Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Meni je ljubav motor, snaga, zbog nje i za nju živim, samo i jedino tako. Sa svakim daškom ljubavi koji me dotakne, ja porastem najveća i postanem najsnažnija i niko mi ništa ne može. I hvala svim onim koji me vole i koji su me inspirisali da ja njih volim, nema ništa bolje od toga.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  2. #32

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Ljubav nije reč, ona je život sam.
    Ali protiv sam nemuštih, zavezanih, u ćutnju ukaišenih ljubavi. Nema lepšeg života od onog u kojem se otkrije velelepna suština ljubavi, pa kad može o njoj i da se vrisne, šapuće, razgovara, peva...
    Nešto kao 2 u 1, ljubav + reči, ne bih ja to razdvajala...
    Vrag odneo šnalu...

  3. #33

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Naravno da je vise od reci.
    Setite se samo kome sve ste rekli da ga volite, da zelite s njim deliti ljubav, da je ljubav vaseg zivota i kako ste se pri tome osecali. Kao da govorite najobicniju stvar kome je mozete bilo kome kazati ili romanticno, nezno...posebno...
    A nekad i nisu potrebne reci da kazete nekome da ga volite...


  4. #34

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    O ljubavi koje vise nema

    Uzeo sam tamburu krenuvsi na put po ravnici krasnoj.Ugledao sam cvet mali cvet tu kraj jednog salasa uvio se nije izgledao kao ostali cvetovi,Pomislim boze muci ga kao i mene kraj.Ne nemoj padati prema zemlji na dole,evo ubracu te staviti pored srca pravi mu drustvo jer ni njega nema ko da voli.Posli smo do Anicine kucice,dugo sa stajao pred njenim sorom gledajuci u njenu kucu.Suza je pala pogledam gore ka nebu i kisa pocese kao i moja suza kap po kap da pada.Priblizim se njenom domu mislim o da li ce makar pogledati prema prozoru.Nema je uzalud je srce ranjeno doziva.Okrenuo sam se kad na kapiji izadje njena baka rece:stani mladicu trazis Anicu?Rekoh joj potvrdno.Baka brzo zatvori kapiju i ostavi mi pismo.I pomislim mora da je od nje sta je ludica sad smislila.Otvaram ga i pazljivo citam srce mi je stalo na trenutak:cekala sam te docices mi nisi,ostavljam ti ovo pismo neka ti ostane da se setis da je neko umro zbog tebe.Volim te deckicu moj.Tvoja Anica.Vratih pismo u koverat sav u soku.Kisa pocese jace padati ,a i moje suze slivale su se niz kosulju kao prosuto belo vino.Izlazim iz njenog sokaka i da li cu se vise vratiti ovde ne nikako to bi bilo suvise za mene.O Anice zasto pitam se i danas,svaka kap kise podseti me na tebe.Svaka ruza i lala na tebe me seca.Boli me srce nije se oporavilo od tada i nece.Ali onaj cvet sto ubrah vratio sam ga u zivot i taj cvetak si ti Anice moja Anice.Razmisljam tako koliko takvih cvetova ima i svaki taj cvet je neka Anica ili bilo koja druga necija sto mu je zivot znacila,a ti si meni i vise od toga Anice ljubavi.

    Becar
    s malim osvrtom na Becarov uvodni post.....
    nemo neko da se smeJo.....
    tuga brate.....
    Aniceeeeeeeeeee.....



  5. #35

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Mene ljubav odrzava u zivotu,sve ostalo je praznina..
    ceo svet bi bio drugaciji da se vise misli o ljubavi nego o parama..
    ljubav stvara nov zivot...nadam se da ima jos neko ko misli isto

  6. #36

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    Kada u svojim ocima budem videla njega,kada u njegovim ocima budem videla
    sebe,kada zatvorenih ociju vidim svaku njegovu crtu lica i tela...kada miris njegove
    koze oboji dan i zamirise u noci...Tada ce to biti ljubav...

  7. #37

    Odgovor: Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?

    нема дефиниције љубави... или је има и са и са или је нема

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Nedostaje li vam nesto?
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 01.04.2015, 10:40
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 17:28
  3. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •