"Svi ste vi isti" - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 88
  1. #16

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    ... donekle ste u pravu, ali samo donekle. Meni se desilo već da mi devojke prigovaraju što te mrzi ovo, što te mrzi ono? Što nedeljom popodne moraš da gledaš fudbal, umesto da idemo da se šetamo? (Di da se šetam a ono popodne utakmica Engleskog prvenstva pa sat vremena pauza i derbi Italijanskog prvenstva? Ali kad uvidiš da im smeta, malo popustiš... pa opet malo pritegneš... )

    Šalu na stranu, svi smo mi specifični (i muški i ženske), svi imamo svoje ritmove života - doba dana kad nešto volimo da obavimo, odnosno rasporedimo vreme kad upražnjavamo određene aktivnosti (Sansi nemoj se cepaš! ). Ali zarad mira u kući/vezi moramo da se uskladimo da bi funkcionisali (Ih koliko puta mi se desilo da mi nedostaje želim da je tu i nazovem je, a ona pere,uvija,suši... kosu, sređuje nokte... i par puta mi je rekla - "Gledaj fudbal" - pa nema sad - "A jel? A šta bi ti?" - "Sve ste vi ISTE!, dobro ne 100% al... )
    Joj nemoj tako
    No me toques

  2. #17

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Evo bas za vikend bila sa drugaricama i srele smo u izlasku druga iz srednje kojeg duuugo nismo videle. I poceo da nas malcice smara sa tim proslim danima, a bio je poprilicno alkoholisan. Gde je drugarica poludela i pobesnela samo rekla " Jebes mi mater ako svi ti muskarci nisu isti!".

  3. #18

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Mislim da to jos nikad nisam izgovorila,ako jesam ne secam se

    Mada..................neke osobine su...........nezaobilazne,ali da su svi isti - NECE BITI
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #19

    "Svi ste vi isti"

    Ma nisu isti...svaki je muškarac priča za sebe...Isto kao što smo i mi žene...
    Ono jedino što ih možda vecinu karakteriše je to što mrze da se briju...ali i to čak ne mora da znači...

  5. #20

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Ja mislim da ipak "nisu svi isti", jer kao sto i oni izmedju sebe komentarisu, a i misle da su sve zene iste, a nismo. Zar ne?

    ...nemaju svi muškarci iste fantazije, iste želje, isti pristup životu. Jeste, mnogi muškarci vole plavuše,striptiz-barove, da se okrenu za svakom lepom devojkom na ulici - mnogi, ali ne svi. Kao što ni mi, žene nećemo po ceo dan tračariti uz kaficu i samo razmišljati o tome kako da trosimo novac.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  6. #21

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Ne sećam se da sam tako nešto izgovorila. Nisam imala povoda, ni razloga.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #22

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    izgovorila jesam... mislila ne.
    svaka osoba je pricha za sebe... naravno postoje neke stvari koje su kod vecine mushkaraca iste (barem kod onih sa kojima sam ja do sada imala posla)


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #23

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Ne,čak ni pomislila,''Svi ste vi isti" zar to nije malo previse iskustva za jednu devojku? Salim se naravno,ali ja tu recenicu nisam nikad upotrebljavala,obicno budem jasna i precizna kad nesto ne valja,ne generalizujem,ne poistovecujem...
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #24

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    nisam to nikad rekla nekom mushkarcu poshto ja takvu izjavu smatram teshkom uvredom.
    u fazonu, nemate ni malo necheg lichnog, specifichnog, zanimljivog..... to je bash uzasno i uvredljivo
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #25

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    rekla.. ali nisam mislila.. ne mozes na osnovu jedne jabuke proceniti ceo vocnjak
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Ja živim sa muškarcima pa ne mogu da ne pomislim da su svi isti kad uđem u kupatilo. Uvek daska gore

    Sve se svede na šalu uglavnom, taman posla isti kad mislim da je moj izbor poseban
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Ja uvijek preciziram. Npr., isti si kao Đoni ili Marko Dakle, niste svi isti ali ima dosta vas koji ste slični po ponašanju. A da bi sami uvidjeli gdje, po meni, vi griješite, ja uvijek navedem osobu sličnu vama da, kad nemrete uvidjeti svoje greške, da uvidite 'tuđe'.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #28

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Nikada ne bih to nekome rekla, a i mislim da nisu svi isti.
    Imaju oni medjusobno slicnosti ali daleko od toga da su svi isti.
    Ima muskaraca koji ne vole fudbal verujte mi!!!!
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #29

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja živim sa muškarcima pa ne mogu da ne pomislim da su svi isti kad uđem u kupatilo. Uvek daska gore
    Na ovo dodajem i:

    " A da ne znaš možda gde mi je ______________________ ?" (pa upisati po želji), jer svejedno ništa ne znaju gde im je
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma nisu isti...svaki je muškarac priča za sebe...Isto kao što smo i mi žene...
    Ono jedino što ih možda vecinu karakteriše je to što mrze da se briju...ali i to čak ne mora da znači...
    Veina ne voli da se brije ?
    Ma u mojoj firmi su ujutru na posao dolazili muşkarci koji su ujutru bili izbrijani
    a ovde da ti i ne priam ... sve do jedne zene pedantno izbrijane
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •