Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Prvi je bio NOKIA 5110, ujedno i najbolji telefon svih vremena. Ali tehnologija napreduje, pa sam i ja, u skladu s tim, menjao telefone. Mislim da ih je bilo ukupno 6 ili 7 i svi su bili NOKIA.
    Medjutim, kroz moje ruke je prošlo oko 20 različitih modela, zahvaljujući tome što moj brat radi s telefonim i opremom za njih, pa se s vremena na vreme ogrebem i uzmem neki na "testiranje".

    A moram i da se pohvalim. Malo.

    Danas sam se ponovio za telefon. Kupio sam novi NOKIA 6120 Classic.

    NOKIA - to vam je kao sa kolima. Sva kola su dobra, ali mercedes je ... Tako i kod telefona važi za ovu marku.

    Pozdrav.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #17

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Prvi sam imala Alcatel koji sam dobila od seke za Božić davne 1998..

    Tada sam si kupila Nokiu 3310 jer sam počela delati pa eto..

    ..pa prešla na Nokiu 3410 i imala ju neko vrijeme..

    Za Božić 2004 sam si kupila na crno SonyEricsson Z1010 i imala ga do prije mjesec dana kada mi je moj kupio SonyEricsson Z610i i oduševljena sam..

    Zadovoljna sam bila sa svima njima. Očito, nije mene teško oduševiti i zadovoljiti
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #18

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Nije da su mi baš nešto bili dugovečni, al' svaki sam volela dok nije lipsao skroz. E, ovo mi je broj 5:



    Toliko sam bila protiv Nokia telefona i na kraju izbor pade na ovaj jer ima sve ono što volim da telefon ima, a nije mi ružan Sad ćemo da vidimo da li će da me služi duže nego one firme koje više volim A i dizajn mu je sličan kao my precious motorolica, pa ga volim sad već iako ništa ne znam gde mi je malo treba da se naviknem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Jedan jedini. Siemens A55.

    P.S.
    Mobilni nisam koristio prije ženidbe, sada mi dođe kao zvonce i povodac oko vrata.

  5. #20

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    prvi sms ce biti mama silazi sa kompa izgore ce ruckic
    Ich Bin Nich' Ich

  6. #21

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    ne razumem ljude kojima je mobilni fetis.....ja to zovem bacanjem para.....ic ne marim za najnovije modele niti za mogucnosti koje pruza....mobilni mi treba da se javim i da pozovem.....dakle,menjam ga kad rikne.....a i tad mi zao da istresem neke velike pare......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #22

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Pojma nemam, puno, brzo mi crknu. A nije ni cudo kad mi ovi mladji uvaljuju sve dotrajalo i sto oni vise nece da nose. Imam groblje tih sto niko nece, vazno mi da rade.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  8. #23

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    1.
    Motorola d520

    Nešto kratko sam ga imao, bio je baš poveličak onako pravo ...


    2.
    Motorola CD930

    Moj najmiliji telefon do sada, koristio sam ga oko pet godina ...

    3.
    Siemens ME45

    Kupio sam ga zato što mi je ličio na prethodnu Motorolu, a oni su na žalost u tom trenutku imali lošiju ponudu od Siemensa ... koristim ga i sada, ali nešto ređe.

    4.
    Sony Ericsson K750i

    Telefon je kod mene oko dve godine, poslušan i izdržljiv, svakodnevno ga puno koristim i zadovoljan sam.



    Evo i sličica jedne dosadice koja mi je naredila da je slikam, pa se namestila kako joj se htelo ... inače, slika je još od početka na telefonu uz još par dragih sličica.


    .
    Poruku je izmenio simke, 09.12.2007 u 23:52

  9. #24

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Ne puno..Svega 4...Vezujem se za stvari i nerado ih menjam sve dok ne postanu totalno neupotrebljive pa tako je i sa telefonima..
    Volim lepe telefone, presudan mi je dizajn i ne žalim novac jer znam da će mi dugo trajati..
    U planu mi je Nokia 7390
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #25

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ako se dobro sećam - 5 komada... Alcatel DB, pa neki Mitsubishi, pa Nokia, pa Sony Ericsson, pa ponovo Nokia. Kada se uzme u obzir koliko je godina prošlo od tog prvog Alcatel-a rekla bih da ih nisam često menjala...
    Ako se i ja dobro secam - isto 5. I to istim redosledom Osim ovog mitsubishi, njega preskacem, i na kraju motorola. Pa dok ne ispusti dushu sto je cini mi se blizu
    Sledeci je nokia, samo jos da odlucim koji cu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #26

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Prvo sam imao Panasonic GD520... Mator, velik, i ne mogu da mu nadjem sliku Kad ga iskopam po kutji, slikatju ga... Lepa ciglica

    Posle njega, Panasonic GD90, tog sam bash izraubovao...


    Za njim Siemens C55, njega nisam dugo mazio i pazio


    Onda Ericsson T10... Josh mi stoji negde u ormanu, i radi kad se napuni... Baterija umre za recimo sat vremena...


    Ondak Siemens MC60, koji sam koristio duuuugo... Prodao ga za 50jura, proshao eeeeeextra, shta da vam kazhem


    Ondak Nokia 7650, koju sad matori koristi... Lepo i fino radi...


    Ondak je na red doshao my precioussssss Siemens SX1, koji i dalje chuvam, mazim i pazim, i nikad ga se netju reshiti...


    A sada, i ko zna do kada, Nokia 9300, koja je u momentu dok ovo pishem, zakachena na punjach, i formira joj se baterija


    Daklem, to je sve u svemu, 8 telefona, za nekih 7 godina... I nije strashno


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  12. #27

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    1. Motorola V ne znam koji br sa FM-om,zatim
    2. dva Simensa,
    3.Nokia 2100
    4.zatim Samsung E310 i
    5.sada NOKIA E65
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  13. #28

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Jbt, ja ispade problematican ovde

    Sa 13 telefona verovatno drzim rekord foruma
    I ne secam se svih, uglavnom Nokie i SE, bilo je tu i Samsunga i Motoroli....

  14. #29

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Morfeo, svaka tebi cast na tvojih 13 ali mislim da sam ipak sampion! Mada, mozda se nece svi sloziti sa tim. Zasto?
    Uzmi u obzir da sam 3 godine radio u Ericsson-u i da sam svakog meseca menjao sluzbeni telefon a na svaka 2 meseca i privatni (sluzbeni necu ni da pricam koje je marke bio a privatni... bilo je i SAmsunga i Siemensa i Motorole ali najvise Nokije).
    Po mojoj evidenciji, promenio sam (verovao ili ne) ukupno 47 komada!!
    Mogao bih da ulozim mali napor pa da nabrojim sve koje sam imao ali bi spisak bio poduzi!

  15. #30

    Odgovor: Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?

    Alcatel db sam prvog dobila.. pa onda dobila nokiu 3510, pa 3510i, pa nokia 3220 (koju jos koristim) i nokia 7373 (i taj koristim). Ni jedan telefon nisam kupovala sve sam ih dobijala.. . Znaci pet telefona za nekih 6-7 godina otprilike..

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš omiljeni proizvođač mobilnih telefona?
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 04.06.2013, 16:34
  2. Praćenje mobilnih telefona
    Autor Arthur Dent u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2008, 10:46
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 00:10
  4. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.02.2007, 00:18
  5. Skuvali jaje uz pomoć mobilnih telefona!
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.09.2006, 17:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •