Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe) - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 188 od ukupno 188
  1. #181

    Odgovor: stereotipi o pit bulu

    da lichi na svinju
    & underpaid......

  2. #182

    Odgovor: stereotipi o pit bulu

    Ja sam čuo za dobermana da kolje gazdu kad umire
    Da mu se vilica *koči za to mislim da je istina (imao sam pitove otojč)
    Za kosku u lobanji nisam čuo

  3. #183
    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    ...da čim vidi drugog psa - napada,
    haha,e ovo je glupost...

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam čuo za dobermana da kolje gazdu kad umire
    Da mu se vilica *koči za to mislim da je istina (imao sam pitove otojč)
    Za kosku u lobanji nisam čuo
    ni1 psu se ne koci vilica,to je dokazano. zar vam nije lakse da googlate malo i vidite sami. cudovista ne postoje. to je samo plod ljudske maste (ili rada). najvise napada na ljude ima vucjak. ja sam imao vucjaka i bio je agresivan. pit je mala maza prema ljudima ali zna biti agresivan prema zivotinjama sto opet ne mora biti slucaj...
    Poruku je izmenio Bombica, 20.06.2010 u 20:25 Razlog: uzastopne

  4. #184

    Odgovor: stereotipi o pit bulu

    Citat xLordxBoris kaže: Pogledaj poruku
    cudovista ne postoje. to je samo plod ljudske maste (ili rada)
    Slazem se da cudovista ne postoje i da je pitanje odgoja psa od strane vlasnika. Covek je krvolocan a ne pas (bilo koji), i covek je taj koji ce od svog psa da napravi agresivno cudoviste. Svaki pas moze da bude krvolocan, cak i onaj najmanji... opet navodim - nije pas, vec covek koji ga odgaja!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #185

    Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe)

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Imam Pitbula zenku i dva puta je bila u borbi,posle svake borbe je bila sve ludja i aktivnija,ako je nesto stvoreno za borbu i treba da ide u borbu..
    Vidi .. kao i ljudi, zivotinje brzo dobiju instikt da se brane.. a bogami i napadaju!!! sve sto je pas naucio, naucio je od gazde ili dresera, ulivaca znanja i osecaja! pa sinak ovako.. tu zivotinju cuvas zbog svojih frustracuija jer si slabic.. zasto ti ne odes da se boris sa street fajterima??? PIT BULL je zivotinja sa dusom, a bezdusni ljudi ih cuvaju za borbe! ja licno sam video nemoc pita prema rootu, ako si zeleo da to cujes?? nisu pitovi toliko jaki.. elem, sta sam hteo reci .. potrazi pomoc lekara i sve ce biti ok!
    PS: ovo nije vredjanje, vec usmeravanje na prav put.


    Imao sam dobermanku.. poznavao ljude koji su cuvali tu rasu.. niko nije nastradao, na zalost znam koliko je pasa nastradalo zbog vlasnika, ili od vlasnika!!! tako da je ova tema po meni mit.. koji se treba potvrditi
    Poruku je izmenio Mish, 20.06.2010 u 17:43 Razlog: spojene uzastopne poruke

  6. #186
    Pitovi su super ali pogledaj kangale koji sluze da ukrote velike macke brate ludilo od psa

    brate jesi ti nekada gledao kangala kako se bori posto pricas o borbama, kangala koriste da ukrote velike macke, takodje pas koji kada davi mrda repom, i mogu da se slozim sa tobom da recimo i pitovi kangali mnogo vole decu i sve zavisi naravno kako vaspitavas kuce takav ce da bude. Ali veruj mi ja jedino za kangala mogu da kazem da je pas masina veoma jak i veoma okretan za svoju velicinu znaci nebi verovao kada bi video. veliki pozdrav
    Poruku je izmenio Cecara, 05.08.2014 u 17:49

  7. #187

    Odgovor: Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe)

    Ime: 11350465_10204467155700285_164317557729840839_n.jpg Pregleda: 255 Veličina: 39.0 KB
    Пас ће те увек разумети

  8. #188

    Odgovor: Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe)

    Meni je to odvratno,kao u nekadasnjim arenama sa gladijatorima,samo su psi zamenili ljude..i nije mi jasno kakvi stereotipi su u pitanju..

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Izložbe pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 19:59
  2. Svetski dan borbe protiv side
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.12.2008, 18:20
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.06.2008, 04:16
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •