Stare igre koje ste voleli da igrate - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Bese Panzer General isao na 7 disketa, kad ono na sestoj error. To je igra pored Civ keca i dvojke i Koloniozacije koja je samnom provela pet meseci u vojsci (sto znaci na svakom nivou tezine odigrane kampanje, na svakom nivou tezine odigrani scenariji kao saveznik, sa fog of war, bez fog of war itd.). Lepo je setiti se starih.

  2. #17

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Eh... Dobre stare igrice... Kad se setim shta sam sve igrao, na C64, pa onda kod brata, na 486, kad je to bio izuzetno redak rachunar kod nas... Pa na svojoj prvoj bebici - 286...

    Civilisation 1, Colonisation, Utopia, the Digg... Kod druga Settlerse na Amigi... Need For Speed... Ma ne mogu vishe ni da se setim svega... Transarctica...

    Anyways, za sve koji vole ove stare igre, ima jedan sajt, gde se savrsheno legalno, mogu skinuti neke od ovih igara, jer im je copyright istekao, ili su pushene u public domain... Autori ove igrice zovu Abandonware, tj. napushtene igre... Sajt je Abandonia http://www.abandonia.com/, i skinuo sam dosta igrica, i poigrao ih... Ima i uputstvo kako da pokrenete neke od starijih igrica pod Windows-om, ako rade prvishe brzo, ili neshto slichno... Sa svim dodatnim alatima koji su neophodni... Shto bi rekli, a must see...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #18

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    DOOM 95,Tomb Raider 2
    ZA DRUGE SE NAVIJA,PARTIZAN SE VOLI!

  4. #19

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Evo 'vako:

    ZX Spectrum: Tu sam bio jako maJi pa sam retko dolazio na red za igranje igrica (imam starijeg brata )
    Međutim, kada bih dospeo za komp - igralo se: Match Day II, Barbarian, Turbo Esprit, Skool Daze (da, da tako se zvala ), Head over hills, Jack the Nipper....

    C64:Track Suit Manager, Elite, Emlyn Hughes International Soccer, F.O.T.Y II, Pirates...

    PC: od jako starih igrica : Lakers vs Celtics, North & South, The Manager. Od starijih igrica: Panzer General II, Heroes of Might and Magic II (naravno i neprevaziđenu III), Championship Manager 2 (današnji Football Manager), C&C: Red Alert, Carmageddon, Diablo I (kasnije i neprevaziđenu II)...

    Ovo je sve ovako "iz glave"..... sigruno sam još dosta igrica zaboravio

  5. #20

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Pozdrav! Trazim jednu dobru staru igricu, ali sam bio jakoo mali dok sam to igrao, oko 95-6-7 , sam je igrao, (Ako me secanje dobro sluzi) pa, zeleo bi ponovo! Igra je akciona! Iz prvog lica kao i kanteri! I, ja mislim da ima neke veze sa vukovima, da se tako nesto i zove! A imash i svoje prijatelje i ljudi su, a neprijatelji su neki beli vukovi... To, je to, toliko se secam, imao sam 4-5 god! Jel mozda neko zna o cemu pricam? Jel igrao neko? Jel zna neko gde ima ta igrica da se skine?

    Puno Pozdrava!

  6. #21

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Stari Max Payne 2

  7. #22

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    "Myst" nije bio los serijal

  8. #23

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    NFS,GTA,Max payne,..itd...
    There is no rules!!!

  9. #24

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Metal Gear Solid,Prince of Persie,Fear effect,Riddick i Tomb Raider.

  10. #25

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Mislim da se igrica zvala Wolf 3 D (valjda od Wolfenštajn). Radnja je u bunkeru Hitlera i tamaniš švabe u lavirintu. Osnovna verzija je bila na jednom flopiju, ali svih 9 nivoa valjda na 3 (ko će se setiti). Smešno je bilo što si nekada morao da marnjavaš klopu od nemačkih ovčara .

  11. #26

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    medal of honor,gta vice city,warcraft 3 forosen throne,max payne 2,age of empires 2,half-life.........need for speed underground 1,2......ima ih sad da pisemo bibliju netjemo ovo je dovoljno xD

  12. #27

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    NFS...milioni sati ostali na njoj. Kao i na NFS:Carbon.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #28

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da se igrica zvala Wolf 3 D (valjda od Wolfenštajn). Radnja je u bunkeru Hitlera i tamaniš švabe u lavirintu. Osnovna verzija je bila na jednom flopiju, ali svih 9 nivoa valjda na 3 (ko će se setiti). Smešno je bilo što si nekada morao da marnjavaš klopu od nemačkih ovčara .
    Joj, ja sam obozavala tu igricu

    Imala sam i metodu kako da se ne pogubim u lavirintima...uvek se kretala "na desno"
    Ali one na kraju Hitlere i Geringe i Debele Berte...samo sam jednog uspela da "ukokam"
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #29

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Zuma de lux
    to je u stvari, jedina igrica koji igram
    juche, danas, sutra..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #30

    Odgovor: Stare igre koje ste voleli da igrate

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Zuma de lux
    to je u stvari, jedina igrica koji igram
    juche, danas, sutra..
    A ja sam smeo da se kladim da je Zuma omiljena Starsici (žabe su zakon) .

    Nego...setih se Tenkića sa Sege..tu sam znao da zaginem sa sinčinom .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.01.2019, 20:27
  2. Stvari koje smo voleli, a vise ih nema
    Autor swba u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:22
  3. Sta osecate kad igrate igre
    Autor Painkiller u forumu Igre
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 20:29
  4. Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 31.03.2010, 18:54
  5. Koje su vam najbolje male igre
    Autor Sekula_Ns u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.03.2009, 15:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •