Zašto uopšte pišete na forumu? - Strana 19
Strana 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 285
  1. #271

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Još uvek ne znam... Inače me niko ništa ne pita, verovatno zato, pa ajde da nešto i ja kažem.
    Napišem, pa zbrišem, vratim se... i tako...

  2. #272

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    zasto pisem na forumu ? zato sto mi je psihoterapeut preskup i onda dodjem i vidim svasta i napisem nesto i bude mi bolje
    otprilike zato

  3. #273

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    zato sto ce to mozda procitati Triv,i Rasti,i Nela,i Tanja,i Maja,i Sasa,i onaj Tregeras,i ona ludaca iz Edmontona,i jos nekolicina ljudi koje takodje volim da citam
    da zivimo u istom gradu,verovatno bi sedeli i pili u kafani,ovako,svako sedi u svojoj stolici,pije svoje pice i obraca se onima koji su mu slicni
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #274

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pišem zbog lajkova, volim i uzajamno šlihtanje i glumljenje "najbolji smo ortaci" ludila. Lajkujte me.

  5. #275

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Ponekada je bolje od ono "gledanje u cetiri oci". ... Ljudi su iskreniji i kazu ono sto "danju" ne bi rekli. Za mene, ne vazi ono "cuvaj se virtuelnog sveta" jer ipak znam sto se treba kazati, a to znaju i svi ostali konsumenti, najvise forumasi.
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  6. #276

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Mogu da pisem sve i svasta da pricam o istini i o neistini o pravdi nepravdi i volim druzenje jeste da sam nov ali je opusteno .

  7. #277

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    A šta bih drugo,sve sam "filmove" skoro već i odgledala,nije zanimljivo
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #278

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Neobavezno mesto gde svratim i ostavim svoje mišljenje, bez da me zanima sudbina istog.

    Još uvek.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #279

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Da bih usrećio nepregledne mase koje žedno upijaju svaku moju reč.

  10. #280

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pa ne znam, mislim da je to usamljenost.....

  11. #281

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Ovaj forum vidim kao sastavni deo jednog perioda mog života. To je onaj period kada je skvo bila admin. Mislim da sadašnjem adminu nedostaje ta njena širina, prihvatljivost različitog mišljenja itd... Ne patetišem, samo konstatujem.
    Mislim, čemu bilo kakva diskusija ako svi mislimo isto i isto volimo Vojvodinu i gledamo je kroz ružičaste naočare i baš nam je extra i nije nam frka da to napišemo 500 puta na dan?

    Volim da dolazim i zbog toga što kad kod dođem ima nekog, a to nema cenu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #282

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Jednom mi Baba reče da je forum naš dnevnik.
    Ima istine u tome.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #283

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Jednom mi Baba reče da je forum naš dnevnik.
    Ima istine u tome.

    i ja se slazem sa tvojom bakom, alal i vjera na mudroscu
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  14. #284

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ..jer ima nekih prednosti koje bi u realnom životu bilo dosta teško naći.
    1. Skoro svi kada pišu su u domaćoj, apa-drapa varijanti. Tako brže stižemo do suštine šta je neko hteo reći jer on sam nije opterećen glupostima tipa (da li joj se šminka uzjebala, da li joj je čarapa pocepana, da li je dobro izbrijan(a), kako izgleda iz anfasa, da li je uvukao stomak, da li se vidi da je pijan(a), da li lak na noktima se slaže sa garderobom..etc).
    2. Možeš da komentarišeš na više tema bez da menjaš društvo ili čekaš da se pomene nešto što te zanima tada.
    3. Mnogo lakše je iskulirati nekoga ko je pod maliganima, ne moraš čistiti za njim, paziti na polupane čaše, držati ga za čelo dok glumi zmaja, slušati kuknjavu na muža (ženu), ..
    4. sve ostaje zapisano i dokumentovano pa se ne mogu vaditi "ma gde bih ja to, lažu kerovi.."
    5. i najvažnije (meni lično) što se uljuljkani u anonimnost nicka mnogo više svi otkriju nego što bi ikada to dopustili uživo.

    Daš im slobodu, kako je koriste mnogo kaže između redova. Svet u malom, sa ogoljenijom suštinom!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #285

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ..ubijam vreme,odgovaram na pitanja koje u realu ne bih,mirno je i tiho,kao ovde,niko ti ne upada u rec ..ovo pod 5 sto rece Sivi..i tako,kad se setim jos neceg ,dopisacu.

Strana 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •