First person shooter
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    05 First person shooter

    Da li volite ovaj žanr igara? U poslednjih godinu i kusur dana izašlo je nekoliko fenomenalnih naslova poput Half Life 2, DOOM 3, Far Cry, Quake 4, F.E.A.R. itd. Jedina mana je što ti treba zver da bi u potpunosti uživao i njima.


    Koje su vam omiljene "dumačine"?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: First person shooter

    Da postoji savršena pucačina, ona bi bila spoj Far Cry grafike i atmosfere (prva slika)


    i Half Life 2 fizike (druga slika).


    DOOM 3 mi se nešto ne sviđa previše, Quake 4 nisam igrao, a F.E.A.R. je OK, samo što ima dosta nedostataka i relativno je kratka i laka igra.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: First person shooter

    Moj cale obozava pucacine iz prvog lica. I presao je obe prethodno navedene igrice, tako da sam ga ja gledala dok je on igrao. Meni je Far Cry preterana igrica, jer prvi put sam videla igricu koja je tako svetla, puna vode...
    Predivan ambijemnt.

    A dok sam bila srednja skola igrala sam Half Life 1 i tad mi je bila odlicna igrica a kad je izasla dvojka, mrzelo me da je igram. Al je i ona jako dobro uradjena, mozda cak i bolje nego Far Cry.
    Ali je Far Cry lepa zbog egzoticnih predela.

  4. #4

    Odgovor: First person shooter

    Nije igrica nego igra!

    Citat goldie kaže:
    Ali je Far Cry lepa zbog egzoticnih predela.
    Dok ne padne noć...

    A kada padne noć, ja zovem u pomoć, jer Trigens je tuuuu...


    A sa njim i Fat Boy.

    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: First person shooter

    nekako u poslednje vreme slabo igram fps-e, valjda sam ih prerastao sta ja znam
    inace voleo sam hitmana, avp2, max payne 1 (ako se to racuna), shogo, itd...

    a da, skoro sam zavrsio i Riddicka - Escape from butcher's bay, mada to nije tipicna fps
    Carpe diem

  6. #6

    Odgovor: First person shooter

    Daaaa, volim ovakve igre, što se tiče Far Cry ona je super urađena igrica i sviđa mi se, Quake 4 sam isto igrala i prešla je, mada malo teže a što se tiče F.E.A.R. -a to sam već negde i rekla, da mi je ta igra jedna od najboljih
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: First person shooter

    Call Of Duty 2



    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

  8. #8

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •