Seks sa bivšima je ovisnost
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 97
  1. #1

    Seks sa bivšima je ovisnost





    Sjećanja na prvu ljubav su neizbrisiva.
    Prve ili bivše ljubavi često imaju ovisnički karakter koji nam ne dozvoljava da se otrgnemo razmišljanjima i osjećaju leptirića u stomaku svaki put kada pomislimo na svoje bivše.
    Stručnjaci upozoravaju da bi nam sjećanja i čežnja za bivšim ljubavnicima mogli uništiti buduće veze pa čak i brakove.
    Prva ljubav ili bivša veza koja je opečatila ljubavni život svakog pojedinca ne može se tek tako izbrisati iz sjećanja.
    Kada se nađemo u situaciji da ponovo stupimo u seksualnu i emotivnu vezu sa nekim bivšim, taj odnos ne mora nužno imati karakter afere.
    Međutim, kada se upuštamo u ponovnu komunikaciju sa bivšima to često zna biti jako opasno.
    Obično sve počinje nevinim telefonskim razgovorom, a završava se u hotelskoj sobi", objasnila je psiholog Nancy Kalish sa državnopg Univerziteta Sacramento, Californija.
    Naučnici smatraju da je ovakvo ponašanje tipično za sve ljude srednjih godina koji se na proslavama deset ili dvadeset godina mature ponovo zaljube u svoje prve srednjoškolske ljubavi.
    "Ovakav osjećaj je jači od bilo koje droge", naglasila je Kalish.

    ~~~~~

    Dali ste vi imali slične probleme?

  2. #2

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Ne vidim şta ima loşe u tome
    a iskreno ne znam da li je ovisnost
    ali nam svima prija
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #3

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Pod bivšima ovde podrazumevam vezu koja nije jednovečernja ili jednodnevna Jer u suprotnom nema ništa loše u ponavljanju sex-a. Normalna stvar, mrzi te da ispočetka nekoga obaraš sa nogu, a oće ti se... sve i da nije idealno, trening dobro dodje

    Nikad to u životu uradio nisam sa bivšom.... to je smesno... a kamoli da sam ovisan. To možda pali onome ko i nije bio za vezu, nego za "druženje" pa sad samo to radi bez obaveza...
    Jednostavno ako nemas sex-a, nemoj se spuštati na neki nivo gde ga je lako naći... Kao zagoriš, pa zoveš bivše redom, pa se možda neka za*ebe

    Namontiraš se i u lov... pa šta bude...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #4

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Daleko od toga da bi mi seks sa bivsim bila ovisnost...Sa bivsima je sve "bivse"...Jedino opcija da je sa nekim seks bio ekstra a sve ostalo , pa da pozelim...ali to se nije desavalo
    ...Sve je povezano, pa ako se u nekim stvarima ne slazemo, onda se i strast gasi...

  5. #5

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Zavisnost?Mozda, ne znam za te "slucajeve".Znam za potrebu da se bude sa njim/njom po svaku cenu,makar i samo tako.Znam za veze koje funkcionisu samo u oblasti sexa.Sve ostalo,van toga je katastrofalno.To je ona hemija o kojoj pricaju,verovatno.Ili fizika a hemije ni od korova... Cudesno,ali moguce.Sve ostale kombinacije su varijacije na ove dve teme.
    Mada...

  6. #6

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    ...zavistan od sexa sa bivšom nisam bio ni dok je bila tadašnja.... ...a kamoli sad...

  7. #7

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    baş sam jue sreo bivşu ... inae şkolsku prija-
    teljicu od pre dve godine iz şkole jezika ...
    i şta ovek da pomisli na +45 C pred 26godişnjom
    oskudno obuenomm prijanjateljicom ?
    krivo je more
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #8

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Bivse su uvek posebne, osim onih koji su me razocarali...

    Ne vidim zasto bi trebao da gusim plemenita osecanja prema njima? I ta osecanja su deo mene.

    Samim tim da se kojim slucajem nesto zavrsi i seksom... Pa uverenja sam da svako treba da sledi svoje zelje. Gusenje zelja je gusenje nas samih...

    Da, secanje na bivse nam otezava da ostvarimo nove kontakte. Bas zato volim da su bar prisutne na nivou dopisivanja. Tako se lakse podnosi zivot!

    Ipak su posebne, one su osobe koje sam voleo, a volim i sada!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Sta fali tome... Malo se prisetis lepih dana... Ali sto rece biterlemon, samo sa onima koje nisu razocarale...
    "Ride. Because children need heroes."

  10. #10

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Samo sarma je dobra kad se podgreva. Bivši jok,kakva crna ovisnost
    Ćuti i prenesi dalje....

  11. #11

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    sex sa bivsim se desio samo jednom... trebalo je da postane bivsi i da se ponovi to jedno vece.. da bih skontala zasto je bivsi
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Pa, moze cak i da bude sladje.......
    Love comes again......

  13. #13

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    ne bih se kresnula sa nijednim bivsim, nema sanse. uopste me ne privlace takve stvari. jednom sam probala, bolje da nisam. sa krepanom ribom bih vise uzivala, mislim...
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    ...jednom sam probala, bolje da nisam. sa krepanom ribom bih vise uzivala, mislim...


    a pazi kad je još sex u toku veze bio 10+

    imam jedan takav slučaj u neposrednoj blizini...svaki bivši je predmet želje dok je sa sadašnjim, a kad i on postane bivši dobija mogućnost free ride-a s vremena na vreme...
    slučaj za kliničkog psihologa

    elem, mene ti bivši ama uopšte ne interesuju u tom pogledu...
    valjda mi se do sada dešavalo da se tokom veze, kako ona ide na dole i kvalitet sexa opada dramatično...pa ga ima sve manje...i manje...pa završimo tako što pre raskida i meseca dana nismo gužvali posteljinu...

    za čim onda da žudim kada više nismo zajedno
    Poruku je izmenio SansRomantic, 29.08.2007 u 18:44 Razlog: silna slova izgutala..ccc
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  15. #15

    Odgovor: Seks sa biv?ima je ovisnost

    Sve pise u mom potpisu...ako je sex dobar,zasto da ne,pa i sa bivsom!
    Upoznaj hiljadu zena,ljubi stotine,budi sa deset,voli samo jednu...

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  2. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 15:00
  3. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:33
  4. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •