Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Ako me nije lagala kada mi je govorila da me voli....osecam se tako, da mislim da ce mi srce puci...a i neznam zbog cega me mrzi....valjda bi mi bilo lakse kada bih znao.

  2. #2

    02 Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Ako me nije lagala kada mi je govorila da me voli....

    Zašto bi te lagala? Ne razumem... koliko ste vremena provodili zajedno... verovatno si je dovoljno dobro upoznao, da bi znao da li laže ili ne... kako ''diše'' ...

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku

    osecam se tako, da mislim da ce mi srce puci...
    može da podnese i izdrži toliko toga ... pucanja ...

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    a i neznam zbog cega me mrzi....valjda bi mi bilo lakse kada bih znao.
    Zašto bi te mrzela? Da li postoji neki konkretan razlog, postupak, neki način na koji ti je dala do znanja da te mrzi...
    Mržnja je veoma teška reč...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Pa Gogo...ovako :

    Proveli smo 16 meseci....u zadnjih 10-ak dana ne mogu da je prepoznam,Kao da to nije moja maza...od kada smo raskinuli zbog sada mogu da kazem i gluposti (obostranog inata)....ucinila je neke stvari koje se nisam nadao od nje.Ne zelim da kazem konkretno sta, ali njeni postupci i izjave ukazuju da me mrzi,iako ona danas kaze da ne ume da mrzi.Pomislim sta bi tek bilo da ume .

    Ja jos uvek ne mogu da shvatim sta nam se desilo....zasto smo postali grubi i odvratni jedno prema drugom, zasto bar ne mozemo biti prijatelji,jer odrasli smo ljudi....i znam da je volim svim srcem...iako mislim da nismo jedno za drugog...iako mislim da je ovog puta hleb presecen zauvek....ili bar za neko duze vreme.

    Znam da je to bila moja druga i poslednja ljubav u zivotu. Niko ne moze tri puta ovako voleti....i volecu je dok disem.

    Mora da sam proklet,kad ovako prolazim....

  4. #4

    02 Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    ..sva sam se najezila, kad sam ovo procitala..
    ..ja ti savetujem da je zaboravis, naravno, ako mozes..
    ..mozda ce tebi uspeti..


  5. #5

    02 Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku

    ..ja ti savetujem da je zaboravis, naravno, ako mozes..




    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Pa Gogo...ovako :



    Ja jos uvek ne mogu da shvatim sta nam se desilo....zasto smo postali grubi i odvratni jedno prema drugom, zasto bar ne mozemo biti prijatelji,jer odrasli smo ljudi....
    U ljubavi, znaš i sam ne postoje ni godine ni granice, zrelost... biti '' odrastao '' je misaona imenica...

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    i znam da je volim svim srcem...iako mislim da nismo jedno za drugog...iako mislim da je ovog puta hleb presecen zauvek....ili bar za neko duze vreme.
    Mučiš sebe... Lako mi je da to kažem... Samo da te pitam, planiraš li tako čitav život? Mada si mi odgovor već dao u sledećem citatu


    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Znam da je to bila moja druga i poslednja ljubav u zivotu. Niko ne moze tri puta ovako voleti....i volecu je dok disem.

    Mora da sam proklet,kad ovako prolazim....
    Nisi proklet... to je tvoj izbor...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Ako me nije lagala kada mi je govorila da me voli....osecam se tako, da mislim da ce mi srce puci...a i neznam zbog cega me mrzi....valjda bi mi bilo lakse kada bih znao.
    cupavi,da ti kazem nesto : volim te istim zarom koliko ti mene ,samo mi nisi dozvolio da te volim...


    cupavi kaže:
    Pa Gogo...ovako :

    Proveli smo 16 meseci....u zadnjih 10-ak dana ne mogu da je prepoznam,Kao da to nije moja maza...od kada smo raskinuli zbog sada mogu da kazem i gluposti (obostranog inata)....ucinila je neke stvari koje se nisam nadao od nje.Ne zelim da kazem konkretno sta, ali njeni postupci i izjave ukazuju da me mrzi,iako ona danas kaze da ne ume da mrzi.Pomislim sta bi tek bilo da ume .

    Ja jos uvek ne mogu da shvatim sta nam se desilo....zasto smo postali grubi i odvratni jedno prema drugom, zasto bar ne mozemo biti prijatelji,jer odrasli smo ljudi....i znam da je volim svim srcem...iako mislim da nismo jedno za drugog...iako mislim da je ovog puta hleb presecen zauvek....ili bar za neko duze vreme.

    Znam da je to bila moja druga i poslednja ljubav u zivotu. Niko ne moze tri puta ovako voleti....i volecu je dok disem.

    Mora da sam proklet,kad ovako prolazim....


    mrznja nije za ljude ,posebno ako su se dvoje voleli ..zalosno je sto ne uvide na vreme kolika je to jacina ljubavi bila. ovako sad oboje pate ...


    cupavi kaže:
    Ako me nije lagala kada mi je govorila da me voli....osecam se tako, da mislim da ce mi srce puci...a i neznam zbog cega me mrzi....valjda bi mi bilo lakse kada bih znao.


    nemoj biti tuzan jer razloga nemas. potrebna je samo vera i hrabrost da bi se covek izborio za ono sto voli. vreme pokaze jel ta ljubav bila prava i iskrena i da li vredi cekati je .
    Poruku je izmenio SQUAW, 02.07.2007 u 19:16 Razlog: spojene 3 poruke

  7. #7

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Dozvolio sam ti ljubavi......a mozda nisi umela samnom.....tesko mi je bez tebeeeeeeeeee............

  8. #8

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Zelim da znas,moja si najveca ljubav svih vremena...nikada to neces prestati biti, dok zivim.

    Sve sto sam ti zamerao,zamerao bih ti i ubuduce...mozda je i dobro sto je ovako ispalo...treba mi vremena da budem bez tebe...da mi jos vise i jos jace nedostajes...da bih mogao kao u onoj poslovici da ti zauvek dozvolim sve sto volis, samo da bih bio kraj tebe........
    Ako ikada budemo zajedno ponovo, ne zelim da nas opet iste stvari razdvoje.....jer mislim da jos nismo zreli da budemo jedno uz drugo....mnogo toga mora u meni i tebi da se promeni....
    Siguran sam da ce i to doci....a verovatno je ovo put da covek kroz patnju samoce....oseti koliko mu je onaj drugi znacio....a nije bio svestan dok ga je imao.

    Kada budem bio spreman da te pustim da zivis punim plucima,kada budem bio spreman da ti omogucim smeh...radost...sve sto volis....pa i slobodu, kleknucu i moliti za oprostaj...i sansu.

    Do tada...nemoj me zaboraviti i izbaciti iz srca...ne dozvoli da me neko iseli odande....ja tebe necu nikada.

    Znas gde ces me naci u medjuvremenu,znas sve moje naloge na netu, sve moje navike, sva moja kretanja....javi mi se uvek toplim recima,osmehom....to ce mi dati podstrek da izdrzim i da se nadam sreci sa tobom...

    Volim te jedina moja...zauvek!

  9. #9

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Posto je ovo postavljeno na javni forum, ja ću se umešati sa jednim pitanjem, mada se osećam kao publika, pošto mi nije jasno čemu potreba za dopisivanjem ovde ako ste se već pronašli, zar nije bolje koristiti pp?

    Kada budem bio spreman da te pustim da zivis punim plucima,kada budem bio spreman da ti omogucim smeh...radost...sve sto volis....pa i slobodu, kleknucu i moliti za oprostaj...i sansu.
    Evo , meni nije jasan na primer ovaj deo. Kako misliš da zatražiš ili sačuvaš nečiju ljubav a da taj neko istovremeno pored tebe ne može da živi punim plućima?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Ona zna na sta sve ja mislim.....jednostavno moja ljubomora je bila ogromna....cesto opravdana a jos cesce neopravdana....i to nas je udavilo na kraju.
    Kada naucim da ne budem bolesno ljubomoran....kada naucim mnogo toga...tada cu biti spreman da joj pruzim sto zasluzuje, ja sam Skvo,poceo da uvidjam da sve sto sam joj branio,cega sam se plasio, nije bilo toliko vazno i strasno koliko je sada biti bez nje, ali jos osecam da sam onaj stari....dok se to u meni ne promeni, nov pokusaj bio bi propast zauvek, ovako zbog nje cu se menjati,koliko god dugo da je potrebno....i kada budem siguran da je zelja za njom veca od ljubomore i straha....pusticu je da zivi punim plucima i moliti je da me prihvati nazad.
    Ako se to u meni nikada ne desi...ostaje mi da je volim u sebi do kraja zivota.

    A sto se tice javne prepiske...zeleo sam da ostane tu, da uvek moze doci i procitati...da nikada ne moze obrisati poruku u trenucima besa,srdzbe.....da ako ovo stanje potraje,uvek se podseti da sam joj pred 6000 clanova, i svom javnosti odao priznanje da je moja Kraljica!

    Tako sam je nazivao...to i jeste...

  11. #11

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Ako smem i ja da se umesham, sve je to lepo chupavi, samo iscooooliraj i doochche sve na svoje mJesto... Kome treba neko ko che ga obgrliti nogama i rukama i daviti ga ko zmija zzabu? Cheel out, pa to se jednostavno deshava svaki dan i svakom, nisi ni prvi ni poslednji, niti ona mora da ti bude poslednja...

    Chini se ponekad da su ljubavni jadi poput malih boginja, shto ih kasnije iskusish, tezze ti padaju...

  12. #12

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Kada naucim da ne budem bolesno ljubomoran....kada naucim mnogo toga...tada cu biti spreman da joj pruzim sto zasluzuje,
    Pa evo vidim da se tema lepo zakuvala. Pa me samo zanima u vezi ovog dela gore sto sam citirala. Ti imas 37 godina. Ako dosad nisi naucio da ne budes ljubomoran, to sigurno neces uspeti ni sada, jer se ljudi ne menjaju lako i takve stvari se uce kad si mnogo mladji. Ili jednostavno nisi neljubomoran lik. Zato ti treba da nadjes neku koja voli ljubomorne tipove.

  13. #13

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Au ljudi, sto bacate srecu zbog takvih stvari ...ljubomora...slazem ti se goldie, ili si ljubomoran/ljubomorna ili nisi stvar je u tome da covek treba malo da se kontrolise u nekim stvarima, kad zna i kad vidi da, recimo sad u ovoj situaciji ljubomora, to ne dovodi do niceg lepog i dobrog nego samo do svadje i losih diskusija i situacija.
    Srecni su oni, koji se vole i koji imaju mogucnost da budu zajedno...pa onda boze moj i uradi nesto za to stanje, da bude dobro i lepo i da ostanete zajedno, ustvari da opet budete zajedno, itd.

    A little bit respect and self control, thats it

  14. #14

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    Narode...svecano objavljujem pomirenje i izjavljujem: VOLIM TE I UVEK CU VOLETI SAMO TEBE LJUBAVI !!

  15. #15

    Odgovor: Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?

    e pa kad mi ne uzvrati ljubav i poneda me mrzi ...
    onda za inat ponem da se oseam
    na razne smradove (namerno se ne kupam i ne perem zube)
    puştam nokte i dlake iz uşiju
    jedem belog luka
    i joş puno toga da joj bude muka
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  2. Kastracija- da, ne, kada, kako, zašto?
    Autor _baba_ u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 08:17
  3. Kakvi ste kada volite?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 17.06.2011, 23:15
  4. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 11:48
  5. Onaj čije knjige hodaju unapred u vreme...
    Autor Kalina u forumu Književnost
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.05.2009, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •