NBA Playoffs 2006
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28
  1. #1

    NBA Playoffs 2006

    Ovo je vec treci krug, ako se ne varam, playoff utakmica i situacija se polako zahuktava. Kako stvari stoje Dalas sa ucinkom od 3:0 protiv Memphisa ima najbolje sanse da ide dalje dok je kod drugih malo zategnutije stanje.

    Ko je po vama najblizi ovogodisnjem osvajanju sampionske titule?

    Iako ne gotivim nesto pretjerano San Antonio nesto mi se cini da ce oni ponovo da budu No1. Mada, zivim za
    cudo da se Kingsi razigraju i odu dalje
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  2. #2

    12 Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Nisam ni ja ljubitelj San Antonija, ali šta da im radiš kad su najbolji. Znači, i ove godine šampioni.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Kako se zakuvalo u Istocnoj konferenciji, sve nesto 2:2
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    sinoc mi Kingsi oduzese pola zivota
    3:2 za one, ni ime im ne mogu pomenuti... no ima jos da se igra
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  5. #5

    12 Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Citat swba kaže:
    no ima jos da se igra
    Ima, ima... sve do 4:2...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Misilm da će San Antonio opet biti No.1.
    Na kom programu vi gledate te utakmice???
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Košarkaši Detroita, Dalasa i LA Klipersa vec u polufinalu plej ofa (mada nisam nesto njihov fan ).

    Nadam se da ce im se ubrzo pridruziti i Klivlend i New Jersey i San Antonio (najbolji TIM - imaju Manu Djinobili-ja, Tim Dankana i Toni Parkera). pa i Majami, LA Lejkersi
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Joj ove godine jedva uspijevam da sve pratim Ali,ono sto sam vidjela ..bas me iznenadilo.
    Prvo da kazem,odnosno mislim da je ove sezone Dallas najjaci.Ko ih je gledao,zna o cemu pricam.
    Kingsi,prijatno iznenadjenje.Zaista je fantasticno sta je Rick Adelman uradio sa Artestom,i Bonzi Wellsom..iako tretirani kao "problematicni" igraci..dali su prosto spektakularnu igru. Da li je neko uzivao kao i ja gledajuci Ginoblija kako maltene place,nakon sto mu je Artest lupao ekstra blokade...ehhehehe..to treba dozivjeti...Iako izbaceni od San Antonia..mislim da su bolji ove sezone ,jer ako nista drugo..bili su "uzbudljivi".Danasnji sukob sa SA,i Dallasom- naspram titula ,i Dunkana,i Parkera,i Finleya koji je tako dobar sa trojkama,sumnjam da ce ih slomiti...ma ako grijesim,spalite me na lomaci
    Phoenix E,tu sam svojski likovala,kada su Kobe Bryant i njegovi pajtosi,izgubili zadnju sa ..bjese 20 razlike?Znate svo vrijeme sam se nadala da ce Kobe u zadnjem kvoteru da spuca jedno 50 poena..hehehhe(jace od mene,ne podnosim ga iz dna duse)
    Go Stevie Boy!!!!!(hiihihi)

    I na kraju da zavrsim sa mojom omiljenom game ove sezone( bar za sada).
    Cleveland Cavaliers vs Washington Wizzards Bjese od '93 nisu uspjeli da udju u drugi dio !???Ma ekstra mi se dopalo sve to,a i mislim da je James LeBron dosta imao ucinka u svemu tome.Mada cekaju ih razgalopirani,divlji mustanzi,ili Detroit..malo sam skepticna ,ali nikad se ne zna

    Jao sto volim ove PLAYOFFS
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Danas mi se namestilo srce,otvorim jutros novine kad na naslovnoj,udarnoj strani,nas Krle zakucava preko Zoa.Navijam za Heat ali u ovom slucaju moram da se preformulisem.Napred Nets,Jay-Z,Beyoncei Karly
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    ala Dalas razbi San Antonio
    sad cu lakse da spavam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Ja bih tako volela da New Jersey pobedi. Eto, zbog našeg Krstića, Kartera koji skaaačeee pa razbija i odličnog pleja Džejsona Kida.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    ala se Radman raspucao sinoc u poslednjoj cetvrtini...
    al dzaba opet izgubise

    kako stvari stoje gusto u svim duelima... joj sto volem
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Uh, bas odgledah odlicnu utakmicu izmedju Dallasa i San Antonio Spurs-a. Dallas je pobijedio minimalnom razlikom .

    Sto se tice istoka, tu navijam za Cavaliers-e ali i za Nets-e (zbog Krstica)...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Na zalost mnogih New Jersey Netsi veceras zavrsise svoje ovogodisnje ucesce u NBA playoff-u. Tako smo i dobili prvog polufinalistu na istoku Miami Heat ceka boljeg u duelu izmedju Detroita i Clevelanda kod kojih je trenutno 2:2.

    Sa druge strane kontinenta odlicna kosarkaska predstvaa izmdju Phoenix Suns-a i LA Clippers-a. Posle dva produzetka Sunsi su slavili. Definitivno igrac utakmice je bio Raja Bell. Tik pred zavrsetak prvog produzetka, cini mi se 2 sekunde, i vodjstva Clippersa od 3 poena Bell je poentirao trojkom i dao Sunsima sansu u drugom produzetku, sto su i iskoristili. Trenutno stanje 3:2 za Phoenix.

    Sutra se sastaju druga dva para Det. i Cle. na istoku, te Dallas i San Antonio na zapadu (trenutno stanje 3:1 u korist Dallasa)
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    jos jedna dramaticna zavrsnica

    San Antonio je slavio minimalnom razlikom 98:97 i sad imaju jos sansi za dalji tok takmicenja...
    sa druge strane Klivlend je upisao jos jednu pobjedu i nasao se na korak od polufinala...
    idemo dalje, sutra Clippersi i Sunsi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. NBA Playoffs 2011
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 13:29
  2. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  3. ULEB cup 2006/07
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.03.2007, 22:46
  4. Eurosong 2006.
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.01.2007, 22:38
  5. EP U21 Portugal 2006.
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 02.06.2006, 06:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •