Pas ili mačka? - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Pas ili mačka?

Učesnika ankete do sada
113. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Pas

    79 69.91%
  • Mačka

    34 30.09%
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 83
  1. #31

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da anketa uopste nije nepristojna,pitanje je 'Kažu da se ljubitelji životinja vrlo lako mogu podeliti na ljubitelje pasa i ljubitelje mačaka. U koju grupu vi spadate?'.Ima ljudi koji vise vole pse od macak i obrnuto.
    Nije tako ... Ljubitelji zivotinja kada je u pitanju ljubav spram zivotinja, ne mogu se nikada tako podeliti , ne postiji na jednoj strani ljubitelj pasa a na drugoj ljubitelj macaka i da je on pravi ljubitelj zivotinja. U paksi se mnogo puta pokazalo da ljudi koji beskrajno vole pse ubijaju macke ili obrnuto, sto je zgrazavajuce. To vam je slicno kao kada kazete jednom od roditelja ,koga vise voli cerku ili sina...

    Definitivno besmislena anketa.

  2. #32

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat xman; kaže:
    Nije tako ... Ljubitelji zivotinja kada je u pitanju ljubav spram zivotinja, ne mogu se nikada tako podeliti , ne postiji na jednoj strani ljubitelj pasa a na drugoj ljubitelj macaka i da je on pravi ljubitelj zivotinja.
    nekad sam više voleo pse od mačaka, po tvome znači da tada nisam bio pravi ljubitelj životinja
    i sada ću više pažnje posvetiti svome psu i mački nego ćuranu... po tvojoj izjavi pretpostavljam da i dalje smatraš da nisam pravi ljubitelj životinja
    Citat xman; kaže:
    U paksi se mnogo puta pokazalo da ljudi koji beskrajno vole pse ubijaju macke ili obrnuto, sto je zgrazavajuce.
    niko nije rekao da beskrajno voli mačke ili ... a i da je rekao; to ne znači da mrzi druge
    Citat xman; kaže:
    To vam je slicno kao kada kazete jednom od roditelja ,koga vise voli cerku ili sina...

    Definitivno besmislena anketa.
    porediti ljubav prema deci sa ljubavlju sa životinjama

    daleko od toga da se ne slažem sa tobom da imaš i ti pravo na svpj izbor
    i ja bih obeležio pas i mačka
    anketa je postavljena, kako je postavljena i stvarno nema razloga oko toga dizati toliku frku
    ako je tvoj izbor pas i mačka, ne vidim nikakvog razloga što ti smeta činjenica da neko više voli mačka od a pri tome je potpisao peticiju protiv ubijanja pasa lutulalica, na ovom forumu

  3. #33

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat xman kaže: Pogledaj poruku
    U paksi se mnogo puta pokazalo da ljudi koji beskrajno vole pse ubijaju macke ili obrnuto, sto je zgrazavajuce.
    Ja beskrajno volim pse, ali ne ubijam macke. I prvi put cujem za to, mozda nisam dobro upucena. i potisujem sve sto je Artur rekao.
    Poruku je izmenio silvia, 14.10.2007 u 21:45 Razlog: razmak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #34

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Uh...breee, pa zasto odmah dizete tenziju na moju kritiku koja sa pravom upucena?

    I nemoj Arture da me citiras ograniceno vec kada citiras citiraj ceo moj odgovor koji je upucen na Silvijinu recenicu "'Kažu da se ljubitelji životinja vrlo lako mogu podeliti na ljubitelje pasa i ljubitelje mačaka. U koju grupu vi spadate?'.Ima ljudi koji vise vole pse od macak i obrnuto"....znaci citiraj i to jer se moj odgovor odnosio bas na ovako ispisan tekst
    To, "vrlo lako se mogu podeliti" i "ima ljudi koji vise vole pse od macaka" razlog je bas za takav moj odgovor i da su mnogi ljudi ljuti neprijatelji kada se tako podele . Naravno primera ima koliko hoces samo treba biti iskren i sve to priznati da postoji ,da ne govorim koliko lovci koji beskrajno vole svoje pse u 99% ubijaju macke pa cak organizuju trening utakmice (konkretno mislim na NLT-a ) gde sa udavljenom mackom treniraju pse za takmicarsku disciplinu izvlacenje mrtve divljaci iz rova... ili odgajivaci Pit Bull terijera, o njima ne treba puno pricati ,oni ce zbog prevelike ljubavi prema psu ubiti i coveka a da ne govorim koliko mrze macke. Znaci izbacite takve podele, "vise volim..." bolje je reci " vise mi odgovaraju" ili " vise sam naklonjen... ", pravi ljubitelj zivotinja mora da voli sve zivotinje podjednako a one zivotinje koje im vise odgovaraju da im posvete vecu paznju njih ce i drzati ,gledati, paziti i td...itd..

    Da ne pricam puno jer vidim da me pogresno shvatate mozda i sa ovim postom nanesem jos vise tenzije sto mi nije cilj...


    Lep pozdrav ,necu dalje polemisati

  5. #35

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat xman kaže: Pogledaj poruku
    Da ne pricam puno jer vidim da me pogresno shvatate mozda i sa ovim postom nanesem jos vise tenzije sto mi nije cilj...
    Neces ...ja i dalje stojim iza onog sto sam rekla. Ali ovako mozemo do sutra da se raspravljamo. Nego da mi cujemo ostale i da se vratimo na temu koja glasi:

    Kažu da se ljubitelji životinja vrlo lako mogu podeliti na ljubitelje pasa i ljubitelje mačaka. U koju grupu vi spadate?
    Poruku je izmenio silvia, 14.10.2007 u 21:44
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #36

    Odgovor: Pas ili mačka?


    Više volim pse od mačaka.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #37

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Мачке волим више. Мање их се плашим (никада ме ниједна није угризла, а пас јесте и то више пута). Пси су блентавији, некако овакви...



    Често од претеране радости скачу по мени, прљају ме шапама, балаве и гризу ми ципеле. Мачке су доста другачије...


    Боље се слажемо...

    Тренутно имам мачора старог нешто преко 6 година. Имала сам и пса, али је угинуо прошле године у својој тринаестој...



  8. #38

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat kozul kaže: Pogledaj poruku
    Imao sam jednom zenkicu dobermana koja je 3 dana umirala od parvo virusa. Povracala je krv, imala krvavi proliv i postala potpuno iznemogla, toliko da nije mogla ni kapke da pomera pa sam joj morao kvasiti oci da joj se ne presuse. Trece noci sam je stavio u moju spavacu sobu jer je tamo bilo toplije. Uginula je te noci, tako sto se zadnjom snagom (odakle joj?!) dovukla do mog kreveta da tu ispusti zadnji dah. Naravno, danima sam plakao i sada, vise od 20 godina kasnije oko mi zasuzi kad se setim.
    Imam slichno iskustvo... Pre skoro 3 godine, imali smo Nemachkog ovchara Toshu (trebalo je da se zove Tito, jer je doshao na svet 25. maja )... Imao je neshto jache od 2 godine... Imao je i neki urodjeni poremetjaj, i niko ne zna kako je uopshte zhiveo 2 godine... Elem, posle operacije smo ga pazili josh jedno nedelju dana, uglavnom sam ja najvishe vremena provodio tad sa njim, nisam radio, zavrshio shkolu... To mi je bilo najuzhasnijih nedelju dana... Da ga gledam kako jadan ne mozhe ni da ustane, ne sme vode, ne sme da jede... Ali, on je bio tjaletov pas, njega je najvishe voleo... I to jutro kad tje uginuti je skupio ne znam odakle snage, ustao, i otishao u spavatju sobu kod mojih, naravno, pravac do tjaleta... Tamo je i uginuo...

    Posle ovoga, ochigledno je da glasam za pse... Sa njima znam na chemu sam, machke ne preferiram jer su previshe prefrigane i sebichne... Machitji su mi slatki, i dobri su, vole da se igraju... Ali matore machke... Ne hvala


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  9. #39

    Odgovor: Pas ili mačka?

    moji na salašu imaju 3+3 i još mnogo drugih različitih živuljki
    zanimljivo je da svi žive u harmoniji a Ina (pas) i mačak Marko su najbolji drugari pa kad još zajedno love pacove razrađenom taktikom, ih...
    volim ceo mali zoo vrt i voleo bih imati još veći,
    ali definitivno glasam za psa

  10. #40

    Odgovor: Pas ili mačka?

    svejedno mi je volim i jedne i druge ali macke se bas znaju uvuci pod kozu iako pas je pas
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  11. #41

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Pas, definitivno.
    Jos ako je terijer, ma nigdje macke na vidiku...hehehhehe

  12. #42

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Macka, uvek...

    Ali samo zato sto se bojim pasa, ali volim i njih... imam zenku rotvajlera, Taru, vec... pa, sigurno vec nekih devet godina... ako ne i vise...

    A imam i cetiri mala maceta, i dve velike macke (njihovu mamu i njihovog ujaka )... ali, najvise sam volela jednog velikog crnog (takodje ujak malih macica ), koji je nestao dok smo mi bili na moru...

  13. #43

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Citat xman kaže: Pogledaj poruku
    Uh...breee, pa zasto odmah dizete tenziju na moju kritiku koja sa pravom upucena?

    I nemoj Arture da me citiras ograniceno vec kada citiras citiraj ceo moj odgovor koji je upucen na Silvijinu recenicu "'Kažu da se ljubitelji životinja vrlo lako mogu podeliti na ljubitelje pasa i ljubitelje mačaka. U koju grupu vi spadate?'.Ima ljudi koji vise vole pse od macak i obrnuto"....znaci citiraj i to jer se moj odgovor odnosio bas na ovako ispisan tekst
    To, "vrlo lako se mogu podeliti" i "ima ljudi koji vise vole pse od macaka" razlog je bas za takav moj odgovor i da su mnogi ljudi ljuti neprijatelji kada se tako podele . Naravno primera ima koliko hoces samo treba biti iskren i sve to priznati da postoji ,da ne govorim koliko lovci koji beskrajno vole svoje pse u 99% ubijaju macke pa cak organizuju trening utakmice (konkretno mislim na NLT-a ) gde sa udavljenom mackom treniraju pse za takmicarsku disciplinu izvlacenje mrtve divljaci iz rova... ili odgajivaci Pit Bull terijera, o njima ne treba puno pricati ,oni ce zbog prevelike ljubavi prema psu ubiti i coveka a da ne govorim koliko mrze macke. Znaci izbacite takve podele, "vise volim..." bolje je reci " vise mi odgovaraju" ili " vise sam naklonjen... ", pravi ljubitelj zivotinja mora da voli sve zivotinje podjednako a one zivotinje koje im vise odgovaraju da im posvete vecu paznju njih ce i drzati ,gledati, paziti i td...itd..

    Da ne pricam puno jer vidim da me pogresno shvatate mozda i sa ovim postom nanesem jos vise tenzije sto mi nije cilj...


    Lep pozdrav ,necu dalje polemisati

    Ti ljudi koji "organizovano" treniraju NLT-e na mackama su najblaze receno smesni. Sto se tice samih NLT-a njima nije potrebna macka u rovu da bih uvezbali tu disciplinu. Sasvim je dovoljno parce koze neke divljaci, tako da macke ne ubijaju zbog pasa nego iz drugih razloga. Ja konkretno volim i pse i macke ali psi su mi na prvom mestu. U kuci u kojoj zivim imam 4 odrasla NLT-a, a u drugoj (gde mi zivi baka) imam 3 macke. Tako da mogu da uzivam i sa psima i sa mackama.

  14. #44

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Volim obe i imam obe...

    Malog psa i veliku macku!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #45

    Odgovor: Pas ili mačka?

    Pas, definitivno.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •