Za ljubitelje strategija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    14 Za ljubitelje strategija

    Koje su vam omiljene? Da li više volite RTS (Real time strategy) ili TBS (turn based strategy)?

    Jedna koja će zauvek ostati u sećanju je Warcraft 2. Fenomenalna igra. Pošto se pojavila na samom početku RTS-a (pre nje sam igrao samo Dune i C&C), nije joj bilo previše konkurencije, ali je mnogima postavila domaći zadatak.

    Od novijih sam voleo sve Age of nastavke. Age of Empires 3 me je ostavila bez daha lepotom.

    Najnoviji C&C još nisam igrao.

    Bilo je tu još par manje bitnih tipa American Conquest, KKND, Rise of Nations...

    Naravno, nikako ne smem da prekočim Heroje (ponosni sam vlasnik svih 5 delova i svih ekspanzija), samo je problem što neki Heroje ne smatraju strategijom, već RPG-om. Za mene je to strategija.
    Poruku je izmenio neobarocco, 07.11.2009 u 16:19 Razlog: neadekvatan smajli u naslovu teme
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Huh... Nisam bash neshto posebno zagrejan za strategije, ali se uvek sa radoscu setim C&C Generals i C&C Zero Hours. To su igre koje bih (uz josh neke, naravno) poneo na pusto ostrvo. I, naravno nalazice se u mojoj kolekciji dokle god mogu da dovatim tastaturu i misha.

  3. #3

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Potezne bez konkurencije. Sednem, zapalim cigar, smislim potez, odigram i gledam ga kako se pati. Cist merak
    Bogu hvala sto sam Lala

  4. #4

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Koje su vam omiljene? Da li više volite RTS (Real time strategy) ili TBS (turn based strategy)?

    Jedna koja će zauvek ostati u sećanju je Warcraft 2. Fenomenalna igra. Pošto se pojavila na samom početku RTS-a (pre nje sam igrao samo Dune i C&C), nije joj bilo previše konkurencije, ali je mnogima postavila domaći zadatak.

    Od novijih sam voleo sve Age of nastavke. Age of Empires 3 me je ostavila bez daha lepotom.

    Najnoviji C&C još nisam igrao.

    Bilo je tu još par manje bitnih tipa American Conquest, KKND, Rise of Nations...

    Naravno, nikako ne smem da prekočim Heroje (ponosni sam vlasnik svih 5 delova i svih ekspanzija), samo je problem što neki Heroje ne smatraju strategijom, već RPG-om. Za mene je to strategija.
    Da li si cuo za WOG Wake of Gods, to je najbolja expanzija(ako se tako moze nazvati) za Heroje.
    Bogu hvala sto sam Lala

  5. #5

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Jos davne 90-te kad sam dobio svoj prvi commodore trazio sam igre koje imaju u svom imenu Napoleon ili strategy games. Ni sad nije nista drugacije uglavnom igram strategije (mada ni ostali zanrovi nisu zapostavljeni), jedino sto refleksi nisu ko pre, pa ispada da su potezne strategije ono pravo. Steta sto vise ne pusim jer pravi je merak bio sesti, zapaliti, smilsiti potez, odigrati i gledati ga kako se pati, sad sve to moze ali samo uz slatku kafu.

    Turn based strategy je moj izbor. Ko god voli treba da proba novi Fantasy Wars mnogo lici na fantasy general.

  6. #6

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Zavisi od raspolozhenja, nekad je to RTS, a nekad TBS...

    Red Alert, Star Trek: Birth Of The Federation, Starfleet Command: svi nastavci, i slichno... Od starijih, rasturao sam se od History Line... Igra, u kojoj birate hotjete biti Nemac ili Francuz, a period je mislim 1914-1918, mada me nemojte drzhati za rech, davno je bilo... Hex grid, turn-based strategija, sa prilichno finim opcijicama... Sad kad sam je spomenuo - potrazhitju je...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  7. #7

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Jedan i jedini c&c bilo koji deo,...nema mane...

  8. #8

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Age of Empires 3
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #9

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Warcraft 2 je bio
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

  10. #10

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Meni je najbolja strategija Age of Mythology

  11. #11

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    ROME
    -total war-

  12. #12

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Igram i potezne i real time.
    Trenutno od rts igram Ta spring mod




    a od poteznih Battle for Wesnoth




    A sta mislite o browser igrama?

  13. #13

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    browser(uopšteno sve online) je bolje jer je realtime,i igraš protiv pravih ljudi

  14. #14

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Moje dete igra SuperPower 2, real-time strategy, kaže da je mnogo dobra igra.

    Poruku je izmenio silvia, 21.08.2011 u 22:14
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #15

    Odgovor: Za ljubitelje strategija

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Koje su vam omiljene? Da li više volite RTS (Real time strategy) ili TBS (turn based strategy)?
    Danas jako malo igram strategije, ali ranije ...

    Više volim/voleo sam TBS : XCOM:UFO Defense, Panzer general 2, Heroes 3 (od starijih)

    Od RTS : C&C, Warcraft, Starcraft, CoH, Age of empires ...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izlazna strategija
    Autor Sunny u forumu Ljubav
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:18
  2. Strategija za podsticaj rađanja
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.12.2009, 15:00
  3. WorldWide teleskop za ljubitelje svemira
    Autor Leonard Peltier u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.05.2008, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •