Intel ili AMD - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 32 od ukupno 32
  1. #31

    Odgovor: Intel ili AMD

    Citat iadrian kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi sta ti je potrebno, AMD ako su igrice u pitanju, Intel ako je potrebna maksimalna pouzdanost i stabilnost u radu. Naravno nijedan od gore navedenih ne zaostaje puno u ovim poljima.
    Ipak je Intel nosilac osnovne ideje procesora...
    Ne pratim vise problematiku, smatram da je u principu svejedno. Racunar se bira po procesorskoj snazi za problematiku koja se mora resiti.
    Kao profesionalac bi kupio jedino Intel jer nekada retko dodje do problema sa kompatibilnosti kod AMD.
    Inace obe firme su giganti, te ne vidim neku razliku u izboru...

  2. #32

    Odgovor: Intel ili AMD

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ipak je Intel nosilac osnovne ideje procesora...
    Ne pratim vise problematiku, smatram da je u principu svejedno. Racunar se bira po procesorskoj snazi za problematiku koja se mora resiti.
    Kao profesionalac bi kupio jedino Intel jer nekada retko dodje do problema sa kompatibilnosti kod AMD.
    Inace obe firme su giganti, te ne vidim neku razliku u izboru...

    Slazem se. Imam kuci 3 racunara i sve su Intel platforme jer sam u neku ruku nihov "fan", vise cenim stabilnost od brzine. Imao sam priliku da na praksi na fakultetu testiramo procesore ovih kompanija, P4 i AMD Athlon u toku neke 3d igrice skine se kuler sa procesora... Sta se desilo? P4 se naravno ugrejala preko 100C ako se ne varam i igrica je polako "seckala" dok se nije blokirala. Jednistavni restart sa kulerom na procesoru i nista mu nije falilo dok je AMD poceo da dimi ). Ima i na youtube-u neki klipovi na ovu temu, bas zbog toga smo i mi na praksi to radili .
    A vedea departe este ceva, a merge acolo este cu totul altceva.
    - Constantin Brncuşi

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •