Izložbe pasa
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 159

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Izložbe pasa


    Iako mnogi ljudi misle da psa sa pedigreom treba pokazivati na izložbama, ja svog psa nikada na izložbu nisam odvela. Iako ima odličan pedigre, (kada se rodio, otac mu je bio prvak rase, čak i na nekim međunarodnim izložbama) nije mi žao što nije tamo viđen. Mada su mi mnogi govorili da na osnovu tih ocena mogu silne pare da zgrnem, mene to nije interesovalo, iz razloga što psa sa pedigreom imam sasvim slučajno (i ne odvajam ih od mešanaca, štaviše, prema mešancima gajim specijalne simpatije), a i ne dopada mi se da moj član porodice paradira na taj način.

    Sa druge strane, jako mi je interesantno da gledam izložbe, jer se tu stvarno može videti svašta, a specijalno kad odeš u onaj deo za mlade pa se istopiš od miline, i svako bi kučence da pipneš i poneseš kući.

    Da li ste nekad bili na izložbama pasa, kao učesnik sa vašim psom ili ste pravili gužvu u publici kao ljubitelj ovih životinja? Kako ste se pripremali za izložbu? Da li je vaš ljubimac nešto osvojio?

    Ili, možda, imate informaciju gde se sledeća izložba održava, pa hoćete da nam javite?
    Poruku je izmenio SQUAW, 12.03.2007 u 11:31
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Slične teme

  1. Izložba Dalijevih grafika na Novosadskom sajmu
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2011, 01:40
  2. Bolesti pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 02.08.2010, 12:25
  3. Uspavljivanje pasa
    Autor nattydread u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.07.2009, 20:20
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.03.2008, 01:10
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2007, 20:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •