Da li vas je ikada ujela neka životinja?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 116
  1. #1

    Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Imala sam kornjaču koja je kasapila prste. Kakvi su to čudni zubići a boliiiiiiii, sve seva. Jednom me ujeo labud. Ako ne računam to što su me par puta napale kokoške kao malu, jer sam im uzimala jaja dok su one još ležale na njima i to što su me jednom ose tako dobro iznabadale dok sam jela breskvu, i to 2 uboda u usne, pa sam bila kao bantu crnac cele nedelje, i nisam nešto specijalno nastradala.

    Svakom psu smem da priđem, i pomazim ga, poigram se, i nikada nisam imala problem sa psima.

    Kada sam bila u Africi, u prihvatilištu za mace siročiće, ujeo me je lavić, ali za cipelu, tako da nije bilo neke drame, iako su tamo i životinje zaražene sidom. Sa domaćim mačkama nisam imala okršaje, po neka ogrebotina i to je to.

    Da li vas je nekada gricnula životinja, i koja?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Pa pored toga shto me moje rodjeno kuche ujeda relativno redovno.. imadoh proshle godine jedan okrshaj sa kerushicom velichine chivave. Izadje iz zzbunja i dok sam se sagnuo da je pomazim ona cap za list. Nije probushila pantalone ali nogu jeste. Reflex korak nazad .. shut u predeo stomaka .. kuche leti metar dva.. meni zao jedno vreme i takoo... vverovatno je tu negde u zzbunjetu imala kuchice.. Ujedale su me u glavnom pchele i pauci kad sam bio klinac ..bezopasne beloushke i gushteri koje sam jurio.. shtipali me rechni rakovi ..przzile meduze.. ali nishta egzotichnije od toga. Danas me u glavnom ujedaju raznorazne kokoshke i kuchke, al ove dvonozzne
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 16.04.2006 u 17:30

  3. #3

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Paaa...ja imam jedno neprijatno iskustvo iz rane mladosti.
    Naime, kada sam imao tri-cetiri godine, kod bake na selu sam strasno volio da mokrim po kokoskama u kokosinjcu. Lijepo pridjem ogradi i lagano.
    Dan za danom sam se tako zabavljao, ali jedan dan nisam primjetio da me je pijetao (koji je takodje bio u kokosinjcu) pomno pratio i posmatrao sta radim. Tek kada se priblizio na nekih metar - metar i po, ja ga skontam, ali kasno. Frajer je skocio i ugrizao me za...
    Srecom, nista se nije desilo, sve je ostalo na svom mjestu, ali je pijetao isti dan zavrsio u supi. Sjecam se da mi ga je bilo zao. Kakav je to kavaljer bio.

  4. #4

    11 Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    mene su prije dvije godine izujedala dva psa - lutalice, usred noci, dok sam vozila bajs, sve po nogama. premrla sam od straha, a one silne tetanuse sto sam dobila, necu ni da spominjem. nije ni to toliko strasno, nego sada svaki put cvikam od pasa na ulici.
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Jeste Ono nervozno kučište mog druga
    Vracala se ja sa caletom iz NS-a i kazem mu da svratimo do tog mog druga jer sam mu ostavila da mi nesto snimi, pa taman da pokupim usput... dolazimo cale i ja do kapije na kojoj stoji natpis "Cuvaj se psa"... pre je imao erdel terijera (thanx to squaw sto mi pomogla da se setim ), a sad nekog avlijanera zeMskog roda koji je sve samo ne opasan Kazem ja caletu: "A gle sad zver" i ulazim u dvoriste kao i milion puta do tad, jer kuce je smesno do bola i samo trazi sa nekim da se igra... Dakle, ulazimo i mala pocinje da laje kao sumanuta Ja nista, prolazim i ne obracam paznju... i onda samo osetim kako me bloody dog ujede za petu a onda malo dalje vidim mawecke potomke male agresivke i sve mi bude jasno Sva sreca, bila zima pa sam imala neke jebitacno debele cipele, inace bi bila zurka Ovako sam prosla sa malo jacom "ogrebotinom" na peti i dve rupice na cipeli


    Ujeo me i strsljen kod bake na selu... To iskustvo nije bilo ni malo prijatno Imala sam jednu ping-pong lopticu na nadlaktici
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Jendom me ugrizlo kuce od komsije. Nikada ni prema kome nije pokazivalo agresivnost, bio maza nevidjena. Vise licio na macku nego na kuce. A ja sam ga redovno vucao sa sobom gdje god bi isao. I tako uobicajeno dodjem ja kod njih da pokupim kuce pa u jurnjavu. Okrenuo sam se samo na sekund da ne gledam prema njemu i on lap za butku Znam samo da sam u ruci imao neki stap i da sam ga odvalio po rebrima kad sam ga vidio kako mi visi na nozi. Nije bio otvoreni ujed (sreca jos su mi samo inekcije trebale ) al mi je zato noga bila totalno plava. Posle sam ga drzao na odostojanju ali nikada vise nije pokusao ni da me napadne niti je rezao kad bi ja dolazio.

    E onda jednom ja kod tetke na selu. Jest da nije me ujeo al me napicio neki blesavi ovan. Bio neki naduvanko i volio da se pravi vazan. Sve je zivo juri po avliji, pocev od kokosaka do ljudi. I tako jedanom ja u neznanju se najdem u njegovoj blizini i on kreten pravac na mene.
    E onda u tom istom dvoristu me najuri neka kokoska. Imala je pilice pa se uplasila strendzera. Al tu sam ja kriv bio jer od kako sam ih ugledao jurio sam za njima. I tako koki dosadilo i op, copne me za ruku
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Citat SQUAW kaže:
    Svakom psu smem da priđem, i pomazim ga, poigram se, i nikada nisam imala problem sa psima.
    Takođe.

    Ako izuzmem kojekakve bubetine, ostaje jedino rak na moru i ždrebe u zoo vrtu. Ja htedoh da mu dam jabuku, a ono mene gric za ruku. E onda je dobio jabuku u glavu. Baš me je dobro istraumiralo, a posle mi ga je bilo žao, pa je dobio lepo drugu jabuku.

    E da, zamalo da me ujede gusan za dupe, ali sam bio brži. Pobegao sam mu ko zec.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    jao greco..ista sudbina!

    mislim, nisam ja šiškiriškila po kokama i kokošinjcu, ali kod dede u selu je bio taj petao koji me nikako nije voleo...ko zna zašto (nisam ni je volela njega)

    i tako, jednog lepog letnjeg dana,ja se igram u vrtu i one se smrad prikrade i kljucne me za koleno.
    imam i dan danas ožiljak od tog kretena pilećeg!

    možda zato od sveg mesa samo piletinu i jedem
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Ja imam uzasno traumaticno iskustvo sa psima.
    Pre tacno 6 godina me je izujedao na pravdi boga komsijski Edrel Terijer (mrzim tu rasu,zaista nije za drzanje ... preterano agresivni)!I dan danas imam tragove celjusti po nadlaktici,kao i na levoj saci..uzas!
    Izujedale su me ose,to mi mama rekla,kad sam bila mala,posto sam jela sladoled i onda sa batom u grmlje da beremo bobice....kad ono,nabrasmo otekline oko usta

  10. #10

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Da li vas je nekada gricnula životinja, i koja?
    Mene je gricnuo mo j ljubimac
    A kad se zapitamo ko je bio kriv?Odgovor je lak Ja!
    Bilo je to jednog jesenjeg dana kada su deca prebacila loptu u nase dvoriste.Posto je lud za loptama i nema mira dok je ne probusi, ja se sagla i uzela je a on ni pet ni sest skocio i capio za ruku(hteo je loptu) Nije bilo strasno posto me je kosulja zastitila.Nisam ga osudjivala ni grdila posto sam je napravila gresku(nije se vise ponovilo)
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  11. #11

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    ujeda me redovno moj papagaj!!!!!!
    nikad me u zivotu nishta drugo nije ujelo..komarce ne rachunam
    ali ovaj blesan ne propushta ni jednu priliku da me capi!!!
    a ja ga hranim,chistim,nosam tamo-vamo
    pevam mu,pricham mu...
    a on mi tako vraca
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #12

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Gricnuo me je moj macak dok jos nismo bili u dobrim odnosima. Posle smo se pomirili, ali on na zalost vise nije samnom...
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    NIje me nikad ujela životinja, ali me je par puta ogrebala mačka i poprskao slon

  14. #14

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Poni konj,pas,prase,kamila,pustinjski guster,raza,stuka,....
    ali sam dovoljno brz da nemam velike oziljke.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  15. #15

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Macka jer sam pametna dala joj da mi polize ruke na kojima bilo mlevenog mesa,
    pas jer sam ga cackala dok je jeo...,
    terpan dok sam htela da mu izvadim udicu,
    buva

    To je valjda to.

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  2. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  3. Žena ujela policajca
    Autor tetkaD u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.07.2010, 23:31
  4. Homoseksualizam kod životinja
    Autor memento u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.09.2009, 16:25
  5. Ljubitelj životinja ili...
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 14:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •