Biseri sportskih komentatora - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Europsko prvenstvo 2008.

    Španjolska - Švedska

    Komentator: Drago Ćosić

    Kada je Zlatan Ibrahimović (Švedska) dao gol za 1:1 u 34. minuti, vrli i domišljati komentator je izvalio ''..pronašao je malu rupu ispod nogu..''

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Sinoć na 1 rts-u prenos na Italija - Francuska , a na 2 rts-u Holandija - Rumunija. Na rts-u 1 ovaj komentator govori:

    -Izgleda da je došlo do promene rezultata na utakmici Holandija - Rumunija, izgleda da je Holandija povela sa 1:0, direktan prenos je na našem drugom programu, a ja dok ovo pričam, verovatno me slušaju samo moji kod kuće, dok ste svi vi ostali prebacili na drugi program da vidite go....

    Moram da priznam da sam tada i ja prebacila na 2 da vidim taj famozni go...

  3. #18

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Jordan Ivanović:
    (SP USA 1994.) "Evo nas na džoint stadionu" (u pitanju je Giant stadion)


    Dobrosav Gajić:
    "Dobro vece, postovani gledaoci ponovo smo smesteni medju golubovima"


    Mladen Delić:
    (Argentina - Holandija, pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice) "Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu... kako cu ja da se vratim?"
    "Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica..."

    neunistiva zlojebaba!

  4. #19

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Sreto Šćepanović:
    - Bukal (Josip, bivši igrač Željezničara i reprezentativac YU), Bukal.... i ... Gooooool!!! .... Kurac gol (tišim glasom).

    Mladen Delić:
    - Da vidimo, da li je to Šurjak ili korner.

    Mladen Delić:
    - Dragi slušaoci, naši imaju loptu! (na utakmici Hajduk - Zvetda u Splitu, ja je slušao preko radija)

    Ivan Tomić:
    - Nek izvine Cicina mama, ali njen sin Cico (Kranjčar, bivša Dinamova zvezda) nema pojma sa fudbalom!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Mirko Kamenjashevic.....

    "Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... "Topovski udarac i gol!!! Kurac gol, prečka ... Sedi mali, pička ti materina, nista ne vidim." (6 meseci suspenzije.)

    kad se vratiJo....

    "Vahidin Musemić u izglednoj sansi - i nistaaa ... Ali opet Musemić dolazi do lopte, udarac - i golman brani, lopta se odbija do Musemića koji upućuje snazan udarac levom nogom ... Prečkaaa!!! Musemić ovaj put glavom i opet je promasio, jeb'o mu ja mater smotanu!!!"(2 godine suspenzije)

  6. #21

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    mada to inie baš ta tematlika
    anie ni moja uža spemcialnos toes bramša
    auz dužno poštovanje gospodi bajramovicu i šaulicu
    rekobi daje broi diskusanata koi numeju nida pišu
    isto koi broi fuzbalera koi numeju digrau
    tezeve šambana
    uvelkom porastu
    ioni tise jopet turaju svuda
    isto koi ovi mesikanci
    mali a numeju
    a jopet se turaju
    to tragedia

    lutajuci repertoar
    tuta bugarin
    eskluzivno za rumbliku japanski fuzbal
    izveštava slokacije

  7. #22

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    "buka je dobila nove decibele a bubne opne lete u paramparcad"

  8. #23

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Sinoć na 1 rts-u prenos na Italija - Francuska , a na 2 rts-u Holandija - Rumunija. Na rts-u 1 ovaj komentator govori:

    -Izgleda da je došlo do promene rezultata na utakmici Holandija - Rumunija, izgleda da je Holandija povela sa 1:0, direktan prenos je na našem drugom programu, a ja dok ovo pričam, verovatno me slušaju samo moji kod kuće, dok ste svi vi ostali prebacili na drugi program da vidite go....

    Moram da priznam da sam tada i ja prebacila na 2 da vidim taj famozni go...

  9. #24

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Neponovljivi Tuta:

    ajabi voleo dispobedi
    onaj nesuđeni prvak sveta u cackanju dupeta zbegkhendom
    ito
    cisto zbog reklame
    jar
    našla tije imeni negde na bubljaku bila moja gospoja
    pa odma uzela
    štaće
    neke ove moderne
    čakširice bermudice dokolenke štatjaznam
    pasam tako ija posto pravi prafcati teniser
    i
    narafski
    omak sam ija poceo da vežbam
    kako da zbehendom čačkam dupe
    nebili ija posto popularat ko ion
    toes ko iovai španjski prcoljak

    tuta bugarin
    eskluzivno za rumbliku koja se diskusuje od teniskim utaknicama
    izveštava slokacije
    kurikuće
    zadnja pošta
    repetitor zekova glava
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #25

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Kojic:
    Mirko Kamenjaševic
    •"Gol, gol ... ku*ac gol, stativa!!!"
    (Slijedeca utakmica):
    "Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... Topovski udarac i gol!!! Ku*ac gol, precka!!! ... Sjedi mali, p**ka ti materina, ništa ne vidim."
    (6 mjeseci suspenzije.)

    Milojko Pantic
    •(400 m u Atlanti): "U stazi cetiri je glavni favorit, Majkl Džekson ..... Pardon, Majkl Džordan."
    (Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaže): "Da, kolega Pantic želi da kaže kako je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica."
    •(Španija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime ..."
    •(Arsenal - Ajax): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede, ulazi Patrick Vieira. Na ekranu ispisano slijedece:
    22. minutes, 10. Bergkamp out
    Komentar Milojka Pantica:
    "U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"

    Zvonko Mihajlovski
    •"Kakav udarac; pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik."
    •"To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica."
    •(Lopta se natakla na šiljak na ogradi i pukla): "I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana."
    •"Zbog ovakvih udaraca Roberta Karlosa osnovace se društvo za zaštitu lopti!"

    Srdjan Kneževic
    •(Gimnastika): "Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga poželela u svome domu, a tek ti predratni švalerski brcici ..."

    Miloš Topalovic
    •"Sledecih nekoliko minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za kecap!"
    •"Obratite pažnju: na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"

    YU radio
    •"Prejaka je ovo lopta za Savicevica, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."

    Slobodan Šarenac
    •(Jugoslavija - Turska, finale EP u košarci 2001): "Ni majka mu za ovo ne bi sudila licnu grešku"

    Dobrosav Gajic
    •"Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog okeana."
    •"U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj covek sa bradom."
    •"Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka."
    •"Stižu oko 13:30, narodski receno oko pola dva."

    Miroslav Rede
    •(Utakmica izmedju Reala i Juventusa): "ko prvi zabije gol, biti ce u prednosti."

    Dušan Memedovic
    •(Ožujak 1999, boks Holifield - Louis): "Svi se iskreno nadamo da ce i sam mec potrajati bar koliko i ovo izvodjenje americke himne."

    Duško Korac
    •"Ovo je Keli Erikson, sicušna Švedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispušta je iz vida. A covek koga upravo vidite, je snažni momak, Džon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima."
    •(Mohammed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. pali olimpijski plamen): "I pogledajte Muhameda Alija, ruke mu se tresu od uzbudjenja!!!"
    •(Na nekoj Realovoj utakmici kamerman zumira Ronaldovu naušnicu): "Sreca što je Ronaldo fudbaler, inace, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!"
    •"Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja."
    •"Što bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj Dancima ni kad darove nose!"

  11. #26

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Koliko Sofranac ima odvala ..evo jedne
    Prenosi highlights sa derbija River-BOCA i prikazuju navijace na tribinama,i Sofranac govori:

    "Pogledajte ove verne navijace BOCE, svi se drogiraju,i svoje poslednje pare daju da gledaju derbi,iako pola njih nema kuce"

    Prenosi on drugu spansku ligu,i sad jedna ekipa vodi sa 1:0,i od tog trenutka su imali igraca manje,i poceli su da uklizavaju i prave faulove,a Sofranac ce na to:

    "Pogledajte kakva je ova igra,da ne kazem ciganska"

    MILORAD DJURKOVIC
    ''Himna se viori, dok slusamo nasu zastavu''

    milojko pantic
    kisha pada po celom terenu chak i po atletskoj stazi
    tribine se zhute sve je u naradzastom
    Sasa Vugdalic:
    "...lopta je cudna stvar,kao ljubavnica koju ne negujes..."
    "...zuti karton mu visi iznad glave kao luster u najlepsoj sobi.."
    "...Pedersen opet provocira. Vidite ga ovdje-mali Pedersen kao mali pevac..."
    Poruku je izmenio maksimilijan, 11.04.2009 u 18:46

  12. #27

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    Koliko Sofranac ima odvala ..evo jedne
    Prenosi highlights sa derbija River-BOCA i prikazuju navijace na tribinama,i Sofranac govori:

    "Pogledajte ove verne navijace BOCE, svi se drogiraju,i svoje poslednje pare daju da gledaju derbi,iako pola njih nema kuce"

    Prenosi on drugu spansku ligu,i sad jedna ekipa vodi sa 1:0,i od tog trenutka su imali igraca manje,i poceli su da uklizavaju i prave faulove,a Sofranac ce na to:

    "Pogledajte kakva je ova igra,da ne kazem ciganska"

    MILORAD DJURKOVIC
    ''Himna se viori, dok slusamo nasu zastavu''
    odakle ti owi moji crnogorci??(sofranac je car,ne postoji taj ko wise zna o sportU od njega,a djurkowic je biser ,inache)

  13. #28

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    odakle ti owi moji crnogorci??(sofranac je car,ne postoji taj ko wise zna o sportU od njega,a djurkowic je biser ,inache)
    malo izguglaoali u slobodno vreme gledam nacionalnu televiziju crne gore

  14. #29

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    (Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"
    Poruku je izmenio maksimilijan, 11.04.2009 u 19:10

  15. #30

    Odgovor: Biseri sportskih komentatora

    Mladen Delic:
    - (Utakmica Argentina-Holandija, pred kraj utakmice pri rezultatu 1:1): Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni dozvoliti da promenim kartu... kako cu ja da se vratim?
    - Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica...

    Gojko Andrijasevic:-
    (za Salke 04 igra Marko Kurz) "Lopta do Kurca."

    Slobodan Sarenac:
    - (nakon par dobrih poteza i kosa Markovica) "Neki bi sad rekli Mare, care sad je startuj" (iz filma MUNJE)
    - U igru se vraca Canak iako ima pet penala.

    DRagoslav GAjic- I cetvrti poen Savica. Litvanija sada vodi sedam - tri...
    - 1996: Yu-USA Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara
    - On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novinarski biseri
    Autor Morpheus u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:27
  2. Biseri naših anđela
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 778
    Poslednja poruka: 09.08.2016, 13:50
  3. Biseri
    Autor Pinky993 u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 04.03.2010, 12:02
  4. Biseri ....
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15.02.2009, 23:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •