Na kakav sex ne biste nikad pristali? - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 110
  1. #31

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    ne pristajem na sve ono što je neprirodno...

  2. #32

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Не бих никада пристао када би изразила жељу да са нама у кревету буде још један мушкарац, или више њих. То ми је одвратно и мислим да када би то изјавила, да не бисмо виже били заједно.

    За девојку бих можда и пристао, мада нисам љубитељ оргија.
    Лепа Војводина - лепа и Србија !!

  3. #33

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    ...na onaj koji mi ne odgovara...

    dI podrazumevam neodgovarjuću osobu...a ne određene radnje tokom seksualnog čina...

    sve ostalo dolazi u obzir...u pravo vreme, na pravom mestu, uz pravo raspoloženje...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #34

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Pored svih bolesnih varijanti koje ste uglasvnom vec naveli, nikada ne bih pristala na sex sa vise od jedne osobe, kao ni na analni sex. Znam da je to donekle normalno, i da ga mnoge devojke upraznjavaju (momke ovde iskljucujem, ko se pronadje ) ali ja apsolutno nemam zelju ni da probam, to me totalno odbija!!!
    Evo, promenila sam potpis

  5. #35

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Seks me ne ispunjava i zato ga ne upraznjavam.
    Smatram ga perverzijom, jer je posle toga uvek bljak!

    Moj izbor je vodjenje ljubavi, a u tome je dusevno spajanje bitnije od telesnog, mada samo telesno spajanje pruza u svemu tome vrhunac poverenja.

    I naravno u takvom odnosu nema nedozvoljenih stvari, a vodjenje ljubavi sama po sebi regulise pitanje onog sta se sme, a sta se ne sme...



    Ipak, da dopisem i ja nesto na spisak, nikada ne bi pristao na vodjenje ljubavi prve noci.
    Ipak mi se to desilo i bilo je woooowwww!

    Nikad ne bi pristao na....
    Pa se to desilo i bilo je wowwwwww!

    Nikad ne bi pristao na vodjenje ljubavi sa 2 partnerke...
    Jos mi se nije desilo...




    Sto se tice nekih perverzija, animal i slicne perverzije ne smatram seksom. TO su poremecaji, koje bi trebalo zakonom zabraniti. Animal je cak zlostavljanje zivotinja!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #36

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Pa dobro, moj seksualni život i nije neki kolaž od fantastičnih i raznovrsnih iskustava.

    Od prilike, pored tih radova, kao što su "tuširanje", sadizam, ponižavanje, još ne bih pristao na grupnjak u kome učestvuje još neki muškarac.

    Ostale stvari, koje se i inače shvataju kao društveno prihvatljive u heteroseksualnomn odnosu, i meni pričinjavaju zadovoljstvo.

  7. #37

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Sve sto je preko volje je nepotrebno. A niko nezna sta voli dok neproba,pa stoga jos traje istraga? Jeddna studia u Sjedinjenim Drzavama Od 3150 ispitanika. Po sexualnom pitanju Na kakav sex ne biste nikad pristali?
    71,2% u Podsvesti bar jednom su pozeleli da isprobaju,ili uzbudilo.
    Testirati samog sebe,iskreno i duboko zamisliti dali smo samog sebe
    uhvatili da smo nesto pozelili ili bili radoznali?Gde moral ne dozvoljava.

  8. #38

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    analni

    Ubica mekog srca.

  9. #39

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    kad bi mi neko predlozio da mi sisa nozne prste.. mani se covece, mozes tako gljivice da navuces
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #40

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Лако је вама да бирате, а шта ми сексуални адикт манијаци да радимо, ми тај луксуз себи не смемо да дозволимо!
    Ништа од прецизно већ наведених болештина наравно, само класичан мисионарац, оно ко у "Лепоти порока" кад Мима Караџић Мири Фурлан ставља мараму преко главе, е таки сам вам ја.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih pristala na svingeraj, golden shower i ostala sranja i na ono što smatram bolesnim seksualnim nagonom.
    Голден шаур!Значи рикно сам од смеха, ово нисам чуо још од средње школе, голден шаур

  11. #41

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Zmazani..

    Ma joj, što god ja sad rekla, s godinama se mijenjam pa neću navest ništa sada. Što mi sada izgleda malo vjerojatno za godinu dvije neću moći bez toga.

    Ali sve je moguće osim da se seksam s nekime dok smrdi
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #42

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Seks me ne ispunjava i zato ga ne upraznjavam.
    Smatram ga perverzijom, jer je posle toga uvek bljak!

    Moj izbor je vodjenje ljubavi, a u tome je dusevno spajanje bitnije od telesnog, mada samo telesno spajanje pruza u svemu tome vrhunac poverenja.
    Pa prvo to je dosadno,stalno voditi ljubav...
    Mislim za mene pojam ''voditi ljubav'' znaci uvek nezno,polako,duga predigra,duga penetracija i bla bla...
    Sex je nesto malo zustrije,strastvenije da ne kazem divlje i svakako da mozemo imati sex sa osobom koju volimo ali to je opet samo sex a ne vodjenje ljubavi...
    I ne kontam onda kako posle sexa moze nekome da bude bljak?(ne pricamo o pijanim fazama,ili za jednu noc vec o osobi do koje nam je stalo bilo da volim,zaljubljeni smo itd)
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #43

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Da li je samo sez ili vodjenje ljubavi apsolutno nije bitno.Samo da se ja ne nadjem u ulozi furundzije i sve je OK.Volim da zadovoljim i analno i oralno i vaginalno....................., a mogu i jos po nesto!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #44

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat Obrenovac kaže: Pogledaj poruku
    Da li je samo sez ili vodjenje ljubavi apsolutno nije bitno.Samo da se ja ne nadjem u ulozi furundzije i sve je OK.Volim da zadovoljim i analno i oralno i vaginalno....................., a mogu i jos po nesto!!!!!!!!!!!!!!!!
    A šta još nešto? Znaš sam da se očešljaš? Ja ne razumem, stvarno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #45

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Na animal i analni, to nikako - e da , kao i na one varijante sto je goldie vec spominjala.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste SMS-ovac?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2015, 19:56
  2. Sta ne biste nikad oprostili voljenoj osobi?
    Autor Rohalj Baze u forumu Ljubav
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 15.09.2015, 11:07
  3. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  4. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  5. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •