Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Koliko vremena provodite sa njima? i na koji nacin to radite?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Paaaa obzirom da mi spava na glavi, ali bukvalno i bez zajebancije, i obzirom da mi sedi između stopala kad god sam na wc šolji ili leži pored kade kad god se tuširam ili drži glavu na mom stopalu kad god sam za kompom ili mi leži u krilu kad god sedim na nekom drugom mestu u kući, a gde god da krenem uvek mi je za petama, pa me ponekad i uplaši ako bauljam po kući u mraku a čujem mu noktiće po podu, da ću ga zgaziti, da se zaključiti da provodimo dosta vremena zajedno. Kolika rečenica

    Više vremena provodim sa njim nego sa bilo kojim drugim živim stvorom na ovoj planeti. Jedino što nije zašiven za mene. Teško mi pada svako razdvajanje od njega, verujem i njemu, pa kad me vidi nakon mesec ili dva, ako smo razdvojeni zbog obaveza, kad dođem kući, u kosu mi se uplete kao šišmiš i onda je sve u redu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    8 (osam) sati sa tudjim, a sa mojim trudim see....

  4. #4

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    i vise nego sto je normalno ...posto ga niko ne tretira kao psa vec kao ravnopravnog clana koji je ponekad i ravnopravniji od ostalih....dok se kuva rucak,on sedi pored sporeta pa se siti izrazgovaramo.....nekad se i psujemo,kad se prepreci ko neka mrcina pa ne mogu da prodjem od njega....svi smo u kuci ludi za njim tako da najcesce razgovaramo s njim ko da dete,i to nevaspitano dete.....
    mnogo...zivi s nama....i ima osamdeset kila.....i nekad je bas davez....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Svaki slobodan trenutak...Ljubav je to
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #6

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Kao Mala DevojČica Želela Sam Psa. Jer Moji Roditelji Nisu Dozvolili Psa U KuČi,odluČila Sam I ObeČala Si,kad Budem Velika KupiČu Si Psa....
    Sad Sam Velika I Imam Psa
    Svoje Slobodno Vreme Uvek Poklanjam Njoj!!!!!
    Mislim Da Puno Dece, Nije Tako SreČnih Kao Što Je Moj Pas!!!

  7. #7

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Ajde,makni se,zar ne vidis da ne mogu da prodjem od tebe?
    Vidi ga! sto je dosadan!!!
    je l` cujes ti,il se pravis lud?! a?
    Ajde,izadji malo....nece te pojesti malo snega....
    o,dosadnog li pseta!....
    evo....
    pa ne mozes celi bogovetni dan da jedes valjda?!
    koji ti je ovo put da zderes?
    uh....
    lepo te molim da se maknes.....iz mog zivota.....
    ----------------------------------------
    ovako je jutros moja majka razgovarala s njim u kuhinji....
    on je ,po obicaju cutao...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Mislim da bi mi zivot bio mnogo dosadniji bez mog malog terijercheta,...
    Swaki dan sam minimum 2 sata sa njim : ))
    Znaci pas nema ni godinu dana a nema ludjeg od njega u komsiluku,..
    Treba ga videti sta radi kad mu dam balon,...pokida se jadan,...a kad vidi goluba ili neku zivinu,..balon je sitnica,...
    Da bi dosao do cilja spreman je swe da uradi,...da skoci 2 metra u vazudx,..da grize zicu i drvo,..da kopa po betonu,,..
    A umetnik je u izazivanju drugix pasa troduplo vecix od njega,...xexexe
    Mali djubrov,..
    Ljubav je jedina bolest od koje ne elimo da ozdravimo!

  9. #9

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Previše i sve više. Deca poodrasla, ne treba im mama kao ranije, pa kompenzujem.
    Čitavo popodne se zabavljam sa retriverkom, mazim je - užasno, ali užasno je razmažena, pričam joj, šetam je, navikla je čak da jede dok ja čučim pored nje... Strašno. Muž pre podne, ja popodne, a deca u prolazu.

  10. #10

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    ostavila sam ga kod mame kad sam se preselila u stan....navikao je na dvoriste i nikad nije bio vezan......nedostaje nam,strasno....ali opet,stan stvarno nije zgodno mesto za napuljskog mastifa...
    juce odem da ga vidim..kaze mama,otisli su na Dunav,moj brat i on
    spustim se u tu kafanu na obali....puna basta.....mastif se setka izmedju,svi ga poznaju,totalno je bezopasan,uprkos zastrasujucem izgledu
    moj brat sedi sa nekom ekipom a jedan svrca od nekih cetiri godine zagrlio mastifa i nesto mu govori
    ja pridjem i kazema gde si ti,konju jedan! a mastif krene da mase repom kao lud i da skace da me poljubi u lice
    svrca se okrene ka meni,ljut, i obrecne se:Nije on konj! Ne diraj ga,on je moj!

    anyway.....to pseto je stvarno ljubav.....obozavano bice...i jos uvek ne zna da je pas....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #11

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Нисам присталица да се животиње држе у становима. Волим животиње у природним условима. У становима су у мучилишту.

  12. #12

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    malo,dok im dajem hranu par puta pomazim i to je to,netrebaju mi maze,bar ne prevelike maze

  13. #13

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Uh... Nekad znam i po ceo dan... Cak mi zna i da prespava u sobi
    Pa me sutra svasta doceka Salim se.
    A nekad ni sat vremena.. U zavisnosti ima li neko drugi da ga cuva. Ili da li sam kuci... Mada trudim se da sto vise vremena provodim sa njim jer je ipak on moj ljubimac.
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #14

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    Ja ne provodim vrijeme sa svojim papagajima, oni odlučuju koliko vremena mogu meni da posvete. Od momenta kada se ja probudim, i njih dvojica su pušteni iz kaveza, imaju svoj ritual, odlete, pa ih nema...navalili se na neki kofer, bojim se da će da ga razvale, toliko zvukovi dolaze sa ormara...veliki su radovi u pitanju. Ali bilo da ležim, sjedim...radim nešto...jedan je na jednom, drugi na drugom ramenu, na glavi, vise na nosu....silaze niz leđa...da ne nabrajam više. I ni to im nije dovoljno, uveče, kad krenem da spavam, moram da ih varam, da bi ušli u kavez. Ne znam zašto im služe kavezi uopšte. Dok ovo pišem, plavi je na desnoj ruci, zeleni na lijevoj, i grize me za prst. Provodim, provodim...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #15

    Odgovor: Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?

    dosta..čak i pSava sa mnom..baš sam vezana za njega..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 26.01.2018, 07:42
  2. Gde najradije provodite vreme?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 05.02.2016, 15:13
  3. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16
  4. Koliko vremena provodite ispred ogledala?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 12:56
  5. Koliko vremena provodite na netu?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •