Štampa na majicama
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Štampa na majicama

    Imam zelju da otstampam majicu sa svojim natpisom kao poklon za devojku.S obzirom da sam iz Novog Sada voleo bih ako bi mi neko dao predlog u vezi firme koja se bavi tim a da cene nisu prevelike.Nasao sam preko intterneta za 850din. i + 150din. postarina pa se mislim da to moze i manje.Unapred hvala.

  2. #2

    Odgovor: Štampa na majicama

    NST Dresspress studio
    Maksima Gorkog 10 a
    Mislim da je 500 din.

  3. #3

    Odgovor: Štampa na majicama

    nije skupo to uraditi i na preslikavajucem papiru za inkjet stampace. A4 format je max 2 eur. slika ili tekst se urade kao u ogledalu i sve se lako uradi peglom.
    moji klinci su u pocetku gresili ali sada imaju unikatne majice. peru se na 40 stepeni vise od 30 puta i nisu izgubile prvobitni izgled

  4. #4

    Odgovor: Štampa na majicama

    Citat lazaboj kaže: Pogledaj poruku
    Imam zelju da otstampam majicu sa svojim natpisom kao poklon za devojku.S obzirom da sam iz Novog Sada voleo bih ako bi mi neko dao predlog u vezi firme koja se bavi tim a da cene nisu prevelike.Nasao sam preko intterneta za 850din. i + 150din. postarina pa se mislim da to moze i manje.Unapred hvala.
    bolje joj uzmi zlatan prsten za 30 evra mozes da ga nadjes. to je provereno i ljubav je jaca sa zlatom prelivena !

  5. #5

    Odgovor: Štampa na majicama

    Jedan moj drugar to radi... das mu dizajn, i on ti odnese na stampu. Ja sam pravio neke maje, logo preko celih ledja, ime na rukavu, ime na grudima, i to mi izaslo 600 din. moze se reci da je povoljno, sa obzirom na kvalitet.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  6. #6

    Odgovor: Štampa na majicama

    Hala vam svima na tako brzim odgovorima.Da li neko moze da mi ukratko objasni kako funkcionise to sa ink jet stampacima i prelikacima!?Kakve su to folije po kojima se stampa?

  7. #7

    Odgovor: Štampa na majicama

    Mislim da ti je najbolje da uzmesh kater. Najtrajnije i najbolje.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  8. #8

    Odgovor: Štampa na majicama

    Koliko para, toliko muzike!
    Zar kucno inkjet stampanje nece da se oriba prilikom prvog pranja?

    Studio Konj u Subotici (pojma nemam da li jos rade, a ne znam ni za cenu).
    Ali iz iskustva znam da stampanje jednog jedninog primerka uvek kosta!
    Jeftinije se moze proci samo za kolicinu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Štampa na majicama

    U Sarajevu stampanje na majicu preslikacem pomocu prese kosta 1Eur....
    Buraz mi se bavio time jedno vrijeme pa znam kako to ide...
    Nisam od neke koristi, ali eto jedna manje korisna informacija...
    Dodji u Sarajevo, jeftinije je
    Poz

  10. #10

    Odgovor: Štampa na majicama

    所谓选矿,是将有用矿物与脉石最大限度分开,从而获得高品位精矿的过程;把共生的有用矿物尽可能分别回收成为单独的 精矿,除去有害杂质,综合回收,利用各种有用成份的过程。从而使国家矿产资源得到最经济、最合 理的利用。

  11. #11

    Odgovor: Štampa na majicama

    Posle RHCP zbog ružnog vremena ostadosmo bez ikakve uspomene, pa sam počeo za sebe i prijatelje da pravim što - šta.


    5. decembar 2010.

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  12. #12

    Odgovor: Štampa na majicama

    cek...jel radis i stampu?

  13. #13

    Odgovor: Štampa na majicama

    Ima jedan moj prijatelj Rolland plotter, koji može da štampa baš dosta toga. Od foto papira do štampe na platnu. Ulaz mu je 120 cm, pa štampa i rolne za bilborde.
    Ove nalepnice za majice su onog tipa za pod peglu. Ima i pliš varijantu za logo i vektorske stvari.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •