Pas ili mačka?

Prikaz rezultata glasanja: Pas ili mačka?

Učesnika ankete do sada
113. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Pas

    79 69.91%
  • Mačka

    34 30.09%
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 83
  1. #1

    Pas ili mačka?

    Kažu da se ljubitelji životinja vrlo lako mogu podeliti na ljubitelje pasa i ljubitelje mačaka. U koju grupu vi spadate?

  2. #2

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Definitivno pas Macke sam zamrzela onog momenta kad sam zbog jedne od njih ostala bez omiljenih mi kucnih ljubimaca (napisala na drugoj temi, da se ne ponavljam ).
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    12 Odgovor: Pas ili mačka?

    Pas.

    Mačke baš ne gotivim. Tu i tamo, može da prodje poneka mačkica...

  4. #4

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Kad se već delimo, onda spadam u one što ljube pse malo više. Mačke poštujem.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Pas ili mačka?

    U kolekciji mojih ljubimaca bilo je svega i svacega... i sad mi u BL ostade jedan jako blesav macak, jao kako mi nedostaje ponekad. Ali kad bude da se bira biram pse, ipak oni mogu bolje da pokazu svoja osjecanja... da vriste, cvile, skacu od dragosti kad se ti pojavis (i naravno redovno te uprljaju )
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Macke mnogo vise cenim jer su dostojanstvenije....pas je po meni "glupava" zivotinja...udri ga,mrzi ga,sikaniraj ga na razne nacine,on ce i dalje da cvili i umiljava se kad se pojavis....to kod maca ne prolazi ,s njima moras da budes "dobar"....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  8. #8

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Ja vise volim macke, a najvise volim one persijske, jer su taaako slatke Volim ja i macke i pse, i imam jednu macku i jednog psa (ali oni su u Jugi, nazalost), ali ne podnose se bas medjusobno

  9. #9

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Pas. Jedan od razloga zašto mi je krivo što ne živim u kući je taj što bih u tom slučaju sigurno imala psa (i to nekog pravog, prgavog, ludog avlijanera).
    Mačke generalno ne volim. Ali druga je priča za mačiće, ne mogu da mi ne budu slatki i da ih ne zagotivim. Isto je i sa onim mačkama koje mi mjauču da bi ih uzela i malo mazila, ili mi tek uskoče u krilo. Šta ću, onda ih mazim.
    Uglavnom, vrlo sam glasna i jasna kad kažem da ne volim mačke, ali uglavnom vremenom zavolim mačke čiji su vlasnici (može li se mački biti vlasnik, pitam se) moji prijatelji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    11 Odgovor: Pas ili mačka?

    psi. s njima mogu da se igram i da jurcam po dvoristu, da im dodajem loptice koje oni ne konstatuju ili da ih mazim ranom zorom kad dodjem kuci iz grada, a i volim ih onako blesave kad pocnu da skacu po meni i odvale mi cvikere negdje po dvoristu.
    protiv macaka nemam nista protiv, ali vise volim pse.
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Meni se nekako neda da se odlucim

    imam i psa i macku i nekako svako ima svoje drazi
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  12. #12

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Ranije su mi kucni ljubimci bili psi, a poslednje 3 godine su to macke. Volim ih sve i sa svima se igram (ili sam se igrala), ali sam ipak malo vise naklonjenija kucama... Volim doble kuce
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Kuče
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat Kunic kaže:
    Kuče
    Maaa... kunić.

  15. #15

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Definitivno macka. Ne bih mogla da zamislim zivot bez svoje.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •