Омиљени позоришни глумци
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Омиљени позоришни глумци

    Колико сам приметио, позориште се слабо котира на овим темама...За промену, могли би да причамо о глумцима који су на вас оставили посебан утисак што се позоришних представа тиче...

    Које су представе биле у питању и слично.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  2. #2

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    Svetozar Cvetković i glumica čijeg imena ne mogu da setim u Amerika - drugi deo, kao i on, Tihomir Stanić i Branislav Zermski u predstavi Art, Nenad Jezdić u Terasi, Bora Todorović i Milena Dravić u u Lari Tompsonu (njihove uloge života, po mojoj slobodnoj proceni), Uliks Fehmiu i Snežana Bogdanović u Zapali me, Gagi Jovanović u Razbojnicima, Branislav Lečić u Psećem valceru. Imala sam tu čast da gledam Batu Stojkovića u Profesionalcu (bez reči) i jedna predstava u kojoj sam glumce zaboravila, milsim da je glumila Katarina Gojković, davala se sigurno pre 10 godina i zvala se Plava ptica, to je bila jedna od najlepših bajki koje sam doživela u svom životu. Sve to bilo jako davno, pozorište jeste bilo moja druga kuća, ma da...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    Ja uvek pričam da sam išla da gledam Radmilovića u Radovanu, jer ga je moja mama gledala, ja mislim 11 puta, a ja jednom bila u stomaku znači smejala sam se i ja , te godine je ja mislim i postavljen, i kako ona kaže, svaka je predstava bila specifična i različita.

    Ono što sebi ne mogu da oprostim je što nisam gledala Tadića kao Lira i što nisam u pozorište otišla, evo, druga sezona, ako ne računam dečije scene. Al' ću ispravim, grize me saves', a specijalno zato što sam i prošle godine pričala kako me grize savest e, mrzim sebe sad.

    Dosta sam toga odgledala, a evo sad razmišljam ima predstava a da ne mogu da se setim kako se zovu sećam se da je Lane Gutović bio Bik Koji Sedi, mislim da je Zarić bio Semjuel Beket, bio je tu i Ajnštajn... neverovatna ekipa i glumaca i likova koji su bili zajedno na onom svetu, odlična predstava Rodoljupci, odlična grupica pozorišna - Tanja Bošković, Mirjana Karanović (ma nju obožavam), Voja Brajović... Vanju Ejdus sam gledala relativno skoro (), kao Šarlotu Salomon u predstavi "Život ili pozorište", izuzetno je šarmantna i zanimljiva, uostalom kao i otac joj, imala je od koga da uči, a on ima zašto da bude ponosan Volim i Brstinu da gledam u pozorištu, Vesnu Trivalić... Ružica Sokić, Bata Stojković, Mira Banjac u Korešpodenciji su bili odlični, Dragan Petrović u Volim te najviše na svetu, Milenu Dravić, Boru Todorovića, Borisa Komnenića, Cecu Bojković... gledala sam puno predstava, baš volim. I glupo mi je nekako da kad već u gradu živim, ne koristim ono što grad može da mi ponudi, a pozorišta na sve strane, pa izvoli. Bogatija sam za čitavu dimenziju.

    E nisam gledala Petra Božovića u pozorištu, a mislim da to ne treba propustiti, pa ću to da ispravim imate li koju sa njim da preporučite?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    Dragan Jovanovic u komicnim predstavama, Bata Stojkovic (van svake konkurancije), Svetislav Goncic, Dragan Vujic, Ejdus, Misha Janketic...

  5. #5

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    дакле, одушевила ме александра јанковић (у тандему са светозаром цветковићем) у представи тене штивичић, бивше загребчанке, сада становнице лондона "немреш побјећ од недјеље" коју одгледах пре пар дана у атељеу 212.
    морам признати да је до сада нисам гледао или је имала неке епизодне роле па је нисам приметио, одушевила ме скроз!!!

    искрено препоручујем- седамдесетак минута за незаборав.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    Predrag Ejdus
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #7

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    moja najomiljenija glumica je ZAKLINA OSTIR jer ima nevjerovatnu karizmu i moc da u svaku ulogu unese dio na jedan poseban i samo njoj svojstven nacin,
    to zaista treba dozivjeti..........

  8. #8

    Odgovor: Омиљени позоришни глумци

    nikola simic i branislav lecic definitvnvno

Slične teme

  1. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.08.2009, 07:32
  2. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 23:31
  3. Комунизам или Титоизам
    Autor Srpski Radikal u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.10.2007, 17:11
  4. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 08.10.2007, 12:34
  5. приватне поруке - проблеми
    Autor StOlA u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.05.2007, 01:30

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •