Peraci prozora - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Peraci prozora

    Bas dok sam citao ovu temu setih se kako sam pre par meseci umalo naterao jedno "peraca prozora" da poljubi asfalt.

    Ja mu lepo kazem ne nemoj da mi diras auto, i on majmun jedan pocinje da mi prlja auto i ja poludim izlazim iz auta i viknem mu da se skloni odmah da mu ne polomim sve koske. Sreca po njega sto me je poslusao i sklonio se a i sreca po mene jer su na par metara bili panduri, koje sam spazio tek kada sam se vratio u auto.

    U principu ne reagujem tako jer po prirodi nisam nasilna osoba ali kada me neko iznervira umem da izgubim kontrolu.

  2. #17

    Odgovor: Peraci prozora

    Srecom pa ih u N.Sadu nema..inace kad odem u Beograd fleke dobijem od peraca prozora.
    Uglavnim im mahnem da ne peru i kazem da nemam kes pri sebi i uvek stanem da dobroj udaljenosti od onog ispred,te kad zamahnu da peru ,cimnem vozilom unapred,jednom ,dvaput
    kolko vec da ga oteram...pa ako upali ,upali.
    U svakom slucaju dosadni su i opterecuju.
    Nije mi jasno sto ih ne sklanjaju s ulice kad se tacno zna da su uvek na istim lokacijama.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #18

    Odgovor: Peraci prozora

    Ja se uvek setim Barande, pa kada "navale" da nam operu saJbnu...pustim ih.
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Peraci prozora

    Do sad nisam imao problema sa njima , kazem im samo da produze dalje pa tako i bude.
    Auto sam perem,odrzavam i nije mi tesko. I ne volim da mi se neko drugi petlja u to.

    Podrzavam taj nacin na koji zaradjuju dok god ne predje u bezobrazluk i nasrtanje kao sto sam procitao ovde neke primere.
    Ne prilazi ne prilazi sa mnom u noc ne odlazi...ni kelneri ni devojke ne vole ovakve momke. Nije ovo sto za dvoje,skloniste je ovo moje ,zato se okreni i ne prilazi...

  5. #20

    Odgovor: Peraci prozora

    Iako ne koristim njihove usluge jer nekako uvijek uspiju dodatno zaprljati stakla, zanima me, koliko košta ta njihova usluga? Koliko im para dati?

    Koliko Vi plaćate njihove usluge?
    (jebate, ovo čudno zvuči )
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #21

    Odgovor: Peraci prozora

    Ja lepo otvorim prozor i kažem i oni se lepo udalje brže bolje od mog auta
    Ne volim kada mi brljaju po prozorima, to nemoŠ kasnije nikako oprati.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •