Zašto uopšte pišete na forumu? - Strana 2
Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 285
  1. #16

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Nemam pojma, i ja se pitam... Uglavnom se sprdam, to mi zanimljivo... Ponekad napisem nesto ozbilno... Mada sve cesce krenem da kucam i ugasim browser...
    "Ride. Because children need heroes."

  2. #17

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Opusta me....Kad sam raspolozena ima tema gde mogu da se raspišem, kad nisam opet ima tema gde mogu koju reč da prozborim...
    I nekako imam osecaj da sam uvek u nekom društvu, pa i kad sam sama...

  3. #18

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Nemam pojma, i ja se pitam... Uglavnom se sprdam, to mi zanimljivo... Ponekad napisem nesto ozbilno... Mada sve cesce krenem da kucam i ugasim browser...
    A što gasiš, bre? Niko te ne muva? Kaži baba seri, evo ja ću

    Pa, ja volim da se pravim važna i volim što imam najviše postova i što imam najveću reputaciju. Zato sam pisala i pišem A imam i malo viška vremena a i volim da zajebavam narod.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Ma ne, nego ne vidim poentu da ponovo zvacem o necemu o cemu sam vec pisao pa izgubim volju da se smaram...

    Xexe, ovakva si ti, djole zloba
    Poruku je izmenio Duh, 05.09.2007 u 00:05
    "Ride. Because children need heroes."

  5. #20

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Original!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, ja volim da se pravim važna i volim što imam najviše postova i što imam najveću reputaciju. Zato sam pisala i pišem A imam i malo viška vremena a i volim da zajebavam narod.
    kad sam prochitala naslov taman sam se odushevila

    htjela sam da napishem isto.. pa opce poznata stvar je zashto ja pishem.. zbog broja postova i ostalih, gore vec navedenih stvari.. sve stoji shto je JA rekla.. sem onog detalja sa vremenom s tim nikako na zelenu granu
    moomoo meee jooouu

  7. #22

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...da dobijem što više reputacija...


    ...a volim i kad mi se ladys obrati u četiri oka...


    ...slab sam na plavuše....

  8. #23

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato şto tu imam drugovarice pa se mi druzimo lepo i tako
    a i şalimo se i pişemo joş tajne poruke u şifre ...
    s Ladu S crvene cipele
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #24

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    pa ja nesto i ne pisem (kao sto se i vidi iz broja postova), preveliki mi je smor da teme koje sam vec jednom procitao i odgovarao na njih da ponavljam sebe, ali evo zasto konkretno danas pisem, kada sam usao na pocetnu stranu zatekla me je sledeca poruka:


    "Zdravo nimitz,
    Prošlo je dosta vremena od kada niste pisali na forumu. Izdvojte par minuta i napišite nešto. Sigurni smo da imate mnogo toga da kažete."


    pa rekoh, ajde da napisem bilo sta, i evo sad sam opet miran neko vreme.


    p.s. Na nekom drugom forumu sam nabio 2000 postova i to mi je sasvim dovoljno, ali pritome nisam vijao nikakvu reputaciju niti sam jurio broj postova, kao sto je vecina tamo radila a radi i ovde.
    Jednostavno sam odgovarao na poruke koje su mu bile interesantne, a ne kao vecina.

    tako da...iskulirajte, odgovarajte na one teme koje vas zanimaju, a ne da stancujete postove, jer to niste vi, nego neka osoba koja se folira. Treba da budete ono sto jeste.

    a ja sad odo da jos malo citam ove vase postove



    p.p.s. e da, a ako me neko pita zasto sam ondak na ovom forumu, e pa zato sto je citavo drustvo preslo sa starog na ovaj, eto zato!





    I prekinite da mi gwirite u profil!
    ...tvrdice sa cudnim sjajem,
    da sam drhtao pred Zmajem,
    videli su oni iz prikrajka...

  10. #25

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Hm..to sam se i ja pitala,nemam blagog pojma..verovatno kad budem imala adekvatan odgovor to više neću raditi
    Ćuti i prenesi dalje....

  11. #26

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Hm..to sam se i ja pitala,nemam blagog pojma..verovatno kad budem imala adekvatan odgovor to više neću raditi
    Upravo tako

  12. #27

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zbog mogućnosti za ostvarenja kulturnog dijaloga, gde je zagarantovano da ćemo jedni druge saslušati, ili pročitati, i što daje mogućnost replike, a opet bez uvreda!
    Poruku je izmenio morrib, 03.10.2007 u 21:26 Razlog: pravopis

  13. #28

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Jer mi je dosadno

  14. #29

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Ponekad, lovim toplinu...

    ...tragam za njom, za njenim najizvornijim oblicima...volim kad je osetim, kad izadje iz necijih isto takvih prstiju, kad prepoznam misao, kad krenem za njom i dopustim da nam se tokovi ispreplicu...nesto kao stope u snegu, kad ides za njima, ali otisci ne mogu biti sto posto identicni...u cemu i jeste draz: nasi su, a ipak su mali delovi samo moji...

    ...cudni su putevi elektronski...onaj ko kaze da su hladni, verovatno nije trazio dovoljno dugo ni kopao dovoljno duboko...i nije ostavljao sebe...

    ...i nije ni mogao da pronadje jedinu vrednu stvar koja je tu, samo je treba prepoznati i dozvoliti da vas preplavi - toplinu...

  15. #30

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Zbog mogućnosti za ostvarenja kulturnog dijaloga, gde je zagarantovano da ćemo jedni druge saslušati, ili pročitati, i što daje mogućnost replike, a opet bez uvreda!
    To je jedan od razloga... drugi je taj sto volim da pisem... mada, na nekim forumima retko pisem, vec samo citam tudje odgovore... ali to se uglavnom odnosi na teme o kojima malo znam, a volela bih da znam vise...

    Ovaj forum sam slucajno nasla, i dopao mi se, inace ne bih sad bila ovde...

Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •