Reklame za sminku
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Reklame za sminku

    Ne verujte reklamama za šminku


    U reklamnim spotovima za šminku devojke imaju pune usne, duge trepavice, ten kao alabaster... Medjutim, to ne znači da ćete i vi tako izlgedati ako koristite Rimelovu maskaru ili Lorealov ruž.

    Kejt Mos i Penelope Kruz u reklamnim kampanjama za pomenute kozmetičke kuće koristile su veštačke trepavice! To ste, verovatno, pretpostavljali ali sada je i dokazno.

    Tako je "londonski look" zapravo postignut samolepljivim trepavicama, a ne maskarom koja će vaše prirodne povećati za 70 odsto.

    Kada je prevara otkrivena, iz javnosti je povučena reklama za maskaru, a Društvo za zaštitu potrošača uspelo je da se izbori za to da kompanije ubuduće moraju da obaveštavaju gledaoce ako su u izradi spota koristili mogućnosti postprodukcije kojom se pojačava efekat proizvoda.

    (MONDO)


    Na reklamama za oderdjenu vrstu sminke, kremu ili losion sve je idealno. Kako se kasnije ispostavi, to je vrlo cesto daleko od istine. Koliko vjerujete reklamama za sminku? Da li sminku kupujete po preporuci ili mozda zbog cijene i reklamiranja?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    14 Odgovor: Reklame za sminku

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku

    Na reklamama za oderdjenu vrstu sminke, kremu ili losion sve je idealno. Kako se kasnije ispostavi, to je vrlo cesto daleko od istine. Koliko vjerujete reklamama za sminku? Da li sminku kupujete po preporuci ili mozda zbog cijene i reklamiranja?

    Ne verujem reklamama - upravo zato što je sve tako idealno, trepavice se uvećavaju u enormnim procentima, bore nestaju za 72h, pilinzi će napraviti takav efekat da će se svi iščuđavati ..

    Uglavnom šminku kupujem po preporuci. Ne koristim je nešto preterano, ali kada je kupujem - gledam da to bude nešto kvalitetno - što naravno rezultira i '' pristojnom '' cenom. Do sada nisam pogrešila u odabiru - što ne znači da možda neću ..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Reklame za sminku

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Na reklamama za oderdjenu vrstu sminke, kremu ili losion sve je idealno. Kako se kasnije ispostavi, to je vrlo cesto daleko od istine. Koliko vjerujete reklamama za sminku? Da li sminku kupujete po preporuci ili mozda zbog cijene i reklamiranja?
    Ma, ja kao ne verujem i ne obraćam pažnju na njih, koliko i na one sa ulošcima, kupim pa isprobam (da, kupim, kod nas su takvi seljaci da uglavnom i testere prodaju ili ih ne izbace u prodaju, čast izuzecima), ili kupi mama ili devojke od bata ili sestre, ujna (e ta stigne sve da isproba!), tetke ili drugarice, pa se i tako izmenjamo i isprobamo ili neko preporuči i kaže, e - ovo nije fora, deeeeeluuuujeeeee Kad se zajebem, šaljem dalje istom tom krugu, nekom će možda da odgovara

    Ali, ako i padnem na reklamu, to će da bude ona za trepavice, priznajem zrače me malo, a u 20 će biti samo 2 koje mi odgovaraju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Reklame za sminku

    Pa reklama može ponekad da me privuče da kupim neki prozvod, ali nekako većinu stvari kupujem ipak po preporuci...A delimično i cena diktira moj izbor...

  5. #5

    Odgovor: Reklame za sminku

    Ne padam na reklame. Kada je koža u pitanju, koristim samo proverene stvari. Ukoliko nemaju tester nekog proizvoda neću ga kupiti. Gorko iskustvo govori iz mene
    Dobro, možda me nekad prevare reklame kozmetike za telo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #6

    Odgovor: Reklame za sminku

    Uglavnom po preporuci kupujem i šminku i ostalu kozmetiku.

    Koiko često vam se desi da recimo dobijete tester npr. u novinama i kupite taj proizvod?
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #7

    Odgovor: Reklame za sminku

    ne verujem reklami ,verujem onoj kozmetici koja je proverena
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #8

    Odgovor: Reklame za sminku

    Ne padam na reklame za pivo, a i ne volim ga, ne privlače me ni tetke sa detrdžentima, ali što se sapletem o trepavice Eve Longorije ili prirodno izbotoksirano lice kod gospođica koje koriste antiage kreme...... Ma primim se momentalno

Slične teme

  1. Najgore reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 259
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 10:43
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •