Da li placete zbog muskarca?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 120
  1. #1

    09 Da li placete zbog muskarca?

    Da li placete kada vas povrede ili hrabro podnosite?
    Koliko je potrebno da vas povredi muskarac da biste zaplakali zbog njega? Da li vas povredjuju sitnice ili "puknete" tek na krupnim stvarima?

  2. #2

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Zbog muskih placem samo kad sam jako ljuta, kada kao Kalimero smatram da mi je ucinjena nepravda, pa to ti je..Tuga i sl., ne nikako, nekada davno da, ali sada, sa ove vremenske distance, bolje da sam samu sebe za d*** ujela nego sto sam pustila i jednu suzu.

  3. #3

    11 Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    NE . s njima samo pivo pijem.

  4. #4

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    ne, ne, NE. Zasto bih?

  5. #5

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat kissigirl kaže:
    ne, ne, NE. Zasto bih?
    Upravo!

    Ima dovoljno ribe u moru da se nesto upeca...

    ...ako mi dopustite da se upletem kao muskarac,jednom analogijom..

    Da li ste citali Getova Vertera?

    E tu glavni lik pati za udatom kroz cijelu knjigu...ne moze da joj se privuce ni na koji nacin...na kraju se ubije...

    Nevjerovatno zar ne?

    Poenta:

    Sirotinja je izmislila ljubav da bi se dzaba ....

  6. #6

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Da li placete kada vas povrede ili hrabro podnosite?
    Koliko je potrebno da vas povredi muskarac da biste zaplakali zbog njega? Da li vas povredjuju sitnice ili "puknete" tek na krupnim stvarima?
    Ne placem.Odnosno,ne placem pred njima.A i ako placem to traje maksimalno dva dana,jer sam po prirodi borac i optimista.Takodje,ponekad i sama sebe iznenadim kako,poput robota mogu da nastavim dalje a da se ne okrecem ( kada je o vezama rec)
    Placem jedino kad mi treba drustvo za kafu,a muskom primerku se ne ide.

  7. #7

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Pred muskarcima nikada ne placem. Ne pokazujem im svoje slabosti i ne dozvoljavam im da me povrede. U dobrim sam odnosima sa muskarcima tako da mi se nije desavalo da me toliko iznerviraju, iznevere, prevare ili bilo sta da sam morala da placem zbog njih.
    Jedini do sada put sam plakala za muskarcem pre jedno mesec dana kada sam raskinula sa momkom i to zbog toga jer je meni jako stalo do njega, volim ga i lepo mi je bilo sa njim, ali sada je sve ok, setim ga se, ali ne placem vise za njim, zivot ide dalje.

  8. #8

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Jednom sam zaplakala, i mislim da nema nista lose u tome. Zasto bih skrivala ako me je zaista povredio...

  9. #9

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Placem kada sam u fazi patnje. Onda me u suze natera bukvalno sve sto podseca na njega. Pre ove veze nikada nisam zaplakala pred momkom, a da je on uzrok tih suza. Sada je situacija malo drugacija. Iako sam veoma srecna u vezi, bilo je par situacija kada sam bila povredjena i nisam mogla da se suzdrzim. Kada nismo u istom gradu i ne vidimo se neko vreme, ume toliko da mi nedostaje da pustim koju. Ali, verovale ili ne, nekada placem i od srece, isto zbog muskarca...

  10. #10

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Znam ženskog (pa i muškog) sveta koji je sklon da suzama manipuliše. To malo čak i prezirem.
    Sebe ne smatram lakoj na suzi. Pogotovo na suzi zbog nekog njega. Dugo sebi nisam dopuštala to. A potom me je par puta situacija slomila.
    I sada znam da kada si povređen, kada boli do razdiranja, mnogo je lakše pustiti suzu. A ako je taj neko vredan toga, ako se vredi boriti za kvalitet veze, zašto ne pokazati kada i koliko si stvarno povređen. A ako nisi od onih kojima je suza oružje, ako te on zbilja poznaje, znaće i koja je težina te tvoje suze.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Miš kaže:
    A ako je taj neko vredan toga, ako se vredi boriti za kvalitet veze, zašto ne pokazati kada i koliko si stvarno povređen. A ako nisi od onih kojima je suza oružje, ako te on zbilja poznaje, znaće i koja je težina te tvoje suze.
    Onaj ko je tvoje suze vredan, nikada ti nece dati povoda da je pustis!

    A manipulisanje suzama je stvarno nisko, ako je to jedini nacin da se dobije sta se zeli onda je muskarac slab, a zena kucka (uglavnom ga ne voli), bar ja tako mislim...

  12. #12

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Lady in red kaže:
    Onaj ko je tvoje suze vredan, nikada ti nece dati povoda da je pustis!
    Ali desi se da je ipak pustimo. Desi se i da je pustimo zbog nečeg što je on nepromišljeno ili slučajno uradio.
    Možda treba jedni drugima da damo pravo na grešku. Kažem grešku, ne na niz isti grešaka.
    Uostalom, zar se neće desiti i obrnuta situacija? Da ja nekog nehotice povredim? Da li to znači da ni ja nekom neću biti vredna zbog toga?
    Poruku je izmenio Mish, 04.08.2006 u 08:30
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Ja placem zbog raznih stvari do kojih mi je stalo. Ne moze me rasplakati ono do cega mi nije stalo i ne moze me rasplakati osoba koju ne volim ni na koji nacin. Uglavnom placem kad se razocaram. Razocaranje moze biti izazvano na ljubavnom planu, na poslovnom planu ili u prijateljskoj varijanti. Placem i pred drugima, jer ne mogu da se uzdrzim, iako cesto zelim da se uzdrzim i da ne placem, al suze same idu......

    Tako da placem i zbog muskaraca, ali samo zbog onih do kojih mi je jako stalo, a broj tih muskaraca je veoma mali.

  14. #14

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Moj najveci problem je sto u vecini slucajeva ja zaplacem ako se iznerviram a ne toliko ako sam povredjena. Ali u svakom slucaju, ne volim da placem pred nekim, a ako mi se to "omakne" odem do kupatila .
    Zene umeju da odglume orgazme. Zato muskarci znaju da odglume ceo brak

  15. #15

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Mis kaže:
    Uostalom, zar se neće desiti i obrnuta situacija? Da ja nekog nehotice povredim? Da li to znači da ni ja nekom neću biti vredna zbog toga?
    Nije isto ne biti vredan i ne biti vredan necijih suza. Istina je da i mi cesto povredimo muskarce, mozda je nekad neki zaplakao zbog mene... Ako jeste, nisam bila vredna tih suza jer zaplako je zato sto me je voleo. Mozda sam i ja volela njega ali sigurno ga nisam povredila iz ljubavi...
    Evo, promenila sam potpis

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta je bolje od muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 30.08.2015, 13:23
  2. Kolika je idealna tezina muskarca?
    Autor biterlemon u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 20:08
  3. Kako zena moze da upropasti muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 29.10.2010, 00:19
  4. Strahovi savremenog muskarca
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 16:32
  5. DILEMA za muskarca: od dva zla izaberite...
    Autor Neron u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 10:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •