Nemoj piti kafu porašće ti rep!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Ja sam se mnogo kreveljila kad sam bila mala. Izvrtala oči i bekeljila se ( ) na razne načine, a mojima je bila glavna fora sećam se: Nemoj to raditi, ostaćeš takva!

    Koje su vam sve priče prodavali kad ste bili mali?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Nemoj da se mrshtish, ostache ti bore ( sa pet godina)

    Ako nastavish tako, bichesh mrshav ceo zzivot

    Secham se i nekih slovenachkih sokova iz kesice, za koje je keva tvrdila da chu obavezno da se neshto otrujem ako ih pijem...

    Nemoj da chachkash nos - napravichesh surlu... (ovdi i nije mnogo omanula)


    i bilo je josh kojeshta

  3. #3

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Moja iskusna baka je govorila da ne pijem kolu jer u nju sipaju drogu, nije bila daleko od istine

  4. #4

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Govorili su mi da ne pevam za stolom - dok ručamo - zato što će mi muž imati ženu... pozitivno ludu - još uvek

    Da se ne plazim i ne razvlačim usne - okrenuće sa naopačke - šta god im to značilo...

    Da ne bijem drugare jer će me pojesti babaroga

    Da, ako ne budem dobra da će da me bace u crkvenu portu sa trećeg sprata...

    Ma, znala sam da se šale
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam se mnogo kreveljila kad sam bila mala. Izvrtala oči i bekeljila se ( ) na razne načine, a mojima je bila glavna fora sećam se: Nemoj to raditi, ostaćeš takva!

    i meni su to isto govorili

    za neshto su mi govorili da ce mi narasti rep, ali ne znam za shta?
    moomoo meee jooouu

  6. #6

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    pa uglavnom to sa kafom, da tje mi porasti rep....

    ali ja zato odem kod komshinice, koju sam obozavala, pa sa njom pijem kafu. kutji sam ishla samo da jedem i prespavam poshto sam sa njenim sinom "ubijala" poker i tablitj.... to je trajalo do neke moje 5. godine....
    posle sam krenula u predshkolsko sa generacijom '81. ....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #7

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Ja ne pijem kafu ali moja sestra da i uvjek to su govorili a ja sam se na to smejala i nisam verovala ali mi je bila simpatino to sto su pricali moji roditelji.

  8. #8

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Da porste ti rep to su i meni govorili a ja sam onda namerno pio sto vise kafe ne bi li mi porastao rep ali nije naravno. Ali sam zato sada ovisan o kafi moralo je biti nekih posledica.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  9. #9

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Nikada necu zaboraviti kada mi je komsinica dala da popijem kafu bila mi je to prva kafa u zivotu a na to je moja baka rekla da ce mi narasti rep i ja sam citav dan plakala zbog toga a kafu nisam pravo ni popila mozda par gutljaja.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  10. #10

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    secam se da su mi govorili da ne klatim nogama ispod stola, jer time vabim djavola
    i dan danas, baka ume da mi kaze da olizem () tanjir, jer cu tako imati lepog muza
    i da ne grebem po serpi, jer ce padati kisa na dan kad se budem udavala.. ta idi begaj
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    и ја сам био инфициран том причом о репу који ће ми израсти, но, ипак су ми давали помало кафе- у тацну
    не читај док једеш- то је била главна фора, а ја сам стварно обожавао да уз клопу читам романе- лунов магнус стрип, златна серија, стрипотека, забавник- све сама едукативна издања (не сећам се шта ми је следило ако читам док једем...)

    старсица рече - secam se da su mi govorili da ne klatim nogama ispod stola, jer time vabim djavola - код мене је то клаћење ногама значило да ћу имати луду жену
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #12

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Ne sjedi na cosku stola jer ces ostat stara cura!
    (Shvatila sam to jako ozbiljno pa sam se cuvala i udala se prva )
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #13

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Kod mene je bilo...

    - Ne ostavljaj hleb da stoji naopako, bice svadje u kuci - ma nemoj mi reci
    - Ne sedi na na cosetu (ivici, whatever) stola, neces se udati - kada sam to cula, cose mi je postalo omiljeni deo stola
    - Ne gledaj se u ogledalo dok jedes imaces ludog muza - ma sta mi naprica baba, ljubim te ja
    - Ne pij kafu porasce ti rep - ......
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  14. #14

    Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    da ne grebem po serpi, jer ce padati kisa na dan kad se budem udavala
    Ovo im je bilo omiljeno...
    Ne ostavljaj hleb da stoji naopako, bice svadje u kuci
    Ovo su mi govorili ali ne da ne bi bilo svadje u kući nego kao nevalja ...I dan danas nikad ne ostavljam hleb naopako ...

  15. #15

    Odgovor: Nemoj piti kafu porašće ti rep!

    Svašta su mi govorili

    Da, ako ne budem dobra da će da me odnesu cigani.

    "Ne ostavljaj hleb da stoji naopako – ne valja!" I nije im bilo neko objašnjenje, ali to ni dan danas ne radim.

    Kuma je znala da mi kaže “Ostavi te štake, ne sluti!” kao i “Nemoj gurati prazna kolica, nećeš imati dece”

    Tati su stalno govorili da ne zviždi u kući jer će dozvati miševe. Kakve to veze ima sa miševima

    Umalo da zaboravim, isto moja draga kuma, govorila mi da se ne zavlačim po kanalima da ne dobijem vaške a duga kosa noćna mora za mamu
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi zabavni web-serijal: Biti ili Piti!
    Autor Biti ili Piti u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.05.2020, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •