Koliko ste skloni putovanjima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Koliko ste skloni putovanjima

    Jeste li avanturistički tip ili se slijepo držite plana puta? Hoćete li bez grižnje savjesti prijeći dozvoljeni minus ili ćete se potruditi da vam se svaka potrošena kuna vrati? Odgovori na ova pitanja skrivaju se i u horoskopskim znakovima, pa pogledajte što zvijezde kažu





    OVAN (21. 3 19. 4.)
    Znatiželjni Ovnovi rado idu prvi u neistraženo. Kamo god da odu, uvijek traže akciju. Što ću raditi danas? Nešto uzbudljivo? Rizično? Drugačije? To su pitanja koja si postavlja Ovan kad putuje i ne treba očekivati da će se dugo zadržati na jednom mjestu.
    Skačući s jednog mjesta na drugo, iz avanture u avanturu, Ovan radi raspored putovanja i očekuje da ga ostali prate. Ako drugi ne mogu pratiti njegov tempo, nema problema, Ovan je sretan i kad putuje sam.

    BIK (20. 4. - 20. 5.)
    Smirenost i staloženost su stvari u koje se Bik pouzdaje na putovanjima. Pažljivo planira znajući točno što je potrebno kako bi putovanje bilo uspješno i vrijedno njihovog vremena.
    Razmaženi Bikovi vole planove koji će im donijeti i osjetilna zadovoljstva odličan hotel, ukusne obroke i predstave u najpoznatijim kazalištima. Čak će im i putni kovčezi biti vrhunske kvalitete i dizajna.
    Na putovanjima će Bikovi potrošiti puno novca, ali nikad toliko da bi otišli u nedopušteni minus.



    BLIZANCI (21. 5 20. 6.)
    Bjegovi za vikend su po mjeri Blizanaca. Ne zabavljaju ih duga iscrpljujuća putovanja. Izležavanje na plaži? Ne, hvala!
    Blizanci uživaju putovati s razgovorljivim ljudima. Nemaju potrebu proučavati svaki detalj o mjestima na koje putuju. Brz, letimičan pogled sasvim im je dovoljan, a onda je već u planu sljedeće mjesto ili aktivnost.
    Oni su izvrsni putni vodiči. Jako se dobro snalaze na ulici i posjeduju dobre komunikacijske vještine što je dobitna kombinacija za neustrašivog putnika.

    RAK ( 21. 6. 22. 7.)
    Rakovi definitivno nisu jedan od avanturističkih zodijačkih znakova, više vole toplinu i sigurnost doma.
    Međutim, ako putuju, nikad ne putuju sami. Najradije bi putovali u modernim kamp-kućama koje bi dupkom napunili članovima obitelji i predmetima iz kuće.
    Ne troše puno novca tijekom putovanja. Rak će krenuti na putovanje samo ako mu je sve po volji sredstvo, društvo, destinacija. Slučajnost i avanturizam nisu mu po volji.



    LAV (23. 7 22. 8.)
    Rođeni u ovom znaku znaju putovati sa stilom. Vole biti tretirani kao kraljevske ličnosti jer oni to u svom svijetu i jesu.
    Za odmor bi rado unajmili privatni otok ili luksuznu hacijendu. Iako Lavovi posjeduju značajnu fizičku snagu i izdržljivost, oni bi najradije vozača koji bi ih vozio od jedne znamenitosti do druge. Organizirani i kreativni, vole raspored. Uvijek putuju u grupi, tako da svi vide kakve su oni sjajne zvijezde.
    Njima je bitno da si putovanje što više olakšaju. Zato i nose sve kreditne kartice sa sobom. Netko drugi će se pobrinuti za račun kasnije.

    DJEVICA (23. 8. 22. 9.)
    Pedantnost i točnost karakteristike su koje kod Djevice dolaze do izražaja i na putovanjima. Može li to uopće biti zabavno? Naravno, jer rođeni u ovom znaku dobro su organizirani i vole rutinu čak i kad putuju. Putovanje s ovim osobama je slatka kombinacija razgledavanja znamenitosti, prikupljanje znanja i dobre, čiste zabave.
    Ovaj znak voli iskusiti što je više stvari moguće i pokušat će ih sve uklopiti u putovanje kako bi im se isplatio uloženi novac.
    Iako vole putovati s partnerom, Djevica je savršeno sretna i kad putuje sama. U svakom slučaju, ona putuje razumno.

    VAGA (23. 9. 22. 10.)
    Rođeni u ovom znaku mrze putovati sami. Vaga će se vrlo lako sve dogovoriti sa svojim suputnicima. Ona teži harmoniji i ravnoteži.
    Međutim, putovanje s Vagom bit će poprilično skupo! Ona jednostavno obožava luksuz. Bolje bi bilo da suputnik ima dubok džep ili dovoljno plastičnih kartica kojima može financirati putovanje.
    Njezina druželjubiva narav odvest će je na mnoge neplanirane tulume, tako da će se ispeglano odijelo ili blještava svečana haljina uvijek naći u njihovoj prtljazi.



    ŠKORPION (23. 10. - 21. 11.)
    Škorpioni će zbilja otići bilo gdje i uraditi bilo što. Sasvim im je prirodno obilaziti seks-shopove u Amsterdamu jer ovo je ipak horoskopski znak kojemu je seks vrlo bitan. Unutrašnja strast ih uvijek tjera da se interesiraju za stvari koje se nalaze ispod površine. Privući će ih bilo koje egzotično mjesto na svijetu koje ne mora biti razvikano kao popularno turističko odredište.
    Teško se oslanja na druge i stoga najradije putuje sam. Kad se nađe u grupi, onda se mora putovati po njegovom rasporedu.

    STRIJELAC (22. 11. - 21. 12.)
    Glavna karakteristika Strijelca kad je putovanje u pitanju jest želja za istraživanjem. Ništa mu nije draže od osvajanja prostranstva u potrazi avanturom.
    Solo putovanje im odgovara jer je ostalima prilično teško pratiti korak s njima. Mlada osoba s ruksakom na leđima koja napušta dom da bi doživjela avanturu to je obično Strijelac. Putovanje i iskustva izuzetno su im bitni i njihova druželjubiva priroda im nalaže da se zabave kad god mogu!



    JARAC (22. 12. 19. 1.)
    Putovanje sa stilom, to je moto Jarčeva. Ako se odluče na putovanje, Jarčevi su pritom dobro organizirani. Pažljivo isplaniraju sve dijelove puta prije negoli krenu.
    Pobrinut će se da uvijek imaju dovoljno novca, ali nikad neće pretjerati. Odmjereni, oprezni i odani, Jarčevi su odlični suputnici. Nadasve sposobni, oni su sretni kad mogu olakšati putovanje grupi i suputnicima. Ne, s Jarcem nećete doživjeti divlju avanturu na putovanju, ali svakako ćete se dobro provesti!

    VODENJAK (20. 1. 18. 2.)
    Vodenjaci su spremni otputovati bilo gdje, bilo kad, s bilo kim, iz bilo kojeg razloga. Oni su veliki humanitarci i uvijek spremni pomoći onima manje sretnima.
    Ekoputovanja su kao stvorena za njih. Druželjubiva su stvorenja, lako stječu prijatelje i uvijek su spremni podijeliti svoj pogled na svijet.
    Nešto čime se Vodenjak ne želi zamarati su detalji. On putovanju pridonosi zanimljivim idejama, a o redu vožnje neka se brinu drugi.

    RIBE (19. 2. 20. 3.)
    Ribe se vole prilagođavati drugima. Stoga, mora postojati netko tko će biti vođa puta jer u protivnom Ribe nigdje neće otići!
    Kad su u budnom stanju, fokusiraju se na to kako bi mogle biti od pomoći drugima. Ne vide svrhu u pravljenju plana putovanja, radije ostavljaju praktična pitanja i probleme budžeta svojim suputnicima. Ono o čemu Ribe istinski brinu je da budu poštene osobe, da im je duh iskren i da budu korisne svijetu.
    Umjetničke dušice, vole se nalaziti u blizini vode. Plivanje, ronjenje ili jedrenje bio bi njihov prvi odabir.

  2. #2

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    [QUOTE=sekula;140231]Jeste li avanturistički tip ili se slijepo držite plana puta? Hoćete li bez grižnje savjesti prijeći dozvoljeni minus ili ćete se potruditi da vam se svaka potrošena kuna vrati? Odgovori na ova pitanja skrivaju se i u horoskopskim znakovima, pa pogledajte što zvijezde kažu

    BLIZANCI (21. 5 20. 6.)
    Bjegovi za vikend su po mjeri Blizanaca. Ne zabavljaju ih duga iscrpljujuća putovanja. Izležavanje na plaži? Ne, hvala!
    Blizanci uživaju putovati s razgovorljivim ljudima. Nemaju potrebu proučavati svaki detalj o mjestima na koje putuju. Brz, letimičan pogled sasvim im je dovoljan, a onda je već u planu sljedeće mjesto ili aktivnost.
    Oni su izvrsni putni vodiči. Jako se dobro snalaze na ulici i posjeduju dobre komunikacijske vještine što je dobitna kombinacija za neustrašivog putnika.


    Organizovala sam putovanje za 20 mojih kolega pre 4 godine za Rim a pre 2 za Pariz verovali ili ne bili su odusevljeni a meni je to sve izgledalo kao da sam rodjena u tim gradovima tako sam se lako snalazila da mi bas i nije bilo jasno
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #3

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    VODENJAK (20. 1. 18. 2.)
    Vodenjaci su spremni otputovati bilo gdje, bilo kad, s bilo kim, iz bilo kojeg razloga. Oni su veliki humanitarci i uvijek spremni pomoći onima manje sretnima.
    Ekoputovanja su kao stvorena za njih. Druželjubiva su stvorenja, lako stječu prijatelje i uvijek su spremni podijeliti svoj pogled na svijet.
    Nešto čime se Vodenjak ne želi zamarati su detalji. On putovanju pridonosi zanimljivim idejama, a o redu vožnje neka se brinu drugi.
    Jašta, bre
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    VODENJAK (20. 1. – 18. 2.)
    Vodenjaci su spremni otputovati bilo gdje, bilo kad, s bilo kim, iz bilo kojeg razloga. Oni su veliki humanitarci i uvijek spremni pomoći onima manje sretnima.
    Ekoputovanja su kao stvorena za njih. Druželjubiva su stvorenja, lako stječu prijatelje i uvijek su spremni podijeliti svoj pogled na svijet.
    Nešto čime se Vodenjak ne želi zamarati su detalji. On putovanju pridonosi zanimljivim idejama, a o redu vožnje neka se brinu drugi.
    Al me pogodi..
    ja inace ne verujem u ove horoskope...

    Ubica mekog srca.

  5. #5

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    LAV (23. 7 22. 8.)
    Rođeni u ovom znaku znaju putovati sa stilom . Vole biti tretirani kao kraljevske ličnosti jer oni to u svom svijetu i jesu .
    Za odmor bi rado unajmili privatni otok ili luksuznu hacijendu . Iako Lavovi posjeduju značajnu fizičku snagu i izdržljivost , oni bi najradije vozača koji bi ih vozio od jedne znamenitosti do druge . Organizirani i kreativni, vole raspored . Uvijek putuju u grupi, tako da svi vide kakve su oni sjajne zvijezde .
    Njima je bitno da si putovanje što više olakšaju. Zato i nose sve kreditne kartice sa sobom . Netko drugi će se pobrinuti za račun kasnije
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  6. #6

    12 Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    LAV (23. 7 22. 8.)
    Rođeni u ovom znaku znaju putovati sa stilom.
    Vole biti tretirani kao kraljevske ličnosti jer oni to u svom svijetu i jesu.
    Za odmor bi rado unajmili privatni otok ili luksuznu hacijendu.
    Iako Lavovi posjeduju značajnu fizičku snagu i izdržljivost, oni bi najradije vozača koji bi ih vozio od jedne znamenitosti do druge.
    Organizirani i kreativni, vole raspored.
    Uvijek putuju u grupi, tako da svi vide kakve su oni sjajne zvijezde.
    Njima je bitno da si putovanje što više olakšaju.
    Zato i nose sve kreditne kartice sa sobom. Netko drugi će se pobrinuti za račun kasnije.

    ..svaka cast onome ko je ovo napisao..
    ....
    ..jos kad bi se zelje ispunile..
    ....

  7. #7

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    VODENJAK (20. 1. 18. 2.)
    Vodenjaci su spremni otputovati bilo gdje, bilo kad, s bilo kim, iz bilo kojeg razloga. Oni su veliki humanitarci i uvijek spremni pomoći onima manje sretnima.
    Ekoputovanja su kao stvorena za njih. Druželjubiva su stvorenja, lako stječu prijatelje i uvijek su spremni podijeliti svoj pogled na svijet.
    Nešto čime se Vodenjak ne želi zamarati su detalji. On putovanju pridonosi zanimljivim idejama, a o redu vožnje neka se brinu drugi.

    Prilično tačno, jako volim da putujem i dok nismo imali decu muž i ja smo samo sedali u auto i putem se dogovarali gde će nam biti krajnja stanica... I kad su momci bili mali išli smo jedne godine tako neplanski na more i bilo nam je super...
    I sada kad neko spomene put, ja sam odmah spremna...

  8. #8

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    STRIJELAC (22. 11. - 21. 12.)
    Glavna karakteristika Strijelca kad je putovanje u pitanju jest želja za istraživanjem. Ništa mu nije draže od osvajanja prostranstva u potrazi avanturom.
    Solo putovanje im odgovara jer je ostalima prilično teško pratiti korak s njima. Mlada osoba s ruksakom na leđima koja napušta dom da bi doživjela avanturu – to je obično Strijelac. Putovanje i iskustva izuzetno su im bitni i njihova druželjubiva priroda im nalaže da se zabave kad god mogu!
    ..istraživanje..osvajanje...

    VAGA (23. 9. – 22. 10.)
    Rođeni u ovom znaku mrze putovati sami. Vaga će se vrlo lako sve dogovoriti sa svojim suputnicima. Ona teži harmoniji i ravnoteži.
    Međutim, putovanje s Vagom bit će poprilično skupo! Ona jednostavno obožava luksuz. Bolje bi bilo da suputnik ima dubok džep ili dovoljno plastičnih kartica kojima može financirati putovanje.
    Njezina druželjubiva narav odvest će je na mnoge neplanirane tulume, tako da će se ispeglano odijelo ili blještava svečana haljina uvijek naći u njihovoj prtljazi.
    ..i kada istražim i osvojim,tada nastupa vaga ...druželjubiva,kao i strelac

  9. #9

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    bik kaze-mrzim da putujem.........
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #10

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku



    JARAC (22. 12. 19. 1.)
    Putovanje sa stilom, to je moto Jarčeva. Ako se odluče na putovanje, Jarčevi su pritom dobro organizirani. Pažljivo isplaniraju sve dijelove puta prije negoli krenu.
    Pobrinut će se da uvijek imaju dovoljno novca, ali nikad neće pretjerati. Odmjereni, oprezni i odani, Jarčevi su odlični suputnici. Nadasve sposobni, oni su sretni kad mogu olakšati putovanje grupi i suputnicima. Ne, s Jarcem nećete doživjeti divlju avanturu na putovanju, ali svakako ćete se dobro provesti!
    Tako je
    Osim sto se tice novca, uvek sve spiskam.
    Nema sanse da mi pretekne

  11. #11

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    RAK ( 21. 6. 22. 7.)
    Rakovi definitivno nisu jedan od avanturističkih zodijačkih znakova, više vole toplinu i sigurnost doma.
    Međutim, ako putuju, nikad ne putuju sami. Najradije bi putovali u modernim kamp-kućama koje bi dupkom napunili članovima obitelji i predmetima iz kuće.
    Ne troše puno novca tijekom putovanja. Rak će krenuti na putovanje samo ako mu je sve po volji sredstvo, društvo, destinacija. Slučajnost i avanturizam nisu mu po volji.
    Donekle tačno...volim da je sve potaman, i da imam para, i da znam tačno koja je destinacija u pitanju, i ko me tamo i šta me tamo čeka. Ali...

    ŠKORPION (23. 10. - 21. 11.)
    Škorpioni će zbilja otići bilo gdje i uraditi bilo što. Sasvim im je prirodno obilaziti seks-shopove u Amsterdamu jer ovo je ipak horoskopski znak kojemu je seks vrlo bitan. Unutrašnja strast ih uvijek tjera da se interesiraju za stvari koje se nalaze ispod površine. Privući će ih bilo koje egzotično mjesto na svijetu koje ne mora biti razvikano kao popularno turističko odredište.
    Teško se oslanja na druge i stoga najradije putuje sam. Kad se nađe u grupi, onda se mora putovati po njegovom rasporedu.
    Eh, sad je potpuno. To je to.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #12

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    blizanci
    pogodak,bingo skroz tacno upravo takav

  13. #13

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    BIK (20. 4. - 20. 5.)
    Smirenost i staloženost su stvari u koje se Bik pouzdaje na putovanjima. Pažljivo planira znajući točno što je potrebno kako bi putovanje bilo uspješno i vrijedno njihovog vremena.
    Razmaženi Bikovi vole planove koji će im donijeti i osjetilna zadovoljstva odličan hotel, ukusne obroke i predstave u najpoznatijim kazalištima. Čak će im i putni kovčezi biti vrhunske kvalitete i dizajna.
    Na putovanjima će Bikovi potrošiti puno novca, ali nikad toliko da bi otišli u nedopušteni minus.

    Kakva laz,pa ovi horoskopi su sve samo ne istina,cista hipnoza. Eto ovo je samo jedan primer,koliko nemam ama bas nikakve slicnosti sa sopstvenim znakom. Pa ja obozavam da putujem,al bez para bezi icega,stopom,biciklom,avantura,da se nadjem tamo gde nemam pojma sta ce me cekati Minus ,pa sa njime zivim od kada sam pocela da zaradjujem novac
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  14. #14

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Jeste li avanturistički tip ili se slijepo držite plana puta? Hoćete li bez grižnje savjesti prijeći dozvoljeni minus ili ćete se potruditi da vam se svaka potrošena kuna vrati? Odgovori na ova pitanja skrivaju se i u horoskopskim znakovima, pa pogledajte što zvijezde kažu

    ŠKORPION (23. 10. - 21. 11.)
    Škorpioni će zbilja otići bilo gdje i uraditi bilo što. Sasvim im je prirodno obilaziti seks-shopove u Amsterdamu jer ovo je ipak horoskopski znak kojemu je seks vrlo bitan. Unutrašnja strast ih uvijek tjera da se interesiraju za stvari koje se nalaze ispod površine. Privući će ih bilo koje egzotično mjesto na svijetu koje ne mora biti razvikano kao popularno turističko odredište.
    Teško se oslanja na druge i stoga najradije putuje sam. Kad se nađe u grupi, onda se mora putovati po njegovom rasporedu.
    Ово је дефинитивно истина. сад у септембру идемо у Барселону. Док ће сви ићи авионом (што је и логично, има две хиљаде километара), ја идем колима. Зашто? Па да бихобишао успутна места, Загреб, Љубљану, Венецију, Верону, Милано, Монте Карло, Ницу, Марсеј...

  15. #15

    Odgovor: Koliko ste skloni putovanjima


    potpisujem i potvrđujem
    pogotovo ovo sa amsterdmom i izvesnim lokalitetima... baš to se pre godina i godina desilo mojoj skromnoj malenkosti
    više je bilo izazivanje druge osobe, jer je njemu bilo neprijatno

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 10:29
  2. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 18:50
  3. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  4. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •