Puskice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25

Tema: Puskice

  1. #1

    Puskice

    Upotrebljavate li puskice kada imate neki vazan test? Da li vam one sluze samo za "svaki slucaj" ili ceo test odradite uz pomoc puskica? Gde ih sakrivate?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #2

    Odgovor: Puskice

    Da, koristio sam ih za formule.
    Uglavnom na papiricu koji sam vadio iz dzepa.
    Nekad na dugom papiru koji sam smotao u dva zavojka, i vezao ih koncem i tada se sve moglo motati i citati redom...

    Nikad me nisu uhvatili, ali sam tezio da sto vise naucim i vadim puskice samo kada nema opasnosti od otkrivanja.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Puskice

    auuu, obilato su se koristile za formule, tko je lud da to uci napamet, kad u svakoj firmi ako ti i ztareba, fino uzmes prirucnik i pogledas. ja sam pisala one nevidljive. papir na papir, pa pritisnes olovkom, pa na onom drugom papiru ostane otisak. e to nije bilo sanse da se vidi. nikad me nisu uhvatili.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Puskice

    Ja nikada nisam pravila puskice ali znam kako da ih sakrijes evo na primer: uzmes prepises iz knjige, stavis u dzep,i kada je test samo zamolis da ides u WC procitas puskicu odes nazad napises tacan odgovor i eto ti 55555555!!!!!!
    Ich Bin Nich' Ich

  5. #5

    Odgovor: Puskice

    Citat Blossom kaže: Pogledaj poruku
    Ja nikada nisam pravila puskice ali znam kako da ih sakrijes evo na primer: uzmes prepises iz knjige, stavis u dzep,i kada je test samo zamolis da ides u WC procitas puskicu odes nazad napises tacan odgovor i eto ti 55555555!!!!!!
    Malo profesora daje da se ide u WC kad je kontrolni... neki uopste ne daju da se ide u WC na casovima...

    Koliko ima zanimljivih nacina za prepisivanje, pa to je neverovatno...

    Mada ja najcesce stavim knjigu ili mobilni telefon u krilo, i preko toga navijacki sal...

    Ili ispisem minijaturne puskice, pa ako me i primete, dok dodju do mog stola, papiric je vec nestao...

    I skoro uvek imam i rezervne puskice...

  6. #6

    Odgovor: Puskice

    Ja sam puškice lepila selotejpom ispod stola i kad nastavnik naidje samo je prilepim Nikad me nije provalio
    A jednom sam ispisala formule iz matiša na noktima sa onim tankim flomasterom Na kraju pismenog kaže mi nastavnik: ..."djavole znam da si prepisivala samo mi kaži kako? " kad sam mu pokazala...šokirao se

  7. #7

    Odgovor: Puskice

    ne pravim puskice ali ovo se zove puskice na stolu ...napravis puskicu prepises na sto i samo citas ali ako nastavnik dolazi ti samo stavis papir tu da ne primeti i kao sto rekoh evo ti samo 5555 sa varanjem !!!
    Ich Bin Nich' Ich

  8. #8

    Odgovor: Puskice

    Jeste, pisao sam. Jednom zaradio 1 izbacili me iz ucionice a drugi put sam pisao toliko sitno da ni sam nisam mogao da procitam. Posle sam prestao da se mucim sa tim. I dvojka je za djaka.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  9. #9

    Odgovor: Puskice

    Citat Blossom kaže: Pogledaj poruku
    uzmes prepises iz knjige, stavis u dzep,i kada je test samo zamolis da ides u WC procitas puskicu odes nazad napises tacan odgovor
    xmmm, ne secam se bash da sam znala mnogo profesora koji su pushtali da se ide na WC za vreme ispita pa nisu ni oni od juche
    moomoo meee jooouu

  10. #10

    Odgovor: Puskice

    Ja moram sutra puskicce Ma,bolje cijelu svesku-istorija
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #11

    Odgovor: Puskice

    E, postoje razni nacini za prepisivanje.
    Pokusacu da napisem par stvari na koje mora da se obrati paznja da bi se uspesno prepisalo gradivo.
    Najvaznije od svega je skontati tip predavaca. Naime, da li glorifikuje svoj predmet, da li je tip "postenjacine" ili je totalno razocaran u sve... Vazno je znati sta profesor ceni: da li je to snalazenje u zivotu ili samo nabubane lekcije i podaci.
    Takodje, obavezno obratiti paznju na tip cipela koje nosi predavac: ako su sa gumenim djonom, onda ga svrstaj u kategoriju "panter" i budi oprezan. Takav covek se necujno sunja po kabinetu za vreme testa i predstavlja ogromnu opasnost za uspesno prepisivanje.
    Ako je dozvoljeno nosenje kacketa za vreme testa, nije lose zalepiti puskicu na unutrasnju stranu zakrivljenog dela koji stiti oci od Sunca (O, ne znam kako se to zove!)
    Ako se opredelis za gologlavu varijantu, onda obavezno, za manipulaciju puskicama, koristi ruku kojom ne pises. Znaci: desnjaci levu, a levaci desnu.
    I, vazno je gde se sedne. Najbolje je sesti iza nekog ko ima prilicno siroka ledja i ko ce ti obecati da ce sedeti tu sve dok ti radis test.
    Poslednje, ali najvaznije: tvoj stav. Moras biti miran i opusten.
    Mobilni telefoni i digitroni su toliko provaljeni, da mislim da je njihova upotreba za puskice potpuno nemoguca.

  12. #12

    Odgovor: Puskice

    Ma kakve puskice. Nasi nastavnici ne vide ni celu svesku, a kamoli puskice. A i kad je nadju pitaju sta je to i vrate na staro mesto.

  13. #13

    Odgovor: Puskice

    Citat Ivana13 kaže: Pogledaj poruku
    Mobilni telefoni i digitroni su toliko provaljeni, da mislim da je njihova upotreba za puskice potpuno nemoguca.
    u moje vreme nije ni bilo mobilnih da bi se mogli iskoristiti u svrhu prepisivanja al' bi dodala da je za digitron bitno kakav je.. najboolje imati neki malo komplikovaniji, onaj po mogucnosti koji ima onu gumeno/plastichnu zashtitu.. bitna stavka kod ovog digitrona je pisati tekst direktno na tu zashtitu obichnom grafitnom olovkom, a ne lepiti papirice po njemu, jer su oni jako ochiti..

    eto, jedan od mojih mnogobrojnih shtoseva!

    ae
    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Puskice

    PREPISIVANJE to sam doktorirao..............
    reki su profesori i nastavnici kod kojih nije moglo da se prepise...............

    bilo je puskica na raznim mestima, od digitrona pribora i drugih stvari koje stoje na stolu (inace pribor mi je bio isasan potpisima drugara, a puskice su bile pisane na zadnjoj strani koja je bila najmanje isarana, a napravio sam i svoju azbuku kombinovanje tacaka i crtica tako da sam mogo da je stavim na vidno mesto i svi bi mislili da su to samo bezvezne sare)

    preko

    papira zalepljenih na unutraslju stranu duksa (kod stomaka) ili rukava ili kod grudi (to je dobar trip za zenske osobe)

    do

    ispisanih delova tela, najcesce na podlakticama ili ono meni najomiljenije na prstima (na unutrasnjim delovima prstiju gde se spajaju, tako da kada dodje profesor/ka samo spojis prste i nema sanse da provali)

    Do I look like I give a FUCK, what U think about me?

  15. #15

    Odgovor: Puskice

    Ja ispisem sve na malim papiricima i onda ih zalepim na stolicu.Pa kad mi zatreba meni samo "ispadne" olovka.Inace,moji drugovi koji sede zajedno u klupi,ispisu sve na pod,pa kao ovaj vezuje pertle i procita sta mu treba,a ovaj pored njega mu kaze:,,Sta vise vezujes te pertle,smetas mi,guras me..."Onda nastavnici upadnu u raspravu i pocnu pricu kako njih dvoljica ne treba da sede zajedno i cak i ne pomisle da prepisuju!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •