Da li placete zbog muskarca? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 120
  1. #16

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Muckota kaže:
    Da li vas povredjuju sitnice ili "puknete" tek na krupnim stvarima?
    Upravo me sitnice i provrede najviše!
    Retko kada mi se dogodilo da mi veza pukne zbog neke krupne stvari...
    Nekako tada zastaneš, sedneš i ozbiljno staviš prst na čelo kako bi došao do uzroka, povoda i posledice tog krupnog povređivanja...

    Kad su u pitanju sitnice, tj. da se precizno izrazim u cilju eliminacije nesporazuma i pogrešnog tumačenja, obično je tu u pitanju manji broj konstantno ponavljanih sitnica...
    onda me uhvati neki čudan bes i rezignacija kako drago biće ne može konačno da utuvi u svoju pametnu glavicu da me baš, baš ta stvar gađa tamo gde sam najtanja i prestane da je radi????
    Nisam ja zatvorena osoba prema onima koje volim, pa sad glumim neku mistiku i treba da gleda u staklenu kuglu šta je i kako sa mojim osećanjima...
    tako da očekujem da nakon izvesnog vremena ima jasnu predstavu gde nije poželjno čačkati mečku...a kada izostane element shvaćenosti...

    Tu kad puknem, pukla sam...
    I plačem..o da plačem naravno..
    ali ne u smislu drame, vriske i cike, prebacivanja i glume žrtve,
    već jednostavno pričam ravnim tonom, ali suze teku..
    niti mogu niti pokušavam da ih zaustavim...
    produkt su mog bola i emotivnog pražnjenja...

    A On?
    Neka živi sa posledicama svojih postupaka..ne pokušavam da se okrenem i sakrijem u neki ćošak, jer ga tako u najmanju ruku štitim od toga da vidi šta meni radi kada postupa tako kako postupa!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #17

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Zbog muškaraca sam plakala nekoliko puta do sada. Ja sam tako nekako skrojena, slaba, sentimentalna, bla, bla... Jednom je to bilo zato što sam ja strašno povredila jednog muškaraca koji me je voleo, pa sam valjda, negde svesna cinjenice da cu takvog muškaraca retko naci, plakala dugo u mraku i tišini svoje sobe. Bila sam u pravu, više ga nikada nisam našla... Moje drugo plakanje zbog muškarca bilo je kada me je jedan drugi muškarac ostavio posle cetvorogodišnje veze, bez objašnjenja, bez prostora za reakciju, bez icega. To je uradio preko telefona, tako da mi nije pružio tu privilegiju ni u oci da mu pogledam. Tada, ne samo da sam plakala, vec sam neko vreme ostala potpuno paralisana, bez želje za životom, bez snage, ideje...

  3. #18

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat SansRomantic kaže:
    obično je tu u pitanju manji broj konstantno ponavljanih sitnica...
    onda me uhvati neki čudan bes i rezignacija kako drago biće ne može konačno da utuvi u svoju pametnu glavicu da me baš, baš ta stvar gađa tamo gde sam najtanja i prestane da je radi????
    Skroz te kapiram
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Zbog muskaraca sam do sada plakala mnogo puta, obicno uvek kada raskinemo placem nekih mesec dana i onda me prodje...sada sam srecno zaljubljena pa nepamtim kada sam zadnju put plakala zbog nekog muskarca !

  5. #20

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Kad sam bila u teen age danima, trebalo mi je malo da zaplacem! Sa 17 sam more suza prolila za jednim plavim deckom, tad sam najvise plakala, pogotovo kad sam sama, a tad sam samocu i trazila!!!

    Sad mi treba jako puno da zaplacem, valjda sam onda potrosila sve suze i desava mi se da pre krene suza kad me razljuti, nego kad me povredi, mada me retko povredi u toj meri, da treba da placem, a pogotovo ne pred njim!!!

    Mislim da nije sramota zaplakati ali nikad ne podrzavam, tzv. hvatanje na suze! Nema te sile da bih zaplakala samo da nesto postignem, mozda je sujeta u pitanju, mozda tip licnosti, ali ne bih da odem u off topic, tako da sustina je da zaplacem kad mi je tesko zbog necega i kad mi je potrebna njegova blizina, zagrljaj, paznja, da znam da je tu kad mi najvise treba!!! Tad nije tesko da pustim i suzu!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #21

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Povrede me sitnice, nekad i placem, ali uvek kad sam sama...
    Mada uvek kazem sta me je povredilo, ako mu je stalo nece to ponoviti.

  7. #22

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Pa placem,osetljiva sam,Rak sam bwe valjda to sve govori

    Ali nikada nisam manipulisala suzama jer je to i vise nego nisko,iskreno volela bih da ne placem toliko cesto
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #23

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    emotivna sam,ali retko placem,ne znam zasto.neko vreme sam jako tuzna,ponekad krene neka suza i to je sve,ne treba mi puno vremena da se 'oporavim'.uglavnom placem kad su u pitanju rastanci poput ovog koji sledi-zavrsavam osmi razred.
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  9. #24

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Da, placem...ali samo zbog vaznih osoba u mom zivotu...ne za sitnice..
    Ono sto me najvise povredi od strane nekog je laz.... Puno polazem na poverenje i istinu...ipak su to jedne od osnova ljubavi....Jednom kad me neko povredi na aj nacin....jako tesko oprastam...
    jellena

  10. #25

  11. #26

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Niti sam plakala niti cu plakati nikad,u stvari,nikad ne placem nizasta
    No me toques

  12. #27

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Zaplakala sam jednom i obećala sebi da više nikada neću plakati zbog nekog muškarca, a posebno pred njim.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  13. #28

    10 Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Evo placem bas sad zbog necije tvrdoglavosti i zbog toga sto neki ne umeju da pogaze svoju rec,cak i kad znaju da nisu u pravu,da grese,cak i kad znaju da im ta greska ne donisi nista dobro,da samo gube...
    Placem jer kad ne bih plakala umrla bih i opet cu plakati jer se ne znam drukcije nositi sa tugom...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #29

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Ne placem zbog njih vec zbog sebe i svoje nemoci da se oduprem od njihovog povredjivanja...
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #30

    Odgovor: Da li placete zbog muskarca?

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Da li placete kada vas povrede ili hrabro podnosite?
    Koliko je potrebno da vas povredi muskarac da biste zaplakali zbog njega? Da li vas povredjuju sitnice ili "puknete" tek na krupnim stvarima?
    rekla sam sebi da nikada necu plakati zbog dechka ali kad sam ga upoznala pre godinu dana (nazalost) saznala sam sta znachi ustvari "plakati zbog mushkarca"!!!!!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta je bolje od muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 30.08.2015, 13:23
  2. Kolika je idealna tezina muskarca?
    Autor biterlemon u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 20:08
  3. Kako zena moze da upropasti muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 29.10.2010, 00:19
  4. Strahovi savremenog muskarca
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 16:32
  5. DILEMA za muskarca: od dva zla izaberite...
    Autor Neron u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 10:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •