Seks sa bivšima je ovisnost - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 97
  1. #76

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Samo sarma je dobra kad se podgreva. Bivši jok,kakva crna ovisnost
    Eh,.......nemoj bas tako prakticno...
    ako ti je nekad s nekim bilo lepo i nakon looong time ponovo sretnes tu osobu,
    koja ti u trenutku susreta pokloni paznju,zar ne bi pozelela da "osvezis secanja" ???
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  2. #77

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Generalno...ne. Ne doživljavam bilo kakvu zavisnost što se tiče bivših.
    Mada, sa dosta njih sam ostao jako korektan i znam...da neke još "računaju na mene". Umeju da me zovnu , nekim povodom, na kafu, druženje...i sl. Ali...nikada nisam "nastavio igru".
    Ipak...ne može se sve staviti pod "nikad neću" (jer me život , vremenom , naučio da umemo sebi "skočiti u usta") . Ko zna...ako je u nama ostalo nekog žara...nikada ugašenog, ili nešto nedorečeno...situacija može biti "okidač" za svašta.
    Sad...shvatam da sam bio malo oftopik ali rekoh:
    - Samo sex sa bivšima...ne,
    - Bivše...kao opet "buduće"...otkuda znam šta će mi život prirediti ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #78

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Moze da bude zanimljivo ali samo ako ostane na sexu

  4. #79

    11 Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    jeste !

    nemožeš zaboraviti na nekad lepe trenutke ..

    kako, zašto,

    ja sam lepo reko prijateljici mojoj da nam ne bi pomogao ni phisolog a ni psihijatar,
    ona je rekla DA, tako je ..... a na ovakvu temu ........

  5. #80

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Biti sa nekim u emotivnoj vezi(posebno na duže staze),zahteva kompleksan pristup,gde je sam sex,samo jedna nepoznata u jednačini.
    ..Kada je emotivna veza završena,kompleksnosti odnosa dve osobe u velikoj meri nestaje..poenta je sledeća:Ako je sex u vezi bio dobar(a kakva je to veza u kojoj sex ne valja?),sa bivšom će biti još bolji.jer više nije opterećen zamršenim emotivnim ritualima..
    ..Savet za pametne:Sex je odličan posebno u situaciji kada je bio jedna od jačih stvari u bivšoj vezi,koja je raskinuta iz drugih razloga..poseban šmek daje ako je sadašnja veza oslobođena problema i frustracija a sex baš i nije neki..a posebno ako se to poklopi oboma bivšim ljubavnicima..
    ..Savet za neiskusne i emotivno nesigurne:Nemojte ovo pokušavati..sex sa bivšom bez posledica po bilo koga,zahteva količinu bezobrazluka u istoj meri kojom zahteva jaku kontrolu(i poznavanje),vlastitih emocija..
    The rest...is silence.

  6. #81

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Четврти сат како сам видео бившу како шета, из неке баштице, иначе мис најјаче сисе Источне Босне за 2001, још ме не пролази нека полуерекција...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #82

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    pazi,:"..iz neke bastice..."
    kakva poeticnost!
    well,well,..... ko bi rek`o,ko bi rek`o..... od takve stene od coveka.....




    inace,da.... sto se tice teme.... ovisnost,pa to ti je...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #83

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pazi,:"..iz neke bastice..."
    kakva poeticnost!
    well,well,..... ko bi rek`o,ko bi rek`o..... od takve stene od coveka.....

    Па мала башта је баштица, шта је ту поетично?
    А то стена, ово оно, то нешто у вези ерекције?

    inace,da.... sto se tice teme.... ovisnost,pa to ti je...
    Ма каква овисност, само је лакше, де си једном био ући ћеш опет, лакше него почињати од почетка.
    Још ако се сећа какав си мацан био пре десет година, опрости ти десет кг које си у међувремену набацио на то сећање, још пет ако си ти њу шутнуо а не она тебе, и ето те скоро подношљив...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #84

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Bilo je bivših sa kojima je seks bio kao ispijanje kafe posle koga se blago zarumene obrazi, spusti suknja i vedro nastavi dan.
    Bivših sa kojima je sex bio dugo pripreman performans posle koga su danima boleli mišići i lebdeo blesav osmeh.
    Mozak je regularno sve vreme radio a uzde čvrsto držane
    sve dok ne dođu bivši sa kojima je sex hleb nasušni, ne zbog ljubavi, ne zbog emotivne gladi, nego zbog izmešanih destruktivnih i autodestruktivnih poriva
    krivice, očaja, samoće, godina i godina praznine koja se ničim ne da popuniti
    onda taj sex i nije klasičan sex
    zdravlja ili vedrine radi
    Onda je to mučenje.
    E, na mučenje se čovek vrlo lako navuče. Sex ili ljubav su oddlični paravani za to.

    A zapravo, ovaj post je trebao biti sprdnja..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #85

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Oni koji to nisu probali ili nisu imali ni kvalitetno gradivo za obnavljanje ili to nisu učinili još.

    Citat mackica kaže: Pogledaj poruku
    Sexs sa bivsim je glupost i to narocito ako si zensko.Njemu super mozda dodje,a sti imas od toga.NISTA jos jedan razlog za kajanje.
    Glupost može biti ukoliko ti očekivanje prevazilaze odličan, kvalitetan, gladni i poznat . Jednako za muško koliko i za žensko.
    Ali ako bivšeg rabiš da bi ti bila zadovolj(e)na - šta je to što ti gubiš ili pak šta je to što on dobija više od tebe?,
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #86

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Po meni, seks sa bivšom je sve samo ne ovisnost i ni izbliza nije zanimljiv i privlačan kao seks sa "novom" partnerkom.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #87

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Ne mislim da je ovisnost...u smislu "ne može se bez toga". Pre sam ubeđenja da, ako se već dogodilo da se baš "pronađete" u sexu, da je to, (kao i sve vredno u životu), retko i dostojno barem kao desert (u ova vremena bez pravih vrednosti).
    Šta ima loše u tome da ponekad poželimo prave i dobre stvari?
    Naravno..podrazumeva se da oboje sličnom težite, bez ikakvih nerealnih i skrivenih pobuda. Time čak možete zajedničke trenutke učiniti mnogo lepšim, neopterećene mnogim zakulisnim nadama, željama, strahovanjima..koje su, možda, mnogo toga ranije komplikovale !
    Znam te, znaš me..i tu smo zato što smo oboje izuzetno uživali u zajedničkim trenucima a to ne povređuje ili opterećuje bilo koga!
    Prema tome....dabome !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #88

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    ..Savet za neiskusne i emotivno nesigurne:Nemojte ovo pokušavati..sex sa bivšom bez posledica po bilo koga,zahteva količinu bezobrazluka u istoj meri kojom zahteva jaku kontrolu(i poznavanje),vlastitih emocija..
    I ja sam emotivno nesigurna i uvek se zaljubim kad god se kresnem. Inače mi bivši šetaju pretkućom pa mogu da uzberem najpodobnijeg za segs bez emocija. Doduše ima jedan sa kojim sam se zabavljala pre 20 godina kog povremeno sretnem i koji možda i pobudi takav nagon ali to više nije bivši jer je on sad drugi čovek a i ja sam neko drugi u odnosu na mene tada. Bili bi novi novcati jedno drugom.

    Uopšte ne razumem ovu temu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #89

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Nego...čuh eufemizam "u bliskoj vezi"!

    Pomenem prijateljici da mi razjasni a ona će:
    - Bliska veza..ček, je l' to ono "više od prijatelja, manje od supružnika" ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #90

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    ako se seksas sa bivsom, to je onda sadasnja...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  2. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 15:00
  3. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:33
  4. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •