Koji profesor vam je ostao u secanju..?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 66
  1. #1

    Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    evo danas sam imala raspravu o secanju na profesore i razlozi zbog koji su mi neki ostali u secanju..

    kad se setim profesora iz osnovnjaka.. prvo mi na pamet pada Miloshevicka koja je predavala istoriju u visim razredima.. ta je bila stra' i trepet na njenom casu se ni muva nije chula.. to je uvek bila stroga tishina.. odgovarao si samo kad te se nesto pitalo.. srecom nisam dozivela da je imam kroz celu osnovnu, posle je otisla u penziju...

    druga profesorka koja mi ostala u secanju je Seleskovicka.. ta mi predavala engleski u osnovnoj.. uvek je imala neke besne izjave.. tipa kako se cokolada radi od svinjskih dlaka i kako to nije zdravo za nas.. kako je Dzon Lenon bio prehladjen dok su snimali ne-znam-kako-se-zove album.. i ako malo pazljivije poslushamo, cucemo kako mu je glas promuknut
    uvek je dolazila sa bolovima u krizima.. i znala je ceo cas da prica kako ju je muz masirao da bi ona ujutro mogla da stigne na chas jednom nas je cak kolektivno zakljucala u ucionicu.. jer se posvadjala sa jednim momkom koji je hteo da ode sa chasa.. nije ju jadnik vise mog'o slusa.. a ova mu nije dala da ode.. tako da smo blok sat sedeli u zakljucanoj ucionici

    sad kad se setim moji profesori u osnovnoj su svi bili neki chudaci.. i svih se secam no necu sad da pisem romane o svima..

    iz srednje mi pada na pamet Zurak.. taj mi predav'o latinski.. a nije bio normalan.. svi smo masovno imali komade kod njega.. i kolektivno odgovarali na kraju godine (kao i hemiju).. a kad bi nekog prozvao.. pitao bi te jedno pitanje.. ako ne znas.. sledece pitanje je bilo 'oces 11 ili 111?' (prve dve ocene su bile izvadjene rechi + citanje/prevod, a druge tri ocene su bile izvadjene rechi + citanje/prevod + gramatika.. sigurno se pitate sta smo uvek birali ) on je pak kopao nos za vreme chasa.. i shibao te kuglice na razred popizdeo je bio kad je jedna devojka donjela laboratorijskog misha u kutiji (taman je pala razmena, zamoraz za lab. misha) dobro da nisu i ona i njen novi kucni ljubimac letili kroz prozor.. vikao je tako strashno, da smo svi izashli iz te skole sa oslabljenim sluhom..


    dosta od mene.. podelite vi sa nama vashe profesore koji su vam ostali, sto u dobrom, sto u loshem secanju..

  2. #2

    12 Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Jao, jedna lepa profesorka na faksu. Imala je tako lepe i bujne... oči... Očijukali smo, nije da nije .

  3. #3

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesor fizičkog,to je bio lik nevidjeni.
    Ja njega šutnem u d..e(naravno misleći da je to neko od učenika),a on meni kaže:"Miko ti si puko,MARŠ NAPOLjE!!!
    Čovek me izbaci sa časa,a nije me ni upisao,ni prijavio kod razrednog.
    Lik nevidjen.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  4. #4

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Njezno sjecanje na profesorku srpskog jezika iz osnovne- bakica koja se jedva kretala od starosti, bila je jako dobar covjek i jako dobar profesor , i sjecanje na profesora fizickog iz srednje koji me ucio da igram tango mlad+lep+lood=

  5. #5

    12 Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Citat zlocazlockasta kaže:
    i sjecanje na profesora fizickog iz srednje koji me ucio da igram tango mlad+lep+lood=
    A profesor Kaladonta? I on pleše tango...

  6. #6

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Sto se toga tice- samouka

  7. #7

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesor istorije i profesor matematike u gimnaziji. Kakve su to budale bile!

  8. #8

    11 Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    yige_gui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! citam tvoj post i zakljucujem da smo isli zajedno u osnovnu skoluuuuuuuuuuuuu. e ne mogu da vjerujem kako je svijet mali. mozda smo i komsije bili. ja na ovo tvoje stvarno nemam sta da dodam, milosevicka iz istorije, strah i trepet, ali se sjecam kad smo isli na izlete, da je ona od svih profesora bila najludja i bas se cool zezala sa nama. i naravno seleskovicka koja meni ne samo da mi je predavala engleski, vec i likovni, bila mi je razredna, i jos mi je drzala latinski kao izborni u 8 razredu, pa sam je gledala skoro svaki dan. i uvijek je bila puna tih pricica od kojih smo ospice dobijali, ali meni je taj engleski i likovni bas dobro isao i ona mi je bas bila favorite jer nikada nije bila dosadna. sjecam se jednom na likovnom, da ju je neki lik iz naseg razreda bas izbacio iz takta, pa je pohisterila, pa se na kraju rasplakala, i meni je nje tada bas bilo zao. cak mi je na kraju osnovne skole poklonila knjigu "lovac u razi" i do neba sam joj zahvalna na tome, a i nedavno sam je iskopala preko neta, pa se i povremeno dopisujemo. yige_gui, ne znam koliko ce te zanimati, ali ona sada radi u nekoj srednjoj skoli, bavi se haiku pjesnistvom, izdala je i knjigu pjeama. uglavnom zena zmaj. a u srednjoj mi je ostala u sjecanju prijicka koja nam je predavala filozofiju i logiku, i bila je nevjerojatno zanimljiva, a usput se za razliku od drugih profesora znala i obuci.

  9. #9

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    dragi profesor iz bankarskog poslovanja (pored razredne), koji nam je tako bezlican predmet nekako priblizio, na samo njemu svojstven nacin (gegovima, crnim humorom, primerima iz zivota..)

  10. #10

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Iz osnovne mi je u secanju ostala profesorka srpskog jezika koju tad bas nisam preterano gotivila jer je bila stroga i puno trazila... ali zahvaljujuci njoj sam bila druga na takmicenju i nisam pipnula srpski kad sam se spremala za prijemni Mislim da je ta ista persona apsolutno svima uspela da utuvi u glavu da se ne kaze "ja sam kuci" i "zadnji put ti ovo govorim"... a kako me je samo ispizdjavalo kad nas je non-stop ispravljala

    Ali lik koji mi je u srednjoj predavao engleski... to se vise ne radja Njemu mogu apsolutno da zahvalim sto sam se opredelila za ovo. Lik je totalno opusten, apsolutno se nije drzao knjige, vec nam je donosio milion drugih stvari... donosio mjuzu pa smo skidali textove pesama Cak jednom se zajebao pa dosao u odelcetu, onako elegantan, i odma' ga docekale ovacije... vise nije imao slicnih radova Posle se odselio za BG, pa sam jednom i bila kod njega sa jednim drugom iz odeljenja... Cool, zajebavali smo se kao da smo zajedno odrasli
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Nastavnica srpskog definitivno, koja je sada nazalost u penziji. A nastavnik matisha je vec usao u legendu iako ima da mi predaje jos godinu dana. Taj covek je uvek raspolozen za zabu, npr. jednom prilikom sam ga zalepio grudvom posred face a on poceo da se smeje ko nenormalan...

  12. #12

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Moj razredni iz srednje Triva Novaković.Bio je strah i trepet za sve učenike u školi kojima je predavao i malo mi je bilo frka kad sam čula da će mi on biti razredni,međutim,od prvog dana on je bio super i strahovito se borio za nas t.j.za svoj razred.Ja sam ga jako cenila i bio je pravi šok za mene kada sam dogovarajući se o proslavi mature čula da je naš profesor poginuo negde na putu Inđija-Stara Pazova.Nek mu je laka zemlja!
    U srednjoj sam cenila i profesora iz srpskog Stevu koji je tako dobro prezentovao knjige da sam zavolela da čitam.
    Bio je tu i profesor likovnog koji je bio čudan ali je na svo specifičan način znao da nam objasni kako da se najbolje likovno izrazimo.......
    Pozdrav svim maturantima 1994.godine mašinsko-tehničke škole u Staroj Pazovi...

  13. #13

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    uvek cu se secati istoricara save jankovic koji je nacisto prolupao,sto ga cini smesnijim nego sto jeste(nadam se da ne dolazi ovde)
    zatim,razredna,marina stojanovic,koja se uvek borila za nas,hemicarka,lidija kovacevic, koja nas je sve obozavala i mi nju jer je tolerantna i uvek je znala da se nasali,fizicarka,ana kostadinovic,razlog isti kao za hemicarku,engleskinja mirjana krsmanovic,muzicarka gordana milin i likovnjak pedja milosavljevic
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  14. #14

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Jaaaao kakve sam ja pacijente imala-
    u osnovnoj ce mi uvek ostati u secanju Zlatko Poljichak(tehnichko) zvali smo ga detjko jer nije znao da kaze ch, dz...........al' me nije podnosio chovek eeeeeeeeeeee pa to nije normalno!
    Onda debela hemicharka- k'o bolji vic ispricha 5 u dnevnik.......
    Nemica- vechito pijana, zena me slala u radnju da kupim viski "jer ide u goste"
    Ker (Gijer) fizichko- vechito je buljio u moje dupe i od moje najbolje drugarice
    Razredna- nije mogla da se smeje "nashiroko" jer nije imala pola zuba
    Onda gimnazija-
    Karlovachka-
    Hemicharka Zdenka- najveci debil na svetu! Ja se oblachila u roze svaki put kad imamo hemiju ona debil pala na to ali sam se onda posle neshto pop. s' njom pa mi je zakljuchila CHOPA!!!
    Ali vishe ne idem tamo

    Moja druga gimnazija (privatna_ns)
    jooooooooooj najveci lik je direktor- VECHITO odvaljen od alkohola, krene da lupa gluposti a najbolje mi je kada se iznervira pa krene da crveni i da se trese.....i dere se on na mene, i kaze mi SHTA TREPCESH MUMIJO????
    Ovi se poooooooocepaliiiiiiiiiiiiii
    Onda je oterao mene i drugaricu na sneg i kishu a napolju 'ladnoooooooo........pobeg'o ceo razred sa chasa i on nas uhvatio ali ja uvek najvishe nayebem jer se zna ko je inicijator
    Onda fizichar- isto pijan k'o letva- "jel ima neko da odgovara???" neeeeema profesore- dobro deco gotov chas i mi onda k'o raspushtena banda!
    I da svaki dan je nekom "rodjus" pa idemo da "slavimo" onda odemo u obliznji kafic i napijemo se k'o stoke.................
    Onda je moj kum prozvao Nemicu -vesh mashina nemam pojma zashto!!!!!
    Ma ima josh mnogo provala i profesora ali mrzi me da pishem!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  15. #15

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    meni je ostala u secanju matematicarka naravno... al ne u lepom secanju hvala Bogu i to prodje...
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 19:23
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Profesor priznao zlostavljanje dečaka
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 02.06.2010, 19:27
  4. Sta vam ostaje u najjacem secanju?
    Autor Bishop u forumu Ljubav
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 28.02.2010, 01:08
  5. Kad profesor udari
    Autor Lady in red u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.06.2009, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •