Kada ste se najviše uplašili u životu? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 68 od ukupno 68
  1. #61

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    ...kada je deo mene krisom resio da iz znatizelje malo proseta i odluta...Ali instikt je cudo prirode...alarm se na vreme upalio i srecom taj izlet je kratko trajao.
    Deset godina zivota mi je taj deo mene tad oduzeo.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #62

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    2006 ili 2007. više ne sećam kad je bilo. Za Uskrs sestra i ja ( došle kod roditelja ) izađemo malo da se provozamo po gradu i odemo na naše omiljeno mesto ( na nekom brdu gde smo uvek donosile vrlo bitne odluke u životu ). I tako ja vozeći po naseljenom delu grada, idem nekih 15km/h i doazimo do mosta sa prvenstvom prolaza. Nigde vozila na vidiku i ja lagano krećem, istom brzinom jer se tuda klinci šetaju. Odjednom munjevitom brzinom vidim kako nam ide auto u susret i deliću sekunde razmišljam šta da radim. Neminovan je sudar, čeoni, jer nema mesta na mostiću da se mimoiđemo,niti okrenemo. Naš auto se nalazi na pola mosta. Odlučujem da okrenem svoju bočnu stranu i da lupi mene. Samo mi je bilo u glavi da spasim sestru zbog dece. I tako, auto nas svom snagom udari, odbije se od nas, udari u šipku od mosta, otkine je, probije šipka njegovu mašinu i zaustavi se njemu na grudi. Čovek je vozio bmw. Nakon toga, ja gledam prvo u sestru,da li je dobro i kad ustanovim da je ona ok, nekako se izvučem iz auta da vidim drugog vozača. On vadi pištolj i urlajući na mene "zašto sam mu se našla na putu", uperi pištolj u mene. Ja mu udarim ruku, sklonim pištolj, tu su se odjednom stvorili i drugi ljudi koji su ga obuzdali i potom ga je napao dr. čovek čije je dete išlo u susret mostu i malo je falilo da ga ubije. Moja sestra prestravljena, blokirana. Dok manijak od vozača repetira pištolj, ja je ubacim u auto ( moja strana vrata uništena ) i vozim u policiju. Nakon istrage ustanovljeno je da je čovek vozio 125km/h pod dejstvom alkohola, da je pobegao iz vojnog zatvora i da se za njim traga.
    Nakon svega toga što nas je snašlo i otišle u policijsku stanicu, dežurni policajac je počeo da se dere na nas zašto smo otišle sa mesta događaja, meni onda pukne film (kratak mi je obično) i počnem da se svađam sa njim. Hehehe, posle je došao drugi policajac i smirivao me govoreći da sam u šoku. A kad bi znao da sam bila spremna na sama protiv svih!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #63

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    prilicno davno .
    zemlja :Iraq , vreme : rat izmedju Iraqa i Irana.
    posle zavrsetka posla vracam se u malom pikapu sa terena u kamp . nagazio po prasnjavom putu , pikap samo leti i odskace , arapcici nazad u sanduku se cvrsto drze da ne poispadaju kud koji i lupaju u prozorcic od kabine da usporim . ja , mlad , lud , uzivam da velikom brzinom naletim na putu na velike cevaste propuste za irigaciju pa da onda auto leti kroz vazduh nekoliko sekundi pre nego dodirne put opet ... cista uzivancija , nikog na putu .... lep suncan dan.... u jednom momentu nema sunca, sve
    se zamraci ... pogledam gore kroz sofersajbu na nekih mozda pedeset metara iznad borbeni avion sav u sivo zelenim bojama sa ogromnim krilima . ''poklopio'' nas skroz ....
    smrzo' sam se ... izgledalo je kao da ga rukom mogu dohvatiti . tek malo posle dosao je njegov zvuk i sva ona silna prasina od turbulencije jer je bio
    zaista nisko , nisko . prva misao mi bila ... pobice nas ko zeceve kad se vrati , mora da je Iranac na ''fantomu '' ? . okolo pustinja i samo prasnjav pravi put . nagazio sam jos jace da sto pre stignem do naselja. srecom nije se vratio ali verujem da se pilot strasno zabavljao ... kasnije u kampu sam cuo da su Iracani imali vezbu i da je avion bio ''mirage'' ustvari ... wtf !!??? bliski susret koji necu nikad zaboraviti .
    Poruku je izmenio rusty nail, 22.03.2013 u 14:27
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #64

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Juče za vreme meča Holandija- Mexico
    Onaj ludi Australijanac je delio šakom i kapom po principu "i ti čeŠ najebati"...pa sve pomislih da će i meni da udeli koji žuti (oli crveni) ili će da me istera iz stana da odgledam kraj sa kraja ulice
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #65

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    idiot neopevani
    kladio sam se na 4 do 6 kartona . udelio 7 ili 8 cini mi se
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #66

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    oUvaj...pobrkala sam ono veče mečeve, Grčka-Kostarika je u pitanju...
    Da, 8 komaTa
    ...ali kada je na kraju oterao Fernanda Santosa sa terena
    Živo me zanima kako bi taj isti sudio Brazil-Čile gde je bila izuzetno gruba igra...verovatno na kraju bi ostalo po 2 igrača u ekipama
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #67

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Bespomoćnosti......

  8. #68

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Oba puta su vezana za voznju kolima.
    Jednom vozim ja a ispred mene kombi koji mi zaklanja vidik, oko stotke picimo tako i on odjednom da levi i obidje zapregu sa prikolicom punom sena. Skontam da nemrem zakociti i da cu raspizditi u zapregu a ne mogu ni levo jer izlecem pred dzip koji je krenuo da nas djumle obilazi.
    Imas delic sekunde da razmisljas i smotam ka dzipu, on malo cimne ulevo i prodjemo svo troje uporedo nekako. Kasnije krene lupanje srca i sta bi bilo da je bilo.
    Drugi put sam sedela do vozaca u kolima sa tek ugradjenim plinom. Vozimo se sa Popovice i prolazimo pored restorana Sunce kadli krece da gruva, prsti, varnici, a narandzasta se svetlost razli po unutrasnjosti automobila. Premrli smo oboje misleci da ce eksplozija krenuti iz gepeka a u stvari raja iz restorana ispaljuje vatromet. Mislim da je bila srpska nova godina.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Čemu se najviše obradujete?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 09.07.2016, 23:31
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Ciljevi daju smisao životu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 01.08.2010, 21:10
  4. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 15:44
  5. Poslednji put u životu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2008, 23:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •