Lecenje narkomanije i alkoholizma - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 70
  1. #31

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    @ Apolonija


    da sam na tvom mestu ja bih se sto manje bavila pricom o dopu i nasla bih sasvim druga interesovanja.....bez obzira sto si "cista",sama stalna prica o tome cini mi se da lose utice na tebe i da te ne pusta da se sasvim okrenes zivotu......

    niko me nista nije pitao,naravno...i nadam se da moj komentar nece biti shvacen kao zlonameran ......jer nije...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Apolonija


    da sam na tvom mestu ja bih se sto manje bavila pricom o dopu i nasla bih sasvim druga interesovanja.....bez obzira sto si "cista",sama stalna prica o tome cini mi se da lose utice na tebe i da te ne pusta da se sasvim okrenes zivotu......

    niko me nista nije pitao,naravno...i nadam se da moj komentar nece biti shvacen kao zlonameran ......jer nije...
    Baš tako... samo si rekla ono što ja pokušavam reći između redova... Tako sam ja 2 godine pričao samo o koksu,voleo ne voleo... Apolonče je na dobrom putu,bar priznaje ono što stoji u mozgu uzela ikada ili ne... kada ne bude na ovoj temi biće čistija sama sa sobom... Loše je kod dopa što tera ljude da se stide sebe na šta su sve spremni dok su bili u ljubavi sa istim... Ko uspe u tome da vrati sebi karakter uspeo je stvarno...

  3. #33

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    @ Apolonija

    Believer ti već dade pravi savet, ja tek da dodam: te ode heroinu koje me iznerviraše su razlog tvojih teških snova. Još teže što na krilu ljuljaš, a ne sanjaš snove za njega.
    Budi gruba prema sebi, postidi se, pusti da prevagne osećaj srama, oteraj ta sećanja koja ti još mirišu na lepo.
    A ja ću ti ovako pomoći:
    Šta to sestro lepo pamtiš, a da nije trajalo duže od par meseci?
    Prosvetli me, možda i ja smislim neki hvalospev.

    I nemoj da se ljutiš. Svaka moja reč ima težinu, jer iskustvo stoji iza nje.
    I to ne iskustvo kupca koji se smrzava po ćoškovima, prodaje video rekordere ili moli da mu se malo ogrbe sa paketića i to ne dopa već mišomora.

    Pa opet ne mogu da zaključim šta zaključi ti u pre par postova.
    Uz pomoć Gdina doduše, ali to ne opravdava.
    _________Una16

  4. #34

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Ima li Eskobarovih fanova da imam s kim da diskutujem,pošto ne volim o žutom da pišem,ako mi je od nečega zlo to je od žutog i žutaća... baš imam grdno mišljenje i pored sve dobre volje i urođenog humanizma

  5. #35

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Fanovi?
    Na temi o lečenju??

    _________Una16

  6. #36
    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ima li Eskobarovih fanova da imam s kim da diskutujem,pošto ne volim o žutom da pišem,ako mi je od nečega zlo to je od žutog i žutaća... baš imam grdno mišljenje i pored sve dobre volje i urođenog humanizma
    PABLO ESKOBAR-MOJ IDOL!
    Pa nek svako komentariše kako hoće!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Apolonija


    da sam na tvom mestu ja bih se sto manje bavila pricom o dopu i nasla bih sasvim druga interesovanja.....bez obzira sto si "cista",sama stalna prica o tome cini mi se da lose utice na tebe i da te ne pusta da se sasvim okrenes zivotu......

    niko me nista nije pitao,naravno...i nadam se da moj komentar nece biti shvacen kao zlonameran ......jer nije...
    Koliko sam ja pismena tema je lečenje narkomanije i alkoholizma,i pomozimo jedni drugima u rešavanju problema,zato i jesam na ovoj temi jer meni nije cilj da ljude navodim na priču kako doći do dopa i druge gluposti,nego im dati savet i pomoći im ukoliko oni to žele.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    @ Apolonija

    Believer ti već dade pravi savet, ja tek da dodam: te ode heroinu koje me iznerviraše su razlog tvojih teških snova. Još teže što na krilu ljuljaš, a ne sanjaš snove za njega.
    Budi gruba prema sebi, postidi se, pusti da prevagne osećaj srama, oteraj ta sećanja koja ti još mirišu na lepo.
    A ja ću ti ovako pomoći:
    Šta to sestro lepo pamtiš, a da nije trajalo duže od par meseci?
    Prosvetli me, možda i ja smislim neki hvalospev.

    I nemoj da se ljutiš. Svaka moja reč ima težinu, jer iskustvo stoji iza nje.
    I to ne iskustvo kupca koji se smrzava po ćoškovima, prodaje video rekordere ili moli da mu se malo ogrbe sa paketića i to ne dopa već mišomora.

    Pa opet ne mogu da zaključim šta zaključi ti u pre par postova.
    Uz pomoć Gdina doduše, ali to ne opravdava.
    Pa možda bih trebala da te prosvetlim,zašto bih se ja stidela i bila gruba prema sebi?Ja sam uspela da se izlečim.Što se sećanja tiče pa normalno da nema ničeg lepog,niti išta miriše na lepo zato se ljudi i leče od zavisnosti.
    A ovo nije tema da ti pljuješ i blatiš ljude koji su je postavili kao savet za pomoć i podršku,i po tvojim postovima se vidi da imaš jako malo iskustva.
    A to što tebe iznerviraše reči o heroinu,znači da verovatno nisi rešila svoj problem sa njim.
    Što se mojih snova tiče svaki stručnjak će ti reći da ko je imao problem sa zavisnošću takvi snovi se mogu javiti i posle deset godina ne uzimanja ničega.
    Ja sa neljutim,daleko od toga,a nemoj ni ti,jer ja ti sigurno ne želim zlo!
    Poruku je izmenio Mish, 02.02.2008 u 22:00 Razlog: spojene uzastopne poruke

  7. #37

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Neću da lažem i da sad nešto pametujem,ali jeste bilo mi je bolje i od sexa,i nepostoji ni jedan narkoman bivši ili sadašnj koji neće reći isto.To se odnosi samo na heroin,a ne na lekove.
    E jbg sad.
    Da idem u pravdanje..bez veze.
    U polemisanje...još gore.

    Ispisa ti odu, ja ti na nju odgovori.


    Kako je odgovor pogodilo tvoje veliko ja, nisam mogla da predvidim, nisam baba Vanga.

    U svakom slučaju nisam rekla ništa što i sama sebi nisam govorila. Kada je trebalo.
    Tvoja sujeta mi nije bila krajnji cilj, već tvoje srce.
    Udarila sam tamo gde bi trebalo da bude najslabije. Na tvoje dete.
    No...nismo svi isti.

    Lično nemam problema da (kada znam da to zaslužujem) odem do ogledala, pogledam samu sebe i pljunem to što vidim. Te okrenem novi list i probam bolje.
    Ako ti misliš da to nije lepo raditi, te da za sve postoji opravdanje, lepa reč za samog sebe i svoja dela - onda se u startu razmimoilazimo oko mišljenja o lečenju narkomanije i nema potrebe razglabati dalje.
    _________Una16

  8. #38

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Lično nemam problema da (kada znam da to zaslužujem) odem do ogledala, pogledam samu sebe i pljunem to što vidim.


    To radim i kada ne zasluzujem,ali dzabe...

  9. #39

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    E jbg sad.
    Da idem u pravdanje..bez veze.
    U polemisanje...još gore.

    Ispisa ti odu, ja ti na nju odgovori.


    Kako je odgovor pogodilo tvoje veliko ja, nisam mogla da predvidim, nisam baba Vanga.

    U svakom slučaju nisam rekla ništa što i sama sebi nisam govorila. Kada je trebalo.
    Tvoja sujeta mi nije bila krajnji cilj, već tvoje srce.
    Udarila sam tamo gde bi trebalo da bude najslabije. Na tvoje dete.
    No...nismo svi isti.

    Lično nemam problema da (kada znam da to zaslužujem) odem do ogledala, pogledam samu sebe i pljunem to što vidim. Te okrenem novi list i probam bolje.
    Ako ti misliš da to nije lepo raditi, te da za sve postoji opravdanje, lepa reč za samog sebe i svoja dela - onda se u startu razmimoilazimo oko mišljenja o lečenju narkomanije i nema potrebe razglabati dalje.
    Taj citat gore koji si navela si trebala više puta da pročitaš,da bih shvatila šta sam ja Neronu htela da kažem,jer on ga je shvatio onako kako treba.

    I upravu si definitivno se razmimoilazimo o mišljenju i lečenju narkomanije,jer čim ti kada imaš problema pljuješ samu sebe,time si sve rekla.
    A moja deca su meni bila i ostala na prvom mestu,zbog njih živim i borim se u ovoj skrnavoj državi,tako da ti mene uopšta nisi udarila gde je najslabije,jer najslabije kod mene više ne postoji.
    Toliko problema koje sam imala a imala sam ih i previše mnogo više nego što ti možeš i da zamisliš u svojoj glavici.
    Toliko od mene za tebe!

  10. #40

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Taj citat gore koji si navela si trebala više puta da pročitaš,da bih shvatila šta sam ja Neronu htela da kažem,jer on ga je shvatio onako kako treba.

    I upravu si definitivno se razmimoilazimo o mišljenju i lečenju narkomanije,jer čim ti kada imaš problema pljuješ samu sebe,time si sve rekla.
    A moja deca su meni bila i ostala na prvom mestu,zbog njih živim i borim se u ovoj skrnavoj državi,tako da ti mene uopšta nisi udarila gde je najslabije,jer najslabije kod mene više ne postoji.
    Toliko problema koje sam imala a imala sam ih i previše mnogo više nego što ti možeš i da zamisliš u svojoj glavici.
    Toliko od mene za tebe!
    :

    Nisam ja ništa pogrešno shvatila.
    Nije ni čika Neron.
    On te je povukao za rukavčić u jednom smeru, ja za rukavčić u drugom.
    Ti malo vamo-malo tamo.
    Ok.


    Duže zadržavanje na ovoj temi prelazi i granice dobrog ukusa i granice zdravog mozga.
    Ako znaš o čemu ti pričam.
    A verovatno ne znaš
    _________Una16

  11. #41

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    :

    Nisam ja ništa pogrešno shvatila.
    Nije ni čika Neron.
    On te je povukao za rukavčić u jednom smeru, ja za rukavčić u drugom.
    Ti malo vamo-malo tamo.
    Ok.


    Duže zadržavanje na ovoj temi prelazi i granice dobrog ukusa i granice zdravog mozga.
    Ako znaš o čemu ti pričam.
    A verovatno ne znaš
    Opet čikanje čika Nebojše nevinog... dece mi i jesam nevina...

    Da,ja vodim u jednosmernu... Mislim da se može skinuti sa žutog samo uz prelaz na belo i kvalitetno skidanje i bukvalno protumačeno,a pred kim i s kim to je vec izbor pacijenta...

    Otvoriću kliniku za prevenciju... pa će posle da se skidaju sa brutaolnog sex-a u nekoj drugoj ustanovi...

  12. #42

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    :

    Nisam ja ništa pogrešno shvatila.
    Nije ni čika Neron.
    On te je povukao za rukavčić u jednom smeru, ja za rukavčić u drugom.
    Ti malo vamo-malo tamo.
    Ok.


    Duže zadržavanje na ovoj temi prelazi i granice dobrog ukusa i granice zdravog mozga.
    Ako znaš o čemu ti pričam.
    A verovatno ne znaš
    HVALA DOKTORICE NA SAVETU KAKO TE RANIJE NISAM PRONAŠLA PA DA ME TI EDUKUJEŠ!!!

  13. #43

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    ...devojko...zakljucaj proslost,pogled u buducnost i uzivaj u zivotu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

  15. #45

    Odgovor: Lecenje narkomanije i alkoholizma

    Potrebna mi je pomoc moj momak je alkoholicar i napokon je pristao da prestane da pije ali tu postoji mala zackoljica ja mu ne verujem 3 dana ne pije ima nenormalnu fizicku krizu u nenormalnim je bolovima sav se trese znoji se kolka je verovatnoca da ce moci da prestane da pije bez bolnice. Volela bi da nadjem neku kliniku koja moze da me posavetuje sta da radim da probam sa kucnim lecenjem pa ako bas ne uspe onda mi nista drugo ne prostaje osim toga. Frka mi je da ga ostavljam kuci samog da ce ici linijom manjeg otpora da ce uzeti da pije samo da prestanu bolovi ! Ako znate neko dobro savetovaliste puno bi mi pomogli

    Hvala unapred

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2015, 03:34
  2. Fitoterapija - lecenje biljkama
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.11.2008, 14:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •