Puskice - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25

Tema: Puskice

  1. #16

    Odgovor: Puskice

    Moj drug iz klupe i ja smo imali odlicno razradjen sistem u osnovnoj skoli ... posto je on znao da pise jako sitno on je ispisivao puskice a moj jedini zadatak je bio da taj dan kada imamo kontrolni/pismeni obucem suknju , pa zalepimo puskicu na unutrasnju stranu suknje , pa oboje prepisujemo ...naravno sistem je propao kada smo stigli do "odredjenih" godina ...
    Omnia vincit Amor

  2. #17

    Odgovor: Puskice

    Otkucam sve na kompu i prebacim na mobilni.Kada me pitaju sta radim sa telefonom ja kazem da gledam koliko jos ima vremena do zvona
    ZA DRUGE SE NAVIJA,PARTIZAN SE VOLI!

  3. #18

    Odgovor: Puskice

    Pa prosto je,..ako si umetnik za to
    ewo nekoliko primera:
    1.Napises na papirice i koji god da ti treba stavis ga na papir nakojem radis i ako profa pridje puskicu samo poklopis rukom
    2.Preduslov-twoj sto mora biti redovno iskraban
    neke te skrabotine obrises i ispises neki deo na sto tako da se ni ne primeti,..pa cim prepises samo rukom izmuljas,..
    3.Napises po digitronu,..onom koji ima poklopac,..
    4.Nabavis baterijicu sa ultra violetnim swetlom i pre toga ispises povrsinu koju zelis i kad je obasjas twoje puskice se pojave,..
    5.Malo rizicno,.ali ispises twoj radni papir,..na kojem ces da radis,..ispises ga tanko skoro da se ne vidi,.
    6.Kupis olovku/hemijsku namenjenu za takve stvari,..sa pairicem na izvlacenje
    7.Pod uslovom da sedis u zadnjoj klupi kao i ja,..uvek ostavi torbu sirom otvorenu,.i naravno otvorenu swesku sa lekcijom i samo kao na fazon ispala ti hemijska/olovka okrenes se da je podignes i za to vreme procitas sta hoces iz sweske
    8.Ako sedis u zadnjoj klupi i profesor ti se ne sheta za to vreme komotno mozes i swesku izvaditi
    9.Upotrebi dosetljivost i zamisli twog druga iz klupe kao pushkicu,..reci mu ako ti uradi kontrash za dobru ocenu,dobija minimum 3 pica u petak uvece
    10.Na zadnje pravilo nikad niko ne obraca paznju,..zamsli sebe kao puskicu i nauci to glupo gradivo i to je to,..najsigurniji nacin
    Ljubav je jedina bolest od koje ne elimo da ozdravimo!

  4. #19

    Odgovor: Puskice

    ne prevazidjeni:
    nasnimas sve lepo polako izdiktirano na mobilni, na kontrolnom stavis slusalicu, pokrijes kosom (decaci, postanite metalci)
    jedina mana je to sto nekada ne moze sve da stane-trajalo bi vise od 45 minuta, e tu one lakse i krace ipak nauci...

    ili, sve kucas na kompu, istampas u "columns", sve to iseckas, polepis i posavijas kao harmoniku...uglavnom, trebalo bi da je to stampano velicinom 7, pa je i sama puskica uska i mala, a ti samo okreces...nema trazenja papirica"joj na kom mi je to" a i lako se prekrije rukom...

    ja sam na ovim puskicama zavrsila srednju sa odlicnim prosekom

  5. #20

    07 Odgovor: Puskice

    Odstampam na kompu i izlepim se ceo po rukama nogama itd ili sitan font pa odstampam na male papirice pa polepim oko hemijskih olovaka, olovke poguram u dzepove pa vadim jednu po jednu i prepisujem, kako zavrsim olovku bacim u drugi dzep i izvlacim sledecu

    puske su zakon ima sklu da zavrsim na puskice

  6. #21

    Odgovor: Puskice

    Koristim ih,ali slabije,samo kad bas nista neznam onda ih koristim
    There is no rules!!!

  7. #22

    Odgovor: Puskice

    ne koristim ih nikad...........sve sto treba zapamtim na casu,nemoram kuci da ucim.a opet dobijem dobru ocenu

  8. #23

    Odgovor: Puskice

    Jednom, neuspešno. Ko zna gde bi mi bio kraj da sam ovu veštinu znala Zato, kada krečite - krečite!

    1. Lepeza

    Ako želite veću količnu teksta da upakujete u malu puškicu, Lepeza je prava stvar za vas.
    IZRADA:
    Isecite papir (prazan ili na kvadratiće) širine 4-5cm, a dužine koliko smatrate da vam je potrebno (napomena: pisaćete sa obe strane papira). Zatim savijajte papir kao da pravite lepezu širine oko 1cm (kao što je prikazano na slici).



    Kada završite sa savijanje, ispravite papir i možete početi sa pisanjem.
    Kada dođete do kraja jedne strane papira, papir okrenite na drugu stranu od dole prema gore, ne sa leve na desnu stranu, da bi tekst bio kontinuiran (kao na slici ispod).




    Po završetku pisanja, ponovo savite papir i dobićete malu puškicu koja vam stane u šaku. Pomoću kažiprsta i palca moćićete da listate.



    2. Puškica na noktima


    Aduti ove puškice su da je potpuno neprimetna, ali namenjena je isključivo devojkama i na nju stane veoma mala količna teksta.

    IZRADA:
    Prelakirajte nokte providnim lakom. Kada se osuši, veoma tankim markerom (npr. uni-pin fine line 0.1mm) možete pisati po noktima (neke formule i kratke definicije).



    Ostavite da se marker potpuno osuši i pređite još jednom providnim lakom.
    Na drugoj ruci (na kojoj niste ništa napisali, jer je za ovo pisanje potrebna preciznost, a nju ne možete postići pisajući i desnom i levom rukom) naškrabajte nesto tek da liči na suprotnu ruku, na kojoj se nalazi puškica, radi kamuflaže. I to je to!




    3. Puškica ispod stola

    Takođe jedna od neprimetnijih puškica na koju staje dosta teksta.



    IZRADA:
    Isecite karton (ne sme se koristiti papir, jer je previše tanak i saviće se) dimenzija od prilike 3x10cm. Sa lelve strane kartona od dole zabijte zabadaču (kao na slici)



    Na desnu stranu možete pisati tekst.

    Zabijte puškicu u donju stranu stola.



    Kada vam treba samo izvucite, a kada ne vratite.



    4. "Message in a Bottle"

    Jedna od najneprimetnijih puškica.


    IZRADA:
    Isecite papir dimenzija od prilike 1x7-8cm. Na njega napisite željeni tekst. Najbolje je da koristite Staedtler graphite 777 patentice ili neke druge, ali je bitno da se delimično provide.



    Puškicu stavite u patenticu, kao što je to prikazano na slici.



    Zatvorite patenticu i eto, imate najneprimetniju puškicu a isto tako i vama dostupunu u svakom trenutku




  9. #24

    Odgovor: Puskice

    Ako ne dobijate papir, vec vi nosite i znate sta ce biti u testu:

    Uzmite rotring patenticu, nemojte stavljati ulozak i tako tekst "urezite" u papir. Na casu samo te "reze" prepisete grafitnom

  10. #25

    Odgovor: Puskice

    Citat tnenad kaže: Pogledaj poruku
    Ako ne dobijate papir, vec vi nosite i znate sta ce biti u testu:
    u koju si ti sholu is'o kad ste znali sta ce tocno biti na testu?


    baj d vej, kod nas u sjevernom primorju su se pushkice zvale shalabahteri
    moomoo meee jooouu

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •