Izložbe pasa - Strana 4
Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 159
  1. #46

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    E pa vidimo se onda
    Pa mogli bi...

  2. #47

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Napuljski mastif

    Razred mladih zenke : Abba ( Fabio Parta Dell Negrisima X Bela) PRM
    Razred mladih, muzjaci: Ajaks ( Fabio Parta Dell Negrisima X Ajka) PRM



    Razred intermedia, muzjaci
    : Jael De Jucanebe- Argo CAC, R.CACIB


    Razred zrelih, muzjaci: Carlos Fine Del Mio Coure ( Democlle Delle Corenti X Atina) CAC, CACIB, BOB


    Cane Corso


    Razred mladih-zenke:
    AGATA DEL ROSSO MALPELO (Conan Dei Dauni i Gilda)




    RIOCA CUSTODI NOS (Tayson i Naomi Del Rosso Malpelo) - PRM


    TIMOINERE MARLOTA (Cesare i Barselona)- CAC, CACIB
    Otvoreni razred-zenke: SARA (Zar Del Rosso Malpelo i Circe) - CAC
    Razred stenadi-zenke: DEA SANGUE MAGNIFICA (Conan Dei Dauni i Marlota)
    Bebi razred-muzjaci: XEROX CUSTODI NOS (tyson i Karabah Nemora)
    Razred mladih-muzjaci: ASTOR (Dugandei Martinoti i Aja)
    intermedija razred-muzjaci:VIKTOR STRAJANO (Lotar Custodi Nos i Sara) R.CAC


    Bice jos rezultata
    kao prvo zelim sve da pozdravim na ovom forumu, na koji sam slucajno, podsredstvom googla naleteo.

    tekst sam citirao, jer je ova zenkica gde pise rioca custodi nos, zapravo reggina custodi nos, a inace je moja mezimica i ljubimica! i zasigurno je bila jedna od najlepsih zenkica na pomenutoj izlozbi!

    Sve vas jako, i srdacno pozdravljam u velikoj zelji da nastavimo druzenje jer sto se tic ove rase, mogu vam predstavljati rezultate, i nadam se biti od pomoci u buducnosti

    veliki pozdrav svima

  3. #48

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat rista77 kaže: Pogledaj poruku
    kao prvo zelim sve da pozdravim na ovom forumu, na koji sam slucajno, podsredstvom googla naleteo.
    Hvala na pozdravima i drago nam je što si izgooglao ovaj forum. Dobro nam došao

    tekst sam citirao, jer je ova zenkica gde pise rioca custodi nos, zapravo reggina custodi nos, a inace je moja mezimica i ljubimica! i zasigurno je bila jedna od najlepsih zenkica na pomenutoj izlozbi!
    Ja sam oduševljena sa Regginom, prelepa je

    Sve vas jako, i srdacno pozdravljam u velikoj zelji da nastavimo druzenje jer sto se tic ove rase, mogu vam predstavljati rezultate, i nadam se biti od pomoci u buducnosti

    veliki pozdrav svima
    Veliki pozdrav tebi, još jednom dobrodošao na Vojvodina cafe. Biće nam drago ako budeš postavljao rezultate, a naravno, možeš postaviti koju sliku i na Cane Corso
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #49

    Odgovor: Izložbe pasa

    Silvia hvala na lepim recima i toploj dobrodoslici, zaista mi je drago kada se nadjem medju ok ljudima

    Bice mi zaista drago da redovno ucestvujem na Vasem forumu, u ovom odeljku, i koliko toliko pomognem svojim izvestajima i naravno fotkama , pa i sa CACIBA u BGd-u, jer koliko sam video postar je danas doneo brojeve

    Jos jednom hvala, srdacan pozdrav, a na temu CC upravo se prebacujem da predstavim svoje miljenice

  5. #50

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat rista77 kaže: Pogledaj poruku
    Silvia hvala na lepim recima i toploj dobrodoslici, zaista mi je drago kada se nadjem medju ok ljudima

    Bice mi zaista drago da redovno ucestvujem na Vasem forumu, u ovom odeljku, i koliko toliko pomognem svojim izvestajima i naravno fotkama , pa i sa CACIBA u BGd-u, jer koliko sam video postar je danas doneo brojeve

    Jos jednom hvala, srdacan pozdrav, a na temu CC upravo se prebacujem da predstavim svoje miljenice
    Ozbiljno ti je doneo brojeve???? A meni jos nije nista stiglo...

  6. #51

    Odgovor: Izložbe pasa

    Meni je stigao broj...Mi smo 978

  7. #52

    Odgovor: Izložbe pasa

    I nama je stigao broj, mi smo 634
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #53

    Odgovor: Izložbe pasa

    A mi smo ranije 438, 440

    Pozdrav neuhvatljiva

  9. #54

    Odgovor: Izložbe pasa

    Ma mi dok smo se usaglasili ...Bitno je da imamo broj To je nas prvi broj...
    Ja ne znam kako vi...al ja jedva cekam...

  10. #55

    Odgovor: Izložbe pasa

    I ja jedva cekam.... A kad su vam stigli brojevi??

  11. #56

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    I ja jedva cekam.... A kad su vam stigli brojevi??
    Nama danas
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #57

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Nama danas
    E.. dobro je.. u ovu moju selendru sve stize zadnje... nadam se da ce i meni uskoro stici....

  13. #58

    Odgovor: Izložbe pasa

    E pa i nasa seka je dobila broj ona je 1001

  14. #59

  15. #60

    Odgovor: Izložbe pasa

    Jbt.... meni nista jos nije stiglo..... Moram sutra da zovem savez.... posto u Sefkerinu posta ne radi vikendom...

Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izložba Dalijevih grafika na Novosadskom sajmu
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2011, 01:40
  2. Bolesti pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 02.08.2010, 12:25
  3. Uspavljivanje pasa
    Autor nattydread u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.07.2009, 20:20
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.03.2008, 01:10
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2007, 20:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •