Šorc za fizičko ispod pantalona
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    07 Šorc za fizičko ispod pantalona

    Hey momci ko je od vas voleo fizicko u skoli? Jel ste oblacili sorc kod kuce pa preko pantalone i u skoli pre casa samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?

  2. #2

    Odgovor: Šorc za fizičko ispod pantalona

    Citat GabriGeorgieva kaže: Pogledaj poruku
    Hey momci ko je od vas voleo fizicko u skoli? Jel ste oblacili sorc kod kuce pa preko pantalone i u skoli pre casa samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?
    Prvo da ti pozelim dobrodoslicu na forum. A sad da vidimo sta te interesuje.

    Pa, vidi ovako, fizicko nisam voleo ama bas ni malo-to nam je uvek bivalo sredom zadnja dva casa, i nekako uvek sam voleo da me upisu i da mi daju ne opravdane, al bar ranije da odem kuci nego da trcim bezveze okolo naokolo, pritom me fudbal uopste ne interesuje.

    Ono sto volim da igram, je odbojka, ali u skoli sam je retko kad igrao, jer nisam ni ostajao tako cesto na fizickom. Al zato u kraju, narocito u to vreme srednje skole-bombardovanje, i dok nas oni slepci cascavaju krstareci-m s mora, koje nam dobacuju iz vazduha, i usput nam salju Milosrdnog Andjela, mi tabamo odbojku ceo dan, plus rostilj, ma milina. Volim ja i druge sportove (npr. trenirao sam dzudo vise godina, tekvondo par meseci).
    No, desavalo se da neki put i ne pobegnem s fizickog. To je obicno kad se baca medicinka, kad se meri brzina penjanja uz kanap, broj zgibova, i slicno. Sto da ne zaradim dobru ocenu kad mi je to bar lako. E, tad sam morao da bih prisustvovao casu imati sorc i majicu, i desavalo se i to, da ponesem sorc, a preko njega obucem pantalone. A , kako sam se osecao, hm, ne razumem bas pitanje-osecao sam se normalno. Nije mi smetalo, jer i onako sam se u to vreme nosio ko spadalo-opustene pantalone sa dzepovima do zemlje, preko velike dukseve, i imati mali sorc, veruj gotovo nikakva razlika u odnosu na bokserice.

    Ako si na nesto drugo mislila, pitaj konkretnije, dobices odgovor.
    ...................

  3. #3

    Odgovor: Šorc za fizičko ispod pantalona

    Da, desavalo se da ponekad obucem šorc ispod pantalona, nije mi bio "tesno" jer sam nosio uglavnom trenerke. To je bilo u osnovnoj, na fiskulturi smo uglavnom igrali fudbal i ko je mogao da troši dragoceno vreme na presvlacenje? Ovako nam bilo brze... U "starijim" razredima smo kolektivno izgubili tu "naviku", kao i preteranu želju za fudbalom...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  4. #4

    Odgovor: Šorc za fizičko ispod pantalona

    Fizičko nam je uglavnom bilo poslednji čas, ili poslednji časovi, tako da sam češće ostajao u šorcu nakon časova, nego što sam 5-6 časova sedeo u njemu. Ne sećam se da sam ikada oblačio šorc ispod pantalona pre škole, eventualno kao što rekoh sam ostajao u njemu ako je toplo, jer ko će gubiti vreme presvlačeći se, a znaš da ideš kući

  5. #5

    Odgovor: Šorc za fizičko ispod pantalona

    U moje vreme (pozni srednji vek), nosio se triko.
    Da se ja pitam, nosilo bi to i dalje, bez obzira na pol
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Malo mita, ispod žita
    Autor Kunic u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 08.01.2009, 23:21
  3. Suknja preko pantalona?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.08.2007, 20:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •