Svi ljubimci koje ste imali.... - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46
  1. #31

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    pse,pse i pse raznih rasa sarplaninaca,nemackih lovnih terijera,pit bula,irskog setara,argentinsku dogu,mesance i seoske cukele

  2. #32

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Uvek sam imala nekog ljubimca (ili vise njih odjednom)

    Kao mala sam imala tigrice (same ili par), onda sam jednom dovukla mace kuci (bilo je oko mesec dana kod mene, pa ga udomili), imala i nimfu Neshu (bila je jako divlja ali je obozavala da peva dok ja sviram), imala goluba Djoleta (nasla ga kod Sinagoge...nije znao ni da leti ni da jede..pa ga ja hranila )
    Imala sam i terijera (2 nedelje...nije mogao da se navikne u stanu), zatim zeku, 'tiranosaurus' kornjace (eno ih u Dunavskom parku), akvarijum s' ribicama (doziveo je pomor ), rusku plavu macu (morala da je vratim jer sam dobila alergiju)..

    sada imam samo aricu Saru

    ...a velika mi zelja da imam veverice
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #33

    07 Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Pih sta sve ne,lisicu,gavrana,svraku,jeza,ribice,a sada oko 25 macaka i 5 pasa

  4. #34

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Od pre neki dan ja više nemam ljubimca...izgubila sam moju cicu Miju
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #35

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Prvi ljubimac mi je bio macka, zvao se Djole i moji su ga nabavili kad sam imala oko 2 god a ziveo je do moje osme godine Posle te ni jedna macka mi nije zivela toliko dugo Djole je bio najdeblji i najlenji macak u komsiluku I nije voleo miseve (da ne kazem da ih se plasio )
    Zatim smo imali psa, Bubija, bio je mesanac ali jakooo lep Nasli smo ga bacenog u jednoj reci kad je bio mali bebac i usvojili ga Na zalost nije voleo da se veze, pa je tako jednom pobegao od kuce i vise se nije vratio To je ujedno i jedini pas kojeg sam imala.
    Posle toga imala sam bas dosta macaka. Dva Toma, Belca, Crnog, Mazu (njih troje sam imala istovremeno ) i sad zadnji Mica (cije ime razmisljam da promenim jer je zensko ) moguce da cu ga nazvati Fica

    Toliko.
    Everybody Wants to be a Cat

  6. #36

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Mnogo ih je bilo, od ranog detinjstva do dana danasnjeg.
    Ukratko nabrojacu one koji su u nasoj kuci bili mazeni, pazeni i voljeni:

    - psi (od avlijanera do prvoklasnih): vucjak, sarplaninac, DODZ, tibetski terijer, bolonjezer;

    - macke;

    - papagaji;

    - hrcak;

    - zec;

    - veverica;

    - vrabac (necete verovati, pripitomljen)

    - kornjaca

    Trenutno imam muzjaka i zenku bigla, dve macke i papagaja
    neunistiva zlojebaba!

  7. #37

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Imala sam ženku šarplaninca, poživela je 14 godina i bila do kraja odani čuvar..posle toga je nastupila pauza par godina i sada opet imam ženkicu iste rase koja trenutno ima 5 meseci..

    sve u svemu, ne odustajem od šarplaninaca..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #38

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Prva zivuljka koju sam cuvao je bio papagaj Nimfa zatim pas rasa Terijer onda je tu bilo par zeceva i morskih prasica da bi na red dosao jos jedan papagaj Tigrica a nakon toga jos jedan pas rasa nepoznata i evo sada cuvam tigricu.

  9. #39

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    a ja imam 10 zeceva ,1 macku , i dvije male klornjacice ali neznem kako da ih hranim

  10. #40

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Za studentskih dana živeo sam sa živuljkama koje nisu bile moje, ali su postale moji ljubimci. Jedan hrčak, nazvao sam ga Bocko (dok jednog dana nisam ujutru zatekao Bocka sa devet malih hrčkova koji su mu se penjali po glavi i maltretirali na razne, dečje, načine, te sam shvatio da je Bocko zapravo Bocka) i zamorac (kome nikad nisam nadenuo ime poučen prethodnim iskustvom), trpeli su sva moja ludovanja i glasne, dosadne solilokvijume. A za vreme ratnih godina, jedne noći dok sam ležao na mrtvoj straži piljeći u neprozirni mrak i nepregledan gustiš izdžikljalih kukuruza, došao je i legao pored mene, bez glasa i ma kakve najave, mali pas, čini mi se da pripada nekoj rasi ovčara. Bio je crn, sa potpuno crnom glavicom, belim ramenima i grudima i belim šapicama. Ćutali smo jedan pored drugog svu noć i od tog časa više se nismo odvajali. Povremeno je imao epizode višednevnih šunganja po napuštenim i razrušenim selima, a njegova iznebušna vraćanja uvek su bila propraćena našom radosnom igrom i "rvanjem". Hrabro i ljubomorno stvorenje. Znao je da napadne bez ustezanja najveće primerke među svojom braćom, samo ako bi nekog od njih pomazio. Nisam mogao da ga ostavim, te sam ga odneo kući, roditeljima. Deset godina po povratku sa ratišta zapisao sam: "Prošlo je skoro deset godina. U napuštenom selu za ratnih godina, pronašao sam prijatelja drugog obličja i jezika. U mnogo čemu ličili smo jedan na drugoga. Pas Lunja, kako sam ga prozvao, danas je uginuo. Više od godinu dana nisam ga video, jer je moj život uleteo u kovitlac očinstva i bavljenja lekarskim pozivom. Žao mi je što ga nisam svojim rukama ukopao."
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

  11. #41

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Kao mala sam obozavala zivotinje. Imala sam macu, kucu - pekinezera, mama mi nije dala da imama veceg dzukca... dovlacila sam non stop neke kucice, macice, pticice. imala sam zeca, hrcka, morsko prase, kornjace, ribice, papagaja, jedno vreme sam drzala manice u akvarijumu ali su brzo uginuli...jbg nisu navikli na cistu vodu. Uvek sam zelela da imam zmiju ili pauka. Moja deca su jos mala i imaju problem sa alergijama tako da im ne smem jos uvek nabaviti neku zivotinjicu, ali cim jos malo porastu dobice sta god budu zeleli..makar to bila zmija ili pauk
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  12. #42

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Eh te zivotinjice. Prosto ih obozavam. Kao mala sam imala zelju da imam svasta nesto ali mama nije dozvoljavala. A tata, on je uzgajao golubove i neke krznene zivuljke za duge i kratke kapute zvane nutrije, koje je moja mama uzgred nazivala pacovima.
    Igrala sam se s misevima, sila im odela i oblacila ih, jadni nisu mogli da hodaju, klala sam macku velikim kuhinjskim nozem jer sam mislila da se sve zivotinje mogu peci na raznju...sreca moja pa niko nije hteo da mi je ispece. (danas bi bila kinez iz japana)
    A sada imam jednu veliku dzukelu po imenu Ice koji pojede sve sto mu se nadje pod njuskom, ukljucujuci: cipele, igracke, kablove...koji se gura sa mnom kad se kupam da mu napravim mesta jer uskace istog momenta gde god vidi vodu, sa mojim sinom trenira catch i ganja mog malog belog zeku po dvoristu koji se zove Star.
    Usput imam i kornjacu koja se zove Nindza i jede jednom mesecno (takav joj metabolizam izgleda) uglavnom nije skupa za odrzavanje
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  13. #43

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Kada sam bila jako mala moji su imali šarplaninca koga sam se strašno plašila Posle sam imala dve tigrice, pa veliku kopnenu kornjaču, pa malene vodene kornjače, zeca i naravno ribice

    Sada kada živim u svom stanu, odlučila sam da kupim psa, malenog nemačkog špica
    P. S. I volela bih da imam papagaja (White Cockatoo)
    Poruku je izmenio xella, 13.11.2011 u 11:52

  14. #44

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Citat xella kaže: Pogledaj poruku
    Sada kada živim u svom stanu, odlučila sam da kupim psa, malenog nemačkog špica
    Budi spremna na linjanje u neverovatnim kolicinama

    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #45

    Odgovor: Svi ljubimci koje ste imali....

    Dobro je onda da sam odustala od samojeda
    Špic je bar manji, valjda ću njegovo linjanje lakše podneti


Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kad ljubimci zavire u vaš tanjir
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.09.2015, 12:57
  2. Da li ste već imali sexualno iskustvo?
    Autor Lady S u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 14:48
  3. Transport, odmori i kućni ljubimci
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:59
  4. Egzotični kućni ljubimci
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 00:59
  5. Deca i kućni ljubimci
    Autor Lady S u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 22:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •