Call Of Duty 4 / Call Of Duty 5
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Call Of Duty 4 / Call Of Duty 5

    Najbolja grafika na E3 sajmu



    Nije proslo puno od pojavljivanja trecega nastavaka Infinity Wardovog cuvenog FPS-a istorijske tematike, a ovaj studio vec je predstavio cetvrti Call Of Duty koji uvodi serijal u novo doga- bukvalno, jer je vreme dogadjanja pomereno pedesetak godina unapred, sto je i dovelo do podnaslova Modern Warfare.
    Infinity Ward cvrsto je resio da 'oduva' konkurenciju i da ponovo zaludi gomile FPS zavisnika dobitnom kombinacijom realisticke akcije i grafike od koje ce vam oci zasuziti. Call of Duty 4 nedavno je prikazan u svojoj punoj slavi, i igra je svakoga odusevila svojom hiperrealistickom grafikom. Neverovatan izlazak sunca, textura kamena i zemlje, detalja na 3D modelima vojnika, kao sto su graske znoja ili rucni satovi koji prate protok vremena neki su od neverovatnih aspekata graficke masinerije koja pokrece ovu igru.S druge strane stepen interakcije s okolinom neverovatan je - komadici zidova otpadaju, zbunje nestaje u plamenu, a odredjena oruzja ili likovi mogu da vas upucaju i kroz zaklon, buseci ga (a i vas!). Iako sve to zahteva odlicnu masinu, na demonstraciji frame rate nikad nije pao ispod 60 u sekundi i sve je izgledalo kristalno cisto.



    Naravno ni jedna igra ne moze da bude dobra samo na osnovu realisticke grafike i fizike, ma koliko nam vilica 'otpadala' od lepote. Call of Duty 4 nadogradjuje svoje predhodnike i po pitanju igrivosti, iako u sustini zadrzava dobro oprobanu formulu emuliranja taktickih sukoba u ratu. Sama cinjenica da je rec o modernom ratu vec prosiruje spektar mogucnosti: tu je novo oruzje, aparatura, kao sto su cvikeri za nocni vid, ali i upravljanje vozilima (Abrams tenk, Cobra helikopter), tesko naoruzanje, kao i pozivanje podrske artireljije i avijacije. Sve ovo pomalo pomera CoD ka Battlefield tipu iskustva, kada se igra u vise igraca, ali to uopste nije losa stvar, stavise.



    Mada ce kampanja za jednog igraca bez sumnje biti zanimljiva i postavljati razlicite izazove u prici punoj preokreta koja ce vas voditi od Bliskog Istoka do Rusije, noviteti zaista dolaze do izrazaja tek u okrsajima vise igraca. Igraci ce sada moci da biraju izmedju nekoliko klasa likova , od kojih je svaki specijalizovan za odredjenu ulogu, pa samim tim ima i drugaciji pristup oruzju i potpuno druge osobine.



    Osobine se u Call of Duty 4 zovu 'perks' i poboljsavaju sposobnost likova. Neki od perova koji ce vam biti na raspolaganju jesu Increased Damage (povecava stetu koje nanosi vase oruzje), Stealth (omogucava vam da se lakse i bolje sunjate), Double Tab (brza paljba), More Gear (mozete poneti vise opreme) ili Last Stand (os nekoliko sekundi zivota i posto vas svefu na nulu) . Vremenom cete otkljucati mogucnost da kreirate sopstvene klase odabirajuci kombinaciju tri perka. Tek tada pocinje zabava, jer igraci ce istrazivati najbolje kombinacije, ne samo u jednom liku vec u citavom timu koji ce se sastojati od maximalno 8 igraca (igra podrzava do 16 igraca).



    Jedva cekam da je isprobam
    Poruku je izmenio Lady S, 21.09.2007 u 16:34 Razlog: ooogromne slike ;)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Niti je COD3 bio na PC, aman neće ni COD4
    A konzolu nećem da kupujem
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  3. #3

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Niti je COD3 bio na PC, aman neće ni COD4
    A konzolu nećem da kupujem
    Ja sam COD3 igrala na ps2, ne znam da ga nema na PC, ali COD 4 ce biti od novembra, tako su bar najavili
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Call Of Duty 4

    I jos par slika









    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Nabavila sam, instalirala, ali ne mogu da je igram 'bem ti graficku.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Skoro sam je "obrnuo" i mogu reći da je igra zaista najbolja od svih koje sam u skorije vreme igrao.
    Koliko god neki u početku govorili da se Activision prešao što je sa tematike WWII prešao na modernije doba, neka samo proba igru i shvatiće da nije u pravu

    Jedino što im zameram jeste što je igra "prekratka", ali ipak je tu multiplayer i nadam se neka ekspanzija

  7. #7

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Evo bash sad skidam 6.32 GB
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #8

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Igrao i presao,igra je dobra,misije zanimljive,zanimljivo je sto je igra u sadasnjosti-terorizam itd.,dosta je realna,ali i zahtevna.Igrao sam sve COD-ove i jedina zamerka kao i sa ovim delom je sto je kratak,ali dok se igra pogotovo ako mozete da stavite grafiku na High imacete potpun dozivljaj(grafika je bas dobro uradjena).kada se predje igra otvori se opcija da mogu ponovo da se igraju misije koje su predjene samo pojedinacno.

  9. #9

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Preshao za dva dana. Veoma kratka singlica mada odlichno uradjena A multica, e to chemo kad kupimo orginal pa da mozhemo na neki normalan server jer se na ovim krekovanim od chitera nemre zhivit'
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  10. #10

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Ljudi pomagajte!!!!!!!!!!!Imam Call of Duty 4 ali jednostavno nakon sto predjem prvu,neki put onaj trening izbaci me iz igrice i prikazuje mi onaj report za gresku da prijavim.Mislim da nije do konfiguracije jer imam 2 giga rama i dobru graficku.Ovaj report mi prijavljuje nesto u vezi IP adrese,nemam pojma.Ali svaki put kad udjem ili prekinem intro za igricu jednostavno izbaciAko neko nesto zna molim za help........

  11. #11

    Odgovor: Call Of Duty 4

    Call Of Duty 5

    Activision je odlučio da prekine nedoumice, kada će se pojaviti Call of Duty: World at War. Svi nestrpljivi fanovi danas mogu odahnuti jer je i zvanično najavljen izlazak novog Call of Duty-a, a on je 11 novembar ove godine. Kada je reč o World of War-u valja pomenuti da se uskoro očekuje i multy player BETA PC i Xbox 360 verzije ove igre. Početak ove Bete se očekuje u novembru, mesec pre izlaska CoD-a.

    Call of Duty 5 PC zahtevi

    Kako se bliži izlazak novog naslova Call of Duty: World at War, momci iz razvojne kompanije odlučili su da nam otkriju koja će nam to mašina trebati ne bi li pokrenula ovu sjajnu pucačinu na zavidnom nivou, a ona izgleda ovako:

    Processor: AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz or better
    Memory: 8 GB free hard-drive space, 512MB RAM (XP)/1GB RAM (Vista)
    Graphics: Shader 3.0 or better, 256MB Nvidia GeForce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better


    pcigre.com

    Još malo pa stiže i petica

    Call of Duty: World at War
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: Call Of Duty 4 / Call Of Duty 5

    Kako se pocinje igrati,Call 5.posle odabira new game i odabira tezine igranja ono kao veteran itd.Zna li neko

  13. #13

    Odgovor: Call Of Duty 4 / Call Of Duty 5

    5 nisam probao neverujem da mi i moja masina bas taljigala to,4 me je ostavila bez teksta

Slične teme

  1. Call of Juarez
    Autor eboye u forumu Walkthroughs & Cheats
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.10.2006, 17:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •