sam otisao pre neko vreme ali iz nekih licnih razloga.../
    Znaci nema zabune,imao si romansu i varao si svoju zenu i dalje to podrzavas upravo na ovoj temi recima

    Da, sreo sam osobu gde sam bio spreman da prihvatim ulogu u senci.
    I prihvatio bi to sa punim uzivanjem, potpuno neopterecen, prepun divljenja prema njoj, a da sam je sreo pre 20 god, sada bi mi ona bila zena.
    Za izuzetak, imala je malu decu, pa nije bila 100% spremna, a ja imam srce. Dao sam joj 10 sekunde fore da pobegne. Iskoristila je u zadnjem trenu.
    Spremao si se da varas zenu...

    Jer ako duboko pogledamo u sebe, i ljubavno, i seksualno, cesto prizeljkujemo vise osoba.
    Pitanje je da li uci u rizik, doziveti lepo i obogatiti dusu (veliki rizik), ili odseci sve svoje zelje, i utopiti se u sve vece sivilo (odricanjem nas samih, polako ubijamo sebe).
    a ako se desi prevara, znam da je to jace od coveka i zene.
    Tvoja ''psiholoska analiza'' ljudi koje se cvrst drzis da opravdas svoje postupke...

    Sta ja to iskrivljujem?

    Inace,na ostatak tvog zadnjeg posta imam samo jedan komentar-uzasno si los psiholog i ako iko treba da povede racuna o svojoj sujeti i egu si ti....Osoba koja u 41 godini posle svake crvene reputacije kuka javno na forumu zato sto ju je dobila, i za koji post, moze sve samo ne da ocenjuje neciji ego i sujetu,pre bi trebalo da se pozabavi samim sobom
    A da ne pricam o tome kako si sad pogodjen jer sam lepo razotrkrila tvoje licemerje pa ti sad smeta sto je sve izaslo na vidjelo,stavku po stavku...To su dragi moj argumenti proizasli upravo iz tvog pisanja,dokazi tvog licemerja a ne neko iskrivljavanje...Zato to tebi i smeta,ali to je opet tvoj problem
    Btw tako se vodi i svaka diskusija i u RL bilo na nekom kongresu,bilo u skupstini isl...

    Ono od cega je meni muka i razlog mog uopceg javljanja na ovu temu je prodavanje prevare kao neke vrline,neceg normalnog,kao svi to rade pa je samim tim ok i izmisljanje kojekakvih razloga da bi se opravdala laz ...
    Ceo svet je u ratu,da li je i rat nesto sasvim ok i normalno?Ne bih rekla...

    A sto se tice same teme,pa ocito je da je pre izazov nego tabu...
    Poruku je izmenio Lillith, 03.11.2007 u 09:53
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #28

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    O pa ja tvrdim ono sto znam a to je ono sto si vec pisao,da si napustio neki forum zbog romanse koju si imao,u prevodu vec si varao zenu...
    Pa ovako, posto tvoja skromna glavica ne moze neke stvari da shvati:

    1. Mljackas u postovima drugih, pokusavas se uvuci u tudje zivote, znaci obicna si prosta tracara. Od mene sada imas potpuni prezir. Ljigavac si najgore vrste.
    Btw. koja normalna i postena zena bi se kunila u moral i vernost a uzela sebi nick Lilith?

    2. Ocito je da si prilicno povredjena, verovatno mrzis celi muski rod i rana ti verovatno nikada nece zarasti. Tvoj problem, posto u meni nisi izazvala ni iskricu pozitivnih emocija, ja ti ni trunku necu pomoci.

    3. Ja svoju zenu nisam prevario i nigde nisam napisao da jesam.
    Mogao bi se kladiti da ja i moja zena ukupno nismo imali toliko seksualnih partnera, koliko si ti imala u svom kratkom zivotu!

    4. A koji si ti ``organ`` ovde da sudis o mojim odlascima sa nekih sajtova? Sta te briga, da li sam ja bio na nekim sajtovima i na kojima sam bio?
    Moj zvanican odlazak sa datog sajta je bilo zbog tolerisanja sajta vredjanje predsednika ove republike i velicanja nekih okorelih crnih likova nase proslosti.
    Privatni razlozi ti nisu poznati, niti te se ticu, tracaro!!!

    5. Ako sam ti se ucinio, kao lak plen, to je zbog molje prilicne tolerancije i ljubopitljivosti. Posto si me zagrizla, sada ces osetiti da sam prilicno zilav!
    I ako ti smetaju moji postovi, moje iskrenosti, ili shale, trebala si i procitati da sam lik sa 100 lica! Neki su na ovom sajtu vec pronasli moje pravo lice. Ti nikada neces, jer od ovog trenutka si objekat prezira, i kao anonimni nick, i kao osoba koja se krije iza tog lika.

    Ja sam dosao na ovaj forum i ostajem! Dopadalo se to tebi ili ne!




    P.S. Sto se crvenih kartona tice, bas me briga, ali ne volem povredjene b...e koji svrsavaju tako sto nekom lupe crveni.
    Kao clan foruma uzimam sebi pravo da uticem na javno mnjenje i delujem protiv crvenih kartona i citiranja recenicu po recenicu jer smatram da je to glupo.
    Same ove tvoje tri recenice o crvenom kartonu pokazuju koliko plitko dozivljavas druge osobe.
    Naravno svako krece od samog sebe...

    Pa iskreno da ti kazem i nisam psiholog, ne nasedaj na sve sto napisem!
    A da budem jos iskreniji, dobar sam ``psiholog``, cak toliko da to mogu ovde i da napisem.

    Ostalo sto si napisala, nisam procitao, post ti je nepregledan, a i skace iz teme u temu, a potpuno je offtopic.

    Poruku je izmenio biterlemon, 04.11.2007 u 02:23
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #29

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    A da se vi vratite na temu, a međusobne epitete razmenjujete putem PP.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #30

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Udata žena,...pre izazov nego tabu.Samo,meni jedna stvar tu nije jasna,zbog čega bi ijedan muškarac želeo da ima nešto sa ženom koja je udata?Zbog tog izazova,zbog činjenice da je ta žena "zabranjeno voće"? Zbog toga što je možda nedostupna,neosvojiva?
    Poruku je izmenio makilli, 04.11.2007 u 12:06
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  2. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  3. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  4. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  5. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •